Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Egon


Egon
nagyúr

Most látom, van egy új advanced pálya is. Hurrá.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#152) Egon válasza Egon (#151) üzenetére


Egon
nagyúr

Viszonylag könnyű a chimps pályát megcsinálni, ez alapján: [link]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#153) Egon


Egon
nagyúr

Nem tudom, hogy rajtam kívül maradt-e még valamennyire aktív játékos a péhán (mondjuk az én aktivitásom is jelentősen lecsökkent), mindenesetre az éjszaka folyamán beköszöntött a Halloween collection event, ami 20 napig fog tartani, így hosszasan lehet gyűjtögetni a cukorkákat, és az insta towereket.
Ennek apropóján az insta kollekcióm elérte az ezres számot (variációra, nem darabra, azaz az összesen 1472-féle begyűjthető toronyból 1000 megvan).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#154) Egon


Egon
nagyúr

Játszott közületek valaki az elmúlt időszakban? Ha igen, hogy ment az insta gyűjtés?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#155) Egon


Egon
nagyúr

Van új pálya, új acsik, új questek, új hős is akad, és egy kicsit reszeltek a kinézeten.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#156) Egon


Egon
nagyúr

Bár teljesen kihalt a topic, azért feljegyzem az utókor kedvéért, hogy a jelenlegi még egy napig elérhető verseny az egyik legkönnyebben teljesíthető azok közül, amik az elmúlt hónapokban voltak (lévén csak 70 körig tart), és így reális esély nyílik a 3 perces acsi behúzására (nekem mintegy 6-8 próbálkozás után, 2:55:85 alatt sikerült).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#157) pingtest válasza Egon (#156) üzenetére


pingtest
tag

De hogy? Tényleg ilyen nyomi lennék? Hiába próbálom, 4:20 körül van meg. Nem értem. Néztem videókat is. Azt hittem ez a nehezek közé tartozik, pff.
De legalább öt perces acsi meglett.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#158) Egon válasza pingtest (#157) üzenetére


Egon
nagyúr

Ezt a videót próbáld: [link]
A srác másik videóját én sem tudtam követni, ott nekem is hasonló (sőt még rosszabb, 4:30 körüli) idők jöttek, de a fenti linken levővel sikerült lenyomnom (bár a végén már kapkodtam ezerrel).
Érdemes többször megnézni a videót, átolvasni a leírást, és amennyire lehet, memorizálni hogy mi után mit kell letenni.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#159) pingtest válasza Egon (#158) üzenetére


pingtest
tag

Köszönöm. Azt hiszem néztem ezt is, de ránézek megint. Valahol elérhető vagy esetleg? DC, steam?

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#160) Egon válasza Egon (#158) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyébként így már csak 2 acsi maradt, amit nem csináltam meg: két új. Az egyik a lélekölő "játssz végig 100 gagyi pályát, amit a közösség alkotott", a másik a szívatós "nyomj le 5 egyedi boss-t Tier 5-ös szinten".

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#161) Egon válasza pingtest (#159) üzenetére


Egon
nagyúr

Sorry, de perceken belül indulunk a rokonokhoz vidékre, estig nem leszek gépközelben...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#162) Egon válasza pingtest (#159) üzenetére


Egon
nagyúr

Remélem sikerült behúzni, a következő sokkal nehezebb lett, szerintem most jó darabig nem lesz 3 percen belül relatíve könnyen behúzható verseny...

Nekem a jelenlegi gyűjtögetés kapcsán volt pár mérföldkő, amit sikerült átlépni:
- minden ista-tower fajtából van legalább 100 darab (érdekes módon valamiért a ninja volt az, amiből csak kevés volt, ezért abból többet bezsákoltam ládanyitáskor);
- a legtöbbet gyűjtögetett banánfarmból már több mint 400 db van);
- pontosan 100 db 5. szintű tornyom van: a legtöbb banánfarmból (23 db - itt az elérhető 15-féle 5. szintűből már 12 db megvan...), de természetesen több fajtából (pl. alkímista, varázsló, glue gunner stb.) csak 1-1 db 5. szintű toronnyal rendelkezem;
- van egy olyan toronytípus, amiből már csak 5. szintű tornyok hiányoznak az insta-gyűjteményből: számomra némileg meglepő módon a repülő az;
- az 1472 variációból már 1121-nél járok (persze ezt egyre nehezebb feltornászni).

A legnagyobb gond az efféle gyűjtögetéssel (ironikus módon) az, hogy relatíve hamar lehet gyémánt ládákat nyitogatni, így esély sincs a hiányzó 1. és 2. szintű tornyok behúzására (egy csomó toronynál vagyok úgy, hogy több 2. szintű variáció hiányzik a gyűjteményből, mint 3. és 4. szintű összesen...). Van olyan, hogy egy nap kinyitok 4-5 ládát, amikben kizárólag már meglévő tornyok vannak - aztán valamelyik napi kihívás ad egy 1. vagy 2. szintű tornyot, ami éppen nincs még meg, így annak jobban tudok örülni, mint akár 3 db 4. szintű, de már meglévő toronynak... Aztán persze az is bosszantó, amikor van kettő db (különböző) 5. szintű tornyom egy adott típusból, nagynehezen ad egy harmadikat - ami persze rittig olyan, amilyen már van, pedig erre elvileg csak cirka 15% az esély... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#163) Egon


Egon
nagyúr

Bár gondolom sokakat nem érint, de azért tájékoztatásul beírom, hogy az új Boss Challenge játékmód - némileg logikusan - a Boss Eventekkel ellentétben nem ad medált (és más jutalmat sem), ha végigjátszod, ellenben az új acsiba beleszámolódik (sajnos az acsi a régi Boss végigjátszásokat nem számítja be, így nulláról kell összeszedni az 5 darabot).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#164) Egon


Egon
nagyúr

Most van egy verseny, amit elvileg megint könnyebb megcsinálni, mint általában (csak 77 körig tart, az első körben indul, viszonylag sok élet + MK is játszik stb.). Ugyanakkor a Zeppelinek elég erősek, így nem biztos, hogy tényleg relatíve könnyen megcsinálható 3 perc alatt, de talán érdemes próbálkozni.

Btw megcsináltam az összes acsit, bár káromkodtam némileg, mert 2 boss fight-ot sem számított bele az utolsó acsiba... :DDD

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#165) Egon


Egon
nagyúr

Nemsokára jön majd a 41-es update (tippem szerint valamikor február közepén, és van rá esély, hogy vele együtt vagy a megjelentést követő napokban becsúszik egy rövidebb totem collection event is).
A főbb változások:
- a tengeralattjáró is megkapja a Paragon tower fejlesztést,
- lesz egy új pálya,
- a chimps pályákat mostantól elvesztés esetén újra lehet majd játszani a legutolsó körtől, de így csak piros medált ad majd, a feketéhez továbbra is megszakítás nélkül kell végigtolni az adott pályát,
- lesz 3 új quest is.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#166) Egon válasza Egon (#165) üzenetére


Egon
nagyúr

Megjött az update, vele együtt a collectio event is, lehet gyűjteni sütit és ezzel együtt az insta towereket.
Ne tunyuljatok, ne rohadjatok a friss levegőn, elő a gépet és csináljatok valami értelmeset végre! ;] :P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#167) Egon válasza Egon (#166) üzenetére


Egon
nagyúr

Mocsok mód feltolták 70-ről 100 egységre a gyémánt ládák nyitásának összegét, ez így nem nyerő... :( :(( :((( :W

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#168) Egon válasza Egon (#167) üzenetére


Egon
nagyúr

Cserében viszont 5%-ról 15%-ra emelték az 5. szintű insták előfordulási valószínűségét, és ez látványos is volt: ugyan csak 2-3 ládát nyitottam naponta, de így is több 5. szintű toronnyal gazdagodtam...
Kíváncsi vagyok, hogy marad-e ez a felállás, vagy csak kivételes alkalom volt (ez a mostani szülinapi esemény volt, amiből eddig csak egyet tartottak, még tavaly). Elvileg a következő a húsvéti event lesz, de szerintem lehet hogy elmarad, illetve nem számítok hosszú gyűjtögetésre.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#169) Egon


Egon
nagyúr

Megint egy könnyűnek tűnő verseny, csak a 70. körig tart, szerintem érdemes próbálkozni, akinek még nincs meg a 3 perces medál.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#170) pingtest


pingtest
tag

Most nézem, hogy már nem kell háromszor 3 perc alatt teljesíteni versenyt? Nincs már olyan acsi? Csak most vettem észre.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#171) Egon válasza pingtest (#170) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyszer kell 3 perc alatt teljesíteni egy versenyt. Az acsi neve: Top of your game, rá tudsz keresni az acsik között.
Ha nem látod a nem teljesített acsik között, az jó eséllyel azt jelenti, hogy megcsináltad korábban... :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#172) pingtest válasza Egon (#171) üzenetére


pingtest
tag

Gondolkodtam ma én is rajta, akkor nem tudom, hogy mit néztem. Tényleg nem ezen a földön vagyok.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#173) Egon válasza pingtest (#172) üzenetére


Egon
nagyúr

No és egyébként hogy haladsz a játékkal? :)
A legutolsó beírásom óta volt húsvéti gyűjtögetős event is, ráadásul elég hosszú. Mondjuk olyan nagyon intenzíven nem toltam, és sok jó tornyot nem is adott sajnos... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#174) pingtest válasza Egon (#173) üzenetére


pingtest
tag

Minden nap belépek kicsit. Teljesítmények: 142/150
Verseny egyszer sikerült három perc alatt kicsivel, szóval az oké.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#175) Egon válasza pingtest (#174) üzenetére


Egon
nagyúr

Gratula... :)
Ez a "minden nap belépek kicsit" kb. nálam is így van, illetve a collection event-ek alatt próbálok azért gyűjcsikélni kicsit. Az acsikat már sikerült mind megcsinálnom, a questeket is (a legutóbbi trutyis utolsó pályája elég izzasztó volt). A tornyok gyűjtögetése alig halad (legalábbis ami a variációkat illeti): új tornyot nem nagyon kapok (mondjuk tegnap pont jött egy, a daily challenge-ek alatt néha szokott újakat is adni), még 57 vagy 58 db hiányzik ahhoz, hogy 0-tól 4-es szintig az összes tornyból minden variáció meglegyen (2 db-ból már mind megvan; 2 van amiből relatíve sok (5 db) hiányzik). Az bosszant nagyon, hogy banánfarmból, amiből több mint 400 db van (közte 24 db 5. szintű), és 5. szintűből is csak 3 féle hiányzik (azaz 12 féle variáció megvan), a 0-0-0-s verziót képtelen vagyok megkapni (ha cserélgetni lehetne, akár 5 db. 4-es szintű tornyot is hajlandó lennék adni érte...), így nincs arany kerete az insta monkeys menüben... :D
A húsvéti gyűjtögetéssel jött egy új pálya is, ott már lusta voltam megcsinálni a chimps játékmódot (amúgy is maradt 5 db expert pálya, ahol nem csináltam meg), de a többi megvan.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#176) pingtest válasza Egon (#175) üzenetére


pingtest
tag

Jól nyomod. Még szerencse, hogy nincs olyan acsi, hogy legyen meg minden torony. Na az lenne az igazán *censored. :D

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.