Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hmmmm... Kifejezetten tetszetos, foleg a hardver. Ez igy jobb vetelnek tunik az N7 2013-nal, mar ahol kaphato.

I am having fun staying poor.

(#2) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Legalább a minőségibb készülékeknél kimehetne a divatból a széles káva mind a 4 oldalon.

(#3) sanyijedi


sanyijedi
őstag

nah ez komoly! jó lenne ha megjelenne már nálunk is.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#4) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem bélsárral gurigáznak. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) alevan válasza ROBOTER (#2) üzenetére


alevan
őstag

Épp ellenkezôleg. Nézd meg a képen a kezet a miértje miatt.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#6) ROBOTER válasza alevan (#5) üzenetére


ROBOTER
addikt

Mármint mit kezdjek vele?

[ Szerkesztve ]

(#7) arn válasza ROBOTER (#6) üzenetére


arn
félisten

Hol fogod meg?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) moli.hu válasza Drizzt (#1) üzenetére


moli.hu
őstag

gps?

(#9) ROBOTER válasza arn (#7) üzenetére


ROBOTER
addikt

Egy 7''-os tabletet nehogy már egyetlen szélénél fogj meg állított helyzetben is...

Az iPad minit hogyan fogod meg? (8'') Simán befér még egy női tenyérbe is ebben a pozícióban.

Nevetséges az ilyen kis képernyők körül ez a hatalmas keret. Mint valami retró TV. A hosszabbik oldal mentén felesleges. Ráadásul ez nem is 4:3 ha jól sejtem, tehát még nyújtottabb, még könnyebb lenne megfogni.

ps.: azért jó, hogy a két képen azonos a kéz összes ránca, árnyéka. Már ezt is PS-pal kell átrakni két kép között?

[ Szerkesztve ]

(#10) Sonja válasza moli.hu (#8) üzenetére


Sonja
veterán

Van benne, de sajnos csak a 4G-s modellben.

(#11) Drizzt: Szintén így vagyok vele én is.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#11) Drizzt válasza moli.hu (#8) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nalam egyaltalan nem szempont. Sose hasznaltam egyik N7-ese'met sem.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#12) fi:zi'k válasza ROBOTER (#9) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13) #65675776 válasza ROBOTER (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tulajdonképpen a könyveket is margó nélkül kellene nyomtatni. Elvégre az csak papírpazarlás.

(#14) Prof


Prof
addikt

Tetszene, de ismet lenyulnak nyamvadt beepitett meregdraga flashel, mint az Apple, azaz nincs SD slot, koszonom nem.

(#15) #65675776 válasza Prof (#14) üzenetére


#65675776
törölt tag

Lehet én tévedek, de mintha az Amazon nem arról lenne híres, hogy túlárazza a termékeit.

(#16) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Mikor jön az Amazon Magyarországra?

(#17) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez így,ebben a formában képkeret… :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) Peter13 válasza Prof (#14) üzenetére


Peter13
senior tag

Azért nem biztos hogy olyan nagy katasztrófa a SD hiánya. Előrebocsátom: én is utálom hogy nincs. De. Megettem pár táblát mire eljutottam a most használt Nexus 10-eshez, amit viszont egy ideje már nem akarok újra cserélni. A megevett táblákban (az utolsó egy Cube U30GT2 volt, RK3188, fullHD) mind volt SD hely, és használtam is, így azt hittem megőrülök majd a Nexus használata során, és ezen is hamar túladok majd mind a többin. Aztán valahogy hozzászoktam. Sok helyet nekem csak a filmek foglalnak, a többivel elvagyok 16GB-on (persze ettől még lehet hogy más nem lesz), ezeket egy OTG kábellel rakom fel, vagy egyenesen onnan játszom le (kékfoggal meg Wifi-vel meg még nem is próbálkoztam, lehet hogy ezekkel még egyszerűbb)...azon vettem észre magam hogy leszoktam a tableten történő nagyüzemi fimtárolásról. Persze, van rajta most is vagy 10 rész NCIS meg 2-3 mozifilm, de nem 50.

Szóval csak azt akartam mondani, hogy igen, olcsó és hülye húzás az SD kártyahely hiánya, de lehet vele élni, és számomra messze nem volt akkora kompromisszim mint gondoltam.

Egyébként meg a tabletek brutálisak, tekintve hogy nyers erő tekintetében simán felveszik a versenyt egy asztali C2D konfiggal, ami azért igen durva... :Y Főleg hogy még az akkuidő is jónak igérkezik (ez volt a legnagyobb félszem). Le a kalappal. Gondolom az első kérdés az lesz hogy lehet-e rootolni, és mehet-e rá a sima Android :)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#19) Taranti


Taranti
senior tag

Jó lenne majd tesztet is látni róluk. Az ár/flash memória mérete meg még kérdés lesz, meg ahogy az itthoni viszonyokat ismerem, már a 16GB is igencsak húzós lesz, nemhogy a 64GB verzió... :(

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#20) lezso6 válasza Peter13 (#18) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hogy venné már fel egy ARM a versenyt egy C2D-val? :F

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21) Crucio válasza Peter13 (#18) üzenetére


Crucio
aktív tag

Közelében sincsenek még egy C2D E6300-nak sem, legalábbis CPU tekintetében

(#22) Peter13 válasza lezso6 (#20) üzenetére


Peter13
senior tag

Elmeleti szamitasi teljesitmenyt neztem...beneztem volna?

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#23) arn válasza ROBOTER (#9) üzenetére


arn
félisten

Hat pedig pont ott fogom. Sokkal jobb a fogas, mint hatul.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#24) #65675776 válasza Peter13 (#22) üzenetére


#65675776
törölt tag

Esetleg egy forrást is linkelsz?

(#25) Male válasza ROBOTER (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Végre nem vagyok egyedül... nekem is mindig ez a vastag káva a bajom, de mindig megkapom ami itt is elhangzott részben:
- kell a fogáshoz ( márpedig én nem ott fogom, a 10"-osat sem, biztos én vagyok extra ügyes, hogy sikerül )
- nem férne el különben a hardver benne ( akkor hogy tudják ugyan azt a hardvert belerakni a kisebb verzióba )

Na mindegy, majd egyszer piacra dobnak nekünk megfelelőt is...

(#26) arn válasza Male (#25) üzenetére


arn
félisten

A hetes tabletedet hol fogod?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#27) Male válasza arn (#26) üzenetére


Male
nagyúr

10-es van, és hátul van a tenyerem... nem csúszós, simán tartom így, max oldalról még nekinyomom az ujjam, ha rázósabb a helyzet... ez a felülről rászorítom a hüvelykujjamat nálam nem nyerő (egy fél óra után garantált görcs).

Szóval ez a maximum (sőt, ez már több annál) amennyire az ujjam felül van. Így meg aztán soha nem fogom.

(#28) arn válasza Male (#27) üzenetére


arn
félisten

Akkor mirol beszelunk? En igy fogom a hetes tabletet (mivel egy kezben meg lehet tartani, ami a 10esrol nem mondhato el). Regen en sem igy kepzeltem, de igy erzem a legjobbnak. Nagyon ritkan fogom hatul - csak ha sokat bokodom, de tipikus netezesnel nem.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#29) Male válasza arn (#28) üzenetére


Male
nagyúr

Hogyhogy akkor miről beszélünk? Te kérdezted hogyan fogom :F
Megmutattam, hogy hogyan (pontosabban, hogy max mennyire van rajta az ujjam, mert alapvetően csak hátulról a tenyeremben szoktam tartani), és ahhoz bizony fele akkora keret is bőven elég lenne, mint az elterjedt... szóval nekem az lenne jó, legalább annyival kisebb a tab.

[ Szerkesztve ]

(#30) arn válasza Male (#29) üzenetére


arn
félisten

De te most azzal akarsz meggyozni, hogyan fogod a 10es, ketszer nehezebb tableted... Egy eve hasznalom, hadd fogjam mar ugy ahogy nekem tetszik. Nekem kell keret, ez nem mobiltelefon.

Teljesen mashogy hasznalom a 4.7es telomat, a 7es tabletemet, es a munkahelyi tizeset. Ez utobbinak eleve tamasztek kell, a heteset pedig megtartom kezbol is. Ettol te meg hasznalhatod mashogy, de ne egy ketszer akkora kutyu kezelesebol indulj ki. Attol hogy tabletnek hivjak, attol meg akkora elteres van a ketto kozott, mint a mobil es a 7es tablet kozott.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#31) Male válasza arn (#30) üzenetére


Male
nagyúr

Miért akarnálak meggyőzni, hogy hogyan fogd? Leírtam, hogy nekem mi az igényem, és hogy hogyan fogom én (miért nincs szükségem a nagy kávára), aminek az megfelelne... ennyi.

(#32) Sheepczx


Sheepczx
tag

Valakinek van tapasztalata ezekkel a cuccokkal?
Amazonon most akciós, rendeltem is eggyet. :)

(#33) engine88


engine88
aktív tag

Amazonon most 99 font

(#34) Sheepczx válasza engine88 (#33) üzenetére


Sheepczx
tag

én a 32es reklámmentest vettem az 139.
Első tabletnek megteszi! :)

(#35) tybsen válasza Sheepczx (#34) üzenetére


tybsen
addikt

Na hogy tetszik? Vagy visszaküldted? Én egy 16-os reklámos verziót vettem próbaképpen az extrém ár miatt, de karácsonyig félreraktam, hogy legyen valami meglepetés :DDD egy fekete roo case tokot vettem hozzá (12€), nagyon jó minőség, gumi-szerű műanyag, kb mint a Nexus 7, csak kicsit keményebb.

(#36) Sheepczx válasza tybsen (#35) üzenetére


Sheepczx
tag

Tudsz valamit! :)
kb 10 perc kellett hogy elbizonytalanodjak és 2 nap után már ment is vissza.

(#37) tybsen válasza Sheepczx (#36) üzenetére


tybsen
addikt

:DDD sejtettem.

lehet, hogy nálam is ez lesz, de ki akartam próbálni ennyiért. :)

[ Szerkesztve ]

(#38) Sheepczx válasza tybsen (#37) üzenetére


Sheepczx
tag

jó cucc, de ezek a kötöttségek...
Be akarom kalábbrálni a billentyüt, nem lehet, leszednék egy másikat, nem lehet.
Leszednék egy Chrome-ot, nem lehet. Felraknék egy launchert, nem lehet.
A Gadget érzés 0!

(#39) tybsen válasza Sheepczx (#38) üzenetére


tybsen
addikt

Nem próbáltad meg sideload-olni az appokat, amiket szerettél volna? Nálam ettől függ, hogy marad-e, hogy a play store-os apk-kal mit kezd. Elvileg ugye mennek, de egyrész elég körülményes így, másrészt nem minden app kompatibilis.

Na meglátjuk, majd beszámolok ;] :D

(#40) Sheepczx válasza tybsen (#39) üzenetére


Sheepczx
tag

csak annyit néztem meg hogy van-e custom rom, abbol 1et találtam, de ott meg akksi időre panaszkodtak a népek.

(#41) tybsen válasza Sheepczx (#40) üzenetére


tybsen
addikt

Na vegyesek az érzések a tablettel kapcsolatban, iszonyat gyors, akadásmentes, nagyon durván jól optimalizálták.

Sajnos néhány alkalmazást nem tudtam rárakni, de tulajdonképpen tudok élni nélkülük, persze jobb lenne google alkalmazásokkal de úgy döntöttem hogy megtartom ennyiért, mert tényleg akadásmentes gyors és nagyon jó használni.

Viszont a kijelzővel problémám van mert nem egyenletes a háttérvilágítása, a kijelző közepén egy nagyobb részben fehérebb , körülötte pedig sárgásabb foltok vannak … Már beszéltem az ügyfélszolgálattal , ez nem normális és balfi egyedi hiba lehet, úgyhogy visszaküldöm és kérek egy másikat.

(#42) Sheepczx válasza tybsen (#41) üzenetére


Sheepczx
tag

A hardverre ami alatta van ténleg nem lehet panasz, bár egy ennyire egyszerő (buta) rendszert kb bármi futtathat rőccenésmentesen! :)

(#43) tybsen válasza Sheepczx (#42) üzenetére


tybsen
addikt

Tény, hogy egyszerű mint a faék :DDD viszont mivel nem használom csak néhány dologra, leginkább böngészésre, így nagyon szimpatikus hogy az amit tud azt megbízhatóan és akadásmentesen teszi . :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.