Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Használd egész seggel!

Újautó illat megvan? :) Mert az jár hozzá!
Kollégám is ilyet vett csak ezüst színben. Szalonautó volt, szóval nem variálhatott a felszereltségben, de nem is alapmodell. Cserébe kapott rá kedvezményt, bár nem nem tárgyaltuk ki részletesen.
Kicsit olyanok ezek a Tipok, mint a mondás: Kívül hujj-hujj, belül ... hagy maga után némi kívánni valót, de összességében letisztult és szép. Fura is lenne, ha mondjuk a külsejével próbáltak volna meg spórolni. Elvégre a külső az ami szembeötlő elsőre, csak második a belbecs. (Mint a csajoknál, bögyös-faros csak hát vega szegénykém. :) )

Könyöklő nem (lenne) egy rossz dolog tényleg, én is utólag vettem bele típushoz valót.
Mondjuk az én 13 éves Fordom (nem olyan régi vásár, 3 hónapja nyúzom) beltere is nyöszörög már itt ott (kalaptartó főleg, anyósülés felőli ajtótól is jön valami műanyag nyenyere néha), de ennyi. Ez az olcsó műanyagok átka, nem lehet mindenben faberakás tehérbőrrel.

Luck Dragon: "új autó vÁrása az felér egy kisebb középkori kínzással" -> Használt vásárlása sem egy leányálom. :N
Akkor inkább vár az ember türelmesen, már persze ki-ki vérmérséklete szerint. Luxus autókra sokszor fél-egy év a várólista, szerinted? :D Bár a cikkíró nem írta mennyit várt rá, de gondolom a korábbi időintervallumhoz képest hamar megvolt.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.