Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Van rá valami okosság, amivel a touchpad-et numerikus blokként is tudom használni? Valami virtuális dolog a monitoron, mint a képernyő-billentyűzet, vagy ilyesmi?

De szívesen látnék egy rendes klavit (alfanumerikus karakterek+navigombok+numpad) ilyen touchpaddel megtámogatva egymás melletti elrendezésben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) .tnm


.tnm
addikt

jobb egérgomb hogy van megoldva (meg ha már itt tartunk: a bal [pl. drag and drop-hoz])?

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3) Kirrr válasza macilaci78 (#1) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Rapoo-nak van olyan billje ahol lehet állítani, hogy numpad, multimedia vezérlő vagy touchpad legyen jobbszélen.

(#4) thomeef


thomeef
őstag

Az ára nevetséges, az ötlet nem rossz.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#5) nbg


nbg
senior tag

Nem tudom, hogyan jott ki az harmincpar ezres ar, itt peldaul (nemeto.) 80 euro korul viheto. Jo draga lehet a gazolaj... :U

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#6) X Factor válasza nbg (#5) üzenetére


X Factor
addikt

Akkor onnan kell rendelni. ;]

Make things work

(#7) shteer


shteer
titán

az utolsó képig és az utolsó bekezdésig azt hittem kiválthatja az apple billt :)

..szerintem jónak tűnik

(#8) XtremLor válasza nbg (#5) üzenetére


XtremLor
őstag

Webshopokban (argep) annyiert megy keress ra, az logitech honlapjan 100 dollar, amire bejon mindenre raknak :DDD rendesen
Nekem k400 van, amerikaba 40 dollar, itthon 12.500 JMF a logitech-eken keresztul.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9) szab.tam


szab.tam
nagyúr

és ebből létezik magyar kiosztású is?
ha igen, azon hová kerül az ö, ü, ó, ő, ú, ű, é, á?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10) .tnm válasza szab.tam (#9) üzenetére


.tnm
addikt

olvasd el a cikket, talán.

(amúgy pont ugyanoda, ahova szoktak kerülni)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#11) shteer válasza szab.tam (#9) üzenetére


shteer
titán

mindennek megvan a helye csak le kell kaparni a feliratot :)

..szerintem jónak tűnik

(#12) Peethy


Peethy
őstag

Tetszik az ötlet! :)

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#13) szab.tam


szab.tam
nagyúr

azon a mondaton átsiklottam. talán.
thx.

***

olyantól kérdezem, aki sokáig gépelt vakon nem logitech billentyűzeten, majd átült egy logitech elé.
természetesen magyar kiosztásúakon.
nem volt nagyon furcsa?
csak nekem?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14) kiszi07 válasza thomeef (#4) üzenetére


kiszi07
senior tag

Ugyan így vagyok vele én is :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#15) afterburner_ válasza Peethy (#12) üzenetére


afterburner_
őstag

a pár ezer Ft-os kínaiban még a háttérvilágítás is benne van :D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#16) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

34k??? Azért az durva ár. Én egy K400-ast használok (K400), ami kevesebb, mint harmadába kerül és szinte ugyanaz... Nem látom, mi indokolja ezt a brutális árat, látatlanban azt hittem 16-18 körül fog megállni.

A K400 amúgy nem rossz cucc, szóval gondolom ez is elég jó annak, akinek ilyen hibrid kütyüre van szüksége. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#17) Madwe válasza .tnm (#2) üzenetére


Madwe
nagyúr

Windows nem tudom hogy kezeli ezeket (gondolom sehogy, külső app kell hozzá...) os x alatt két ujjaddal böksz: jobb klikk, 3 ujjal mozgatsz: dragndrop, s még van pár hasonló funkció... biztos lehet rá külső sw-t találni winre is, de az is lehet logitech gyárilag ad valamit...

(#18) .tnm válasza Madwe (#17) üzenetére


.tnm
addikt

megtaláltam őket: win8 gesztusok, win7 gesztusok. persze ebből a d'n'd nem derül még ki

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#19) rudi válasza .tnm (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Be lehet állítani dupla érintésre drag-and-dropot, látszik is a cikkben az egyik screensoton.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

K400 után ez az ár horribilis... :U

De amugy biztos jó cucc HTPC-re ezis.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#21) .tnm válasza rudi (#19) üzenetére


.tnm
addikt

:R én meg a képeket nem néztem meg, azt hittem magát a szoftvert mutatni vannak azok ott (setpoint-ot meg már ismerem). :D

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#22) kicsiede


kicsiede
csendes tag

egy wireless eszköznél érdekes infó lenne, hogy meddig bírja a 4 ceruzaelemmel, illetve tölthető-e (pláne, ha már meg van említve, hogy nincs háttérvilágítás, ami részben összefügghet)

(#23) rudi válasza kicsiede (#22) üzenetére


rudi
nagyúr

Sajnos, az ilyen eszközöket max 1-2 hétre kapjuk tesztre, azalatt elég nehéz letesztelni több hónapos élettartamot. Ha pedig lenne töltési funkciója, azt beleírtuk volna a cikkbe.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) kicsiede válasza rudi (#23) üzenetére


kicsiede
csendes tag

köszi!

szerintem nyugodtan ki lehet hangsúlyozni, hogy nincsen neki töltő funkciója, ha már cikket írtok. :) pl. anno vettem egy performance mx egeret, ami folyamatos használat mellett bírja kb. 2-3 napig egy töltéssel (akármilyen tölthető elemmel), és tekintve, hogy iszonyú kényelmetlen a mini usb-s töltőjére dugni eléggé kérdésessé teszi számomra, hogy nevezhető-e egyáltalán wirelessnek, hiszen egyszerűbb az amúgy merev töltőkábelén hagyni, mint 2 naponta ki-behuzogatni. (ugyanakkor meg egy másik logitech wireless egér évekig bírja a gyárilag adott ceruzaelemével)

(#25) XtremLor válasza kicsiede (#22) üzenetére


XtremLor
őstag

A logitech bill jol birja velemenyem szerint, nekem mk710 van, es egy k400-as, a gyari duracell tobb mint egy evig birta, mind a kettobe 2db megy.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26) Bobby81


Bobby81
tag

Én is K400 használok otthon és néha-néha a melóhelyen hiányzik a tapipad annyira megszoktam!

(#27) thomeef válasza kicsiede (#22) üzenetére


thomeef
őstag

Nekem wirelesses Logi K340 bill.-em van, 2 ceruzaelemmel megy, most van egy éve hogy használom, még mindig az első elemekkel.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#28) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Ezt nem gondolhatja a Logitech sem komolyan. Még ha logitech is, akkor sem ér ennyit. A konklúzuóra igazat adok. Legfeljebb a fele. De valójában az is so-so...

Jevons paradox

(#29) zsolt501 válasza Aprósólyom (#28) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Hát ennyit tényleg nem ér.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#30) bdlackoo


bdlackoo
tag

a cikk elso 90%aban arra gondoltam, h must have!! az utolso 10% tudatositotta bennem a "remelem ratokrohad ennyiert" gondolatot...

dinosaurs are jesus ponies

(#31) Reggie0


Reggie0
félisten

Annak sem orultem, hogy laptopon letezik ez a kinzoeszkoz(touchpad), erre most be akarjak hozni az asztali gepekhez. Az ekezetes betuk utan ez a masod rakfeneje az informatikanak.

(#32) sultansmith


sultansmith
senior tag

Majdnem jó. Még világítania kellene, meg egy kicsit jóárasodni. Meg valahogy beszorítani a numerikus billt is... :D

Ergo igazából nem is jó... :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#33) sagem


sagem
addikt

Nagyon tetszik, csak az a fránya ár.. :( Na majd ha elmúlt az újdonság varázsa, biztos mérséklődik valamelyest:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#34) Peethy válasza Reggie0 (#31) üzenetére


Peethy
őstag

Ez most valami vicc akart lenni? Ha nem, akkor csak annyi, hogy nem használtál még normális touchpadet.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#35) pusszycat válasza kicsiede (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem 2.5 éve megy egy Microsoft 800 -as 2 x AAA ceruzaelemel most már nem aggódom h hamar lemerül. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#36) Angel1981


Angel1981
veterán

Nekem is tetszik! :K

(#37) Bobby81 válasza Peethy (#34) üzenetére


Bobby81
tag

Teljesen egyetértek!

Egy jó touchpad mindenek felett! :)

Ha még világítás is lenne benne azonnal megvenném!

[ Szerkesztve ]

(#38) DiVaD válasza shteer (#7) üzenetére


DiVaD
senior tag

Nekünk marad a gyári + egy tartó. :)

De amúgy tetszeni tetszik, viszont az árát sokallom. Ha lenne asztalim, szerintem vennék valami hasonlót. :U

(#39) zedfanster


zedfanster
csendes tag

Hát nem is tudom... Nekem nincs bajom a touch padekkel, de akiket csak ismerek mindenki menekül noti térenis a touchtól az egér felé. Persze helytakarékos megoldásként nem rossz!

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy aláírás...

(#40) Alchemist


Alchemist
addikt

Ez nem vezeték nélküli billentyűzet, hanem billentyűk (PgUp, PgDn, Home, End, stb.) nélküli.
;]

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#41) sanzi89


sanzi89
addikt

Kb a feléért még menne is... :o

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#42) pusszycat válasza DiVaD (#38) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

En nem asztalin használom, csak nem fogom koptatni a laptopom. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#43) priti


priti
addikt

Na ebből van értelme vezeték nélkülit csinálni.

Hardverlesen

(#44) beteg


beteg
őstag

Megoldható lenne, hogy a héten már ne kapjunk több röhejes Logitech hírt? Elég sokkoló volt az utolsó kettő :)

Csak futni kell!

(#45) szab.tam válasza beteg (#44) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mitől volt sokkoló?

nekem erről az üvegtigris 1-ben csuja jutott az eszembe:
"olyan jó volt, hogy sokkot kaptál b+!" :DDD

kissé drága, de sokaknak jók ezek.
én nagyon szeretem a logitech cuccokat.
g35 fejhallgató a fejemen széttört, egy vicces műanyag illesztésnél.
kicsit pampogtam egy topikban, de megragasztottam fixre. nem nyavajgok tovább, használom.
v200 notiegér döglődik. de irdatlan sok év után. és nagyon szeetem, így is.
g25 H váltójának is annyi, de szanaszét használtam.
és még fogom is. remélem.

szeretem a márkát, most csak egy részt soroltam fel.
de a billentyűkiosztástól a falra mászok.
pl. delete fent a holdon. stb...
1x majdnem vettem. de még jó, hogy elmentem kipróbálni.

nem véletlenül kérdeztem feljebb ezt: (#13)
mert a minőséget elismerem, de bosszankodni én sem szeretek.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#46) beteg válasza szab.tam (#45) üzenetére


beteg
őstag

Ez már nem menő! Értelmetlenül drága és használhatatlan műanyag kacatokra szórni a pénzt, csak mert rá van írva, hogy Logitech!? Ne már! Amiket Te írsz, G35, G25 még értek valamit, de annak sajnos vége. Amit szeretsz márkát, már nem létezik.
És nem azért állítom ezt, mert tegnap a Harmony 700-am is tönkre ment, ami nincs egy éves!

Csak futni kell!

(#47) Goose-T


Goose-T
veterán

Nekem is K400-asom van otthon, nagyon jól használható a TV-re kötött gépemhez. Ennek meg azért ennyi az ára, mert nagyon kevés gyártó kínál vezeték nélküli tapipados billentyűzetet, ezért nincs árverseny. Ha valaki ilyet akar venni, meg kell fizetni. A K400-as is drága szerintem 10 rugóért, de kb. az egyetlen ellenfele itthon a Hama Uzzano, és még az sem igazán konkurencia, mert trackball van benne, nem touchpad.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48) Goose-T válasza Goose-T (#47) üzenetére


Goose-T
veterán

Ja, azt elfelejtettem, hogy ez a cucc így, egérgombok nélkül még 10 rugóért sem kéne. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#49) #97716736 válasza thomeef (#4) üzenetére


#97716736
törölt tag

+1 :K

(#50) chop


chop
őstag

Én is eléggé Logitech-őrült vagyok, van egy hangfalszettem, ami kb. 8 éve működik hibátlanul. Azért ez jó. Egerek is bőven bírnak 4-5 évet, de pl. vettem anno egy bűndrága fülest, másfél év után kontaktos lett, mehetett a levesbe.

34-ért még Nyugaton is drága. Pedig szép... :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.