Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) szedrik5


szedrik5
csendes tag

Van valakinek magyar használati útmutatója ?

Ha töltövel töltöm fel a powerbankot ,konektorra csatlakoztatás után (mikro usb-be a telefontöltő ,az meg a konektorba) folyamatosan zöld led ég .
Honnan tudom mikor van maximumon a powerbank ?

(#52) szedrik5


szedrik5
csendes tag

Egyáltalán mivel kell feltölteni ?
Mert csak egy usb - mikro usb kábelt kaptam .
Azt mondják a telefon töltö csak 400 mA ,tehát rohadt sokára tölti fel . ( de mikora ,h veszem észre ha feltöltöt ? )
Létezik olyan töltö is ami 1,5 amperel tölt,ezzel lényegesebben hamarab feltölt . Kérdés ,h nem tesz e benne kárt (csökken az akku kapacitivitás ,vagy mitumén ) ?

(#53) szedrik5


szedrik5
csendes tag

Nem hiszem el ,h senki sem ismeri a kérdésemre a vállast !
A TESZT IRÓJÁNAK IS KÜLDTEM EGY LEVELET ,LE SE SZART .

KÖSZ ,MINDENKINEK A NAGY SEMIT!

(#54) Zsolto válasza szedrik5 (#53) üzenetére


Zsolto
őstag

Szia!
Az "erősebb" töltő semmiképp nem tehet kárt benne, mert a töltés nem úgy működik, hogy a töltő "tolja" az áramot a készülékbe, hanem a készülék "szívja" az áramot a töltőből. Vagyis egy erősebb töltőből a készülék hamarabb tudja átszipkázni magába a kakaót, semmiképp nem lesz baja tőle, mert a töltőáramot a saját elektronikája szabályozza.
A többi kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, mert nincs ilyen cuccom.
Zsolto

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#55) oszy


oszy
veterán

Tudna nekem segíteni valaki? :) Hogyan lehet megoldani, hogy ne a routeren keresztül legyen szétosztva a net, hanem ezen? De a router is megmaradjon. Mert van két készülék, amin nem megy az internet a routeren keresztül. Gondoltam kipróbálnám ezen keresztül, hátha a routerrel van a gond.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.