Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) teeem


teeem
aktív tag

Sajnálatos az eset, és igen, nagyon is igazad van abban hogy a tolvajok nem csak a luxusokra hajtanak. A legtöbb ember ezt gondolja, és a kevésbé értékes kocsijáról nem is gondolná, hogy azt bárki feltörné vagy elvinné. Hát sajnos elszomorító a tény, hogy még is...

Egyébként a magyar rendőrség nagyon kedves, segítőkész, és mindig a szerencsétlen polgárok érdekeit nézik.:DDD Nekünk is volt már dolgunk a rendőrséggel nem is egyszer. 2 éve nyáron rettenetesen rosszul voltam, elkapott egy elég durva vírus ami el is vihetett volna, szerencsére nem vitt.:D Muter azonnal betömte a búrámat a kocsiba, szakítottunk a kórházba amilyen gyorsan csak tudtunk. Én kb rázkódtam össze vissza mert rázott a hideg mint a bűn, tökre el voltam fehéredve stb. Erre a rendőrök lelőnek minket, és félre állítanak... Odajön a rendőr derült arcal, hogy: Hölgyem tudja ön hogy miért állítottuk meg? ( Asszem ezt Kiss Ádám is elsütötte már a Showder Kluban )... Anyám persze tekintettel volt arra hogy még sem kéne bunkózni vele, és normálisan válaszolt, plusz hozzá tette hogy rendkívül rosszul vagyok, és mihamarább a kórházba kell érnünk. A rendőr szerint semmi bajom nem volt, holott én már azon a ponton voltam hogy kiszállok a kocsiból ( ha van hozzá erőm ) és helyben lerókázom az ürgét. A kollégája viszont " rendes " volt és igyekezett gyorsan kitölteni a papírokat, aztán utunkra engedtek. Persze, érthető hogy meg kell büntetniük, de az a flegma stílus... Meg hogy rohadtul lesz*rja hogy kb minyá megdöglöm. A ráadás az volt hogy 50 es tábla volt, muter meg kb 52-53 al ment... Persze tudtuk hogy kint vannak, csak azt nem hogy pont ott. De hát ez van. Derék magyar rendőrség.

Mindenesetre legközelebb ne hagyj semmi értéket a kocsidban, és szereltess be egy riasztót :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.