Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) akasp


akasp
senior tag

nagyon sajnálom a történteket :(

mellesleg többször is irtátok, hogy szereltessen be riasztót. na és azzal mire megy azonkívül hogy sípol 1 percet? lehet hogy beválik a kisstílüeknél és elfutnak, de ha tényleg el akarják lopni (gondolok itt most pl a profikra) a verdát akkor azt el is lopják és nem fogja érdekelni, hogy sípol 1 percet..

mod: most ujraolvasva úgy tünt mintha le akarnám becsülni a riasztót, hozzáteszem nekünk is van a kocsiba, csak én nemigazán hiszek benne, hogy nagyon féken tartaná a tolvajokat :(:( de világositson pls fel valaki ha rosszul gondolom :)

[ Szerkesztve ]

(#52) madarasz92


madarasz92
őstag

Ezt jól kifogtad egyébként szerintem azért lopnak régi kocsikat mert azokat jobban fel lehet tőrni..Vagy lehet hogy ezek a csoportok erre specializálodtak... :F

(#53) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Üdv. tisztelt kolléga!

Annyit fűznék hozzá, hogy egyik ismerősöm autóját úgy vitték el, hogy volt benne: riasztó, immobiliser, kormányzár.
Az autónak nem volt nyoma, mivel egy poros földes helyen parkolt, viszont mellette volt egy teherautóé.

Nanáááá, felemelték és elvitték. Egy civicről van szó. A riasztót vagy elvágták, vagy nem volt mozgásérzékeny, ami emelésre is riaszt, ezt most nem tudom megmondani...
De láthatod sajnos ezek a tETve_K mindenhogy elviszik az autót :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.