Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Teljesen jogos, kapja csak a Samu az ívet, ha már a marketingesei kihasználták a QLED jelzést egy korábbi technológiára...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

5év... Húznia kell akkor még egy ideig az öreg samu TV-nknek...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) Hunmugli válasza t72killer (#2) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Matematikai műveleteket nem tudom mióta lehet zárójelbe tenni, de 5 (!) év = 120 év ;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4) tng


tng
tag

Úgy hallottam, hogy a samsung 2019 környékén fog kijönni a prototípussal.

(#5) t72killer válasza Hunmugli (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Na addig tuti nem bírja ki a házi beszélő-világító doboz;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) Interceptor válasza t72killer (#5) üzenetére


Interceptor
addikt

Nekem 2008-ban vásárolt tv van, monitornak használva, amúgy nincs ezzel komoly baj csak még kihúzhatna néhány évet ja :D

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#7) Chaser válasza tng (#4) üzenetére


Chaser
titán

kijött, már árulják, vagy nem a qledről beszélsz? jah, hogy nekik nem az van ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) bteebi


bteebi
veterán

Ezeknek a prototípusoknak nagyon bénák a színei. Persze maga a kép is gyenge, de én így nem demóznám a technológiámat... pláne akkor nem, ha jobb esetben 5 év múlva tudok vele piacra lépni :(.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) Chaser válasza bteebi (#8) üzenetére


Chaser
titán

sztem megoldják idővel, ez csak egy mini techdemo, hogy samunl izzadjanak a kamujukkal együtt
anno volt affs ips kijelzőm az egyik gépemben tőlük, azóta se láttam olyan profi kijelzőt ips-ben, ha jól rémlik az affs technológiát ők vezették be - de lehet ezt rosszul tudom -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Akkor végülis a jelenlegi pixelsűrűséggel egy 28"-os FHD-t már ki lehetne hozni.

De tényleg nagyon trágyán néz ki a kijelzők képe a fotókon, szóval jelen formájában nem igazán motivál arra, hogy mielőbb beruházzak egy ilyenre.

Aki hülye, haljon meg!

(#11) Chaser válasza L3zl13 (#10) üzenetére


Chaser
titán

nem is tudnál, ez prototípus, annyit tesz, létezik - és a samsungé kamu -, ha majd demózni akarnak majd 50"-lal és felette, pár év múlva, lehet már 60-70 és felette lesz:) aztán lesz gyártósor és pár év múlva érzel motivációt meg lehet venni ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Mire ebből termék lesz, a Samsung marketingesei már rongyosra használt állapotban fogják az út szélére dobni a QLED nevet és a paraszt csak annyit fog csak látni, hogy a béna kínaiak csak most lettek kész vele

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#13) Duree


Duree
veterán

Kicsit hosszú idö ez az 5 év.Addigra olyan sok minden változhat , hogy nem igazán lesz értelme ennek a technológiának.Persze lehet tévedek és másképp lesz.Meglátjuk mit hoz a jövő a többi gyártónál.

duree54

(#14) Chaser válasza Duree (#13) üzenetére


Chaser
titán

Versenytars mindenkepp lehet az oled ellen, es megszunik az lg monopoliuma premium kijelzoknel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15) South Velen


South Velen
addikt

Vicces, hogy most a kínaiak azok, akik nem kamuznak, és a Samsung akarja hülyére venni a saját vásárlóit.

Ráadásul előrébb is járnak (ebben a) technológiában mint a Samsung, pedig mindig ez a nagy szamszung fanok mániája, hogy a kínaiak csak másolnak.

(#16) Duree válasza Chaser (#14) üzenetére


Duree
veterán

Az nagyon jó lenne,kellene valami igazi alternatíva az Oled ellen mert a Qled az egy nagy hazugság.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.