Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Touch-ko válasza #32839680 (#31) üzenetére


Touch-ko
őstag

Vagyok. Tegnap valamiert az egyik hulye moderator 24 orara kitiltott az alabbi indokkal:

"
Touch-ko - 1 nap kitiltás - Miért van az, hogy akárhányszor kikerül egy apple/samsung hír, ott mindig jelen vagy és takarítani kell? Fejezd be."

Takaritas nem volt, vissza lehet nezni, minden komment megvan, nem sertettem szabalyt. Se te se en. Nem is vitatkoztunk, csak normalisan beszelgettunk. Nah altalaban ilyen kitalalt okok miatt kaptam tiltasokat... Szoval ha az az "ertelmes" a kommentem olvassa, akkor igazan elmagyarazhatna, hogy miert kell hazug vadakkal valakit teljesen jogtalanul tiltani. Semmifele takaritas nem volt, szerintem teljesen kulturaltan vitatkoztunk..

Honnan tudod, hogy a Samsung milyen kart okozott az Apple-nek? Evekig nem fizettek pl a scrollozasnal visszaugro gumis effektnel, ezert vettek ki beloluk kb 2 eve. Az elotte levo 4-5 evben pedig rendszeresen hasznaltak. Ez csak egyetlen pelda, volna meg tobb is.

Ezekkel a "kolcsonvett" feature-okkel ugy probaltak eladni a termekeiket. Szerinted akkor okoztak kart az Apple-nek? A "kolcsonvett" otletekkel nyertek meg maguknak rengeteg vasarlot, ezzel nemcsak az Apple ellen, hanem a tobbi nagy gyarto ellen is etikatlan dontesekkel jutottak ilyen elonyben. A tobbi ceg, akik a sajat fejleszteseiket hasznaljak, azok pont a koreai "csodaceg" miatt kerultek hatranyba.

Errol a Samsung egyik ugyvedje is nyilatkozott, bar konkretumokat nem mondthat ilyenkor egy ugyved, de a velemenye nagyban tukrozi azt amit a Samsung csinal.

"SIII óta kijelenthetjük hogy a Galaxy S széria még nyomokban sem tartalmaz Apple dizájnelemeket"
Az S3 valoban nem. Mi van az elozo generaciokkal, mi van a Galxy Tab2-vel, a Samsung Series notikkal, a Samsung Chromebox, ChromeBook, Samsung Galaxy Player modellekkel?
Hogy csak a designt emlitsem es mast ne..

Amugy tok jol szorakozom, hogy valaki mindig probalja megmagyarazni, hogy a Samsung sosem lopott es sosem karositotta meg a konkurenciat ezekkel az aljas huzasokkal...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.