Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87) Felesbandi válasza #54625216 (#85) üzenetére


Felesbandi
senior tag

En tabletet csak es kizarolag azert vennek, hogy tollal jegyzetelhessek, rajzolhassak vele. Ha csak tartalmat szeretnek fogyasztani, vennek egy 12 colos MacBook-ot vagy egy ilyen gepet.

Hiaba ugyan olyan jo bongeszesre, nekem kell a billentyuzet es a touchpad mert nem szeretem a kepernyot nyomkodni. A billentyuzetes vedotokok tablethez meg altalaban nem hozzak azt a minoseget, ami nekem kene és nem is olyan stabilak, mint egy laptop eseten ahol csak a kepernyot kell tartania a zsanernak, az akksi es minden egyeb hardver meg a billentyuzet alatt van. Es ezektol eltekintve is meg ha ugyan olyan kenyelmes is lenne egy tablet (es engedj meg egy szubjektiv velemenyt, szamomra nem az), akkor is lennenek emberek akik inkabb laptopot hasznalnanak, mert szamukra az a kenyelmesebb.

A tobbiek is ezt probaljak elmagyarazni mar neked egy ideje. Hiaba alkalmas ugyanerre a felhasznalasra egy tablet, ha valaki nem akar tabletet hasznalni, mert az szamara nem olyan kenyelmes, annak nem lesz jo alternativa. Meg akkor se, ha olcsobb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.