Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Már várom ezeket a mediatekes cuccokat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) finley válasza janeszgol (#1) üzenetére


finley
junior tag

A Huawei várja a legjobban. :)

(#3) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Engem nem nagyon hat meg. Egyet kipróbáltam egy redmi 9-be, de nem hatott meg. Jó hogy lesz konkurencia az sd-nek, hátha jobban fejlődik. :)

(#4) finley válasza INGJOKE (#3) üzenetére


finley
junior tag

Szerintem nincs ember a Földön, akit meghatna a Helio G80.

(#5) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

puding próbája... A Dimensityvel igencsak komolyat léptek, csak legyen hozzá rendesen support is. A hüvej kiesett a játékból egyelőre, nagyon kell egy értelmes versenytárs a Qualcommnak - a samu az akksizabáló exynosaival nem az.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) RoBos válasza INGJOKE (#3) üzenetére


RoBos
senior tag

A Helio G80 és a Dimensity nem ugyanaz! ;)

(#7) Graphics válasza finley (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez így nem helytálló, alsó-középkategóriában sok embert meghat, mégha téged nem is...

De a Helio és a Dimensity más dimenzió... Ha érted... :U :)

De reméljük nem csak ezért regisztráltál...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Schuler888 válasza t72killer (#5) üzenetére


Schuler888
senior tag

2021 van...just sayin :U
Ezek a vackok meg konkretan el vannak maradva az 5nm tecnologiatol is... :W

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#9) finley válasza Graphics (#7) üzenetére


finley
junior tag

Volt Redmi 9-em, veled ellentétben a saját tapasztalataimból merítettem. Ha érted...

(#10) Ammonita6


Ammonita6
csendes tag

Az egy olcsó telefon, olcsó G80-nal, már ha érted. Nézd meg a Dimensity teszteket. Volt nekem is csiga AMD-s laptopom Kaverivel, de a Ryzen mégis egy gyors proci, ha érzed az analógiát. Ráadásul mostanság egyik chipgyártó sem nagyon akar saját magokat tervezni, úgyhogy minimális különbség lesz a felső kategóriában sebességben, inkább csak a GPU részben lesz eltérés.

(#11) Graphics válasza finley (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Érteni értem... És? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) finley válasza Ammonita6 (#10) üzenetére


finley
junior tag

INGJOKE kommentjére reagáltam, aki MTK-MTK alapon egy kalap alá vette a Dimensity lapkákat a G80-nal. Nem gondoltam volna, hogy ezzel kapcsolatban magyarázatra szorulok. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.