Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:56:57

LOGOUT.hu

[Re:] Készül a Lenovo P780

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50) tolvaj! válasza betyarr (#49) üzenetére


tolvaj!
őstag

nézd, én most nem meggyőzni foglak, csak elmondom az én álláspontomat, feltéve ha nem haragszol. bár akkor is elmondom :). valóban nemsok értelme van, de a sony és a HTC is beépített akkuval adta ki a zászlóshajóit. értelme van?- szerintem nemsok, de a lenovoban legalább ki lehet cserélni anélkül. hogy komolyabb kárt tennél a készülékházban. a HTC pl elnyerte a leg szervízelhetetlenebb mobil díját ( huh leírni is szörnyű :DDD ), mert nem lehet megbontani az unibody készülék házat. vitathatatlan érdeme a készüléknek, a nagy teljesítményű akku, mert míg mások két akkuval rohangálnak, addig ebben egy van és az túlteljesít mindent. gondolj csak bele, hogy ha cseréled az akkut, akkor az android hülyesége miatt egy két beállításod máris ugrik, míg ennél nem, mert benne van egy akkora, mint másoknál két akku. plusz ha kicseréled és bekapcsolod, akkor egy készüléknek akkor az indító energiafelvétele, hogy már kapásból nem 100%- ról indulsz az új akkuval hanem jóesetben 96-ról,de inkább kevesebbről. tehát ez nem meggyőzés, csak saját vélemény, nem kell mérlegelned sem, és köszönöm, hogy elolvastad :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.