Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

A Galaxy S 2 Plus mitől plusz?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2) Kokzor válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Attól hogy rosszabb lesz mint a sima S2 (kb. mint S1 esetében) ;]

(#3) devast válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


devast
addikt

Plusz egy bőr, mi más lenne :)

(#4) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

"Galaxy S II Plus (GT-i9105P) például a több forrásban említett qHD helyett végül 4,3 hüvelykes, 480 x 800 képpontos kijelzőt kapott, mely mellé 8 megapixeles fő és 2 megapixeles előlapi kamerát és 1 GHz-es kétmagos processzort kínál" ez plus? sima S2 1.2ghz-t tud egyébként ugyanez....

Üdv: Laca

(#5) Munszu360


Munszu360
csendes tag

Ismét felpörgött a rókabőrgyár. :))

(#6) tjb007 válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Gondolj csak bele mennyire imázsromboló lenne meg senkinek sem kéne ha nem Galaxy S2 Plus hanem Galaxy S2 Minus lenne a neve ;]

(#7) hajbel válasza Kokzor (#2) üzenetére


hajbel
addikt

S1 és S1 Plus között annyi a különbség tudtommal, hogy S1-ben 1, míg S1 Plusban 1,4 GHz-es processzor van. Annyi a hátránya a Plusnak, hogy kevésbé moddolható, egyébként erősebb.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8) skylinelaca válasza tjb007 (#6) üzenetére


skylinelaca
senior tag

de nem is értem ,hogy miért kell közvetlen utód az S2-nek (ráadásul "rosszabb" is). Nem ezért jött ki az S3?

hajbel: igen csak ha jól olvastam itt fordítva van :D "plus"- 1ghz "régi" - 1.2ghz

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#9) amisis


amisis
aktív tag

ink SAMSUNG GALAXY S2 LOW / CHEAP

Apple iPhone 8 Plus

(#10) youngboy


youngboy
senior tag

4,5" és 480x800?

(#11) hajbel válasza skylinelaca (#8) üzenetére


hajbel
addikt

Igen, ennek az S2 Plus-nak nincs létjogosultsága, parasztvakítás. Teljesen felesleges kiadni. Mondjuk én már most is inkább 4X-et vennék az S2 árkategóriájában. A cikk címe alapján azt gondolná az ember, hogy csinálnak egy best buy telefont ebben a kategóriában... Majd jön a pofáraesés.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#12) moleculez


moleculez
veterán

csakhogy a gyartosori munkasok elfoglaljak magukat valamivel...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) Swami


Swami
senior tag

Grand DuoS-ra kiváncsi leszek. Ha tényleg dual active, akkor szemet lehet hunyni a kijelző felett...

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#14) skylinelaca válasza hajbel (#11) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Kár így elrontani az egészet , arra tudok gondolni ,hogy ezt olyan piacra szánják ahol a sima S2 nem jelent meg (?). De ha itt is megjelenik....

Üdv: Laca

(#15) tucsok.


tucsok.
senior tag

Ebben mi a plusz? Gyengébb mint az alap S2 :U

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#16) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Majd jön még a Galaxy S II mini, S2 mini Plus, S2 Advanced, S2 mini Advanced, S2 mini Advanced Plus....

(#17) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

hát az s2 plusz az miért szarabb mint a sima??? akkor egyeznék bele ha a15 ös proci lenne.

(#18) Kokzor válasza hajbel (#7) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Az S1 Plusban a GPU is rosszabb volt (Adreno 205). Még az S2 Plusnak is lehet hogy rosszabb lesz mint a sima S2 nek.

[ Szerkesztve ]

(#19) zsírsámán válasza b4zsi- (#16) üzenetére


zsírsámán
senior tag

És mindegyikből még egy HD és HD+

(#20) jagelo


jagelo
aktív tag

Nyomjad samsung ismét egy szép ugyan olyan telo hány évig jönnek még ki ezek 5?? :) :O :O

(#21) HaJózsi válasza Kokzor (#2) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

nem igaz, az s plus erősebb mint az s....

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#22) Kokzor válasza HaJózsi (#21) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Ezen vitatkozhatnánk órákig, de mondjuk gyakorlatban egy 720p mkv videó akadt az S Pluson, míg az S-en nem.

[ Szerkesztve ]

(#23) feliks


feliks
senior tag

"5 hüvelykes helyett végül 4,5 hüvelykes 480 x 800 képpontos megjelenítőt kapott"
Ez itt vérzett el.. Hogy a fenébe lehet ekkora mérethez ekkora felbontást tenni?

[Be Happy]

(#24) hajbel válasza Kokzor (#18) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz! Ezt nem is tudtam. Azt hittem, hogy ugyanaz a SoC, csak más órajelen működik. Valószínűleg ez nem exynos proci lesz, mármint az S2 Plusban.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#25) Braddock válasza Kokzor (#22) üzenetére


Braddock
őstag

Igazad van. Más grafikus chip van benne.

[ Szerkesztve ]

(#26) Mr President


Mr President
senior tag

Értelme egy szál sem az S2 plusznak. Ehelyett inkább a JB-t kellene mihamarabb kiadni az S2-re.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#27) Mr President válasza HaJózsi (#21) üzenetére


Mr President
senior tag

Talán mégsem erősebb! Nézd csak!

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#28) enginev3.0 válasza tucsok. (#15) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azt is megvették, ezt is megfogják

Majd a sok "hozzánemértő" kijön a boltból hogy "Úúúh lecseréltem az S2-t S2+ ra"

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29) lmisi


lmisi
senior tag

További javaslataim: S pro, S2 pro, s2 pro+, s2 proprimo, s2++...
Mondjuk utoljára kiadhatnák pl. 2 maggal de tuti 600 herz-el és 5 col HVGA (480x320)-as felbontással Színes LCD-vel de csak 256 árnyalattal esetleg android 2.2 tuti 2.3-as upgrade igérettel ;]

(#30) Remus389 válasza lmisi (#29) üzenetére


Remus389
veterán

galaxy s 2 mínusz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31) AMD Power válasza Mr President (#26) üzenetére


AMD Power
titán

Újabb róka bőr lehúzás. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32) enginev3.0 válasza AMD Power (#31) üzenetére


enginev3.0
félisten

Samsungnál? Az nem a HTC szokása? :U

Szoktam "hallgatni" HTC-s hírek alatt ...

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#33) escape


escape
aktív tag

Hát, azt hiszem nem tudok ide semmi értelmeset hozzászólni, csak azt hogy utálatos ez az egész, amit a Samu művel. Legalább valami más névvel, dizájnnal adják ki, de basszus háromszor meg négyszer kiadni egy telefont, amik között annyi a különbség, hogy 4 betűvel több a neve. Nem tudom megérteni, de az tuti, hogy többet nekem Samsung telóm, és semmilyen más termékem nem lesz. Ezek után egyszerűen nem kell.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#34) skylinelaca válasza escape (#33) üzenetére


skylinelaca
senior tag

gondolom nem éri meg nekik az hogy minden telefonjukba más hardver legyen, más tudással. Nem mondom hogy ez jó, pláne nem ilyen formában mint ahogy a hírben olvassuk de bejön nekik...és azért ezt a Nokia is csinálta az S40-es telefonjaival, évekig ugyanazok voltak más külsővel.

Üdv: Laca

(#35) escape válasza skylinelaca (#34) üzenetére


escape
aktív tag

Ne legyen más hardver, változtassanak rajta annyit, amennyit jelenleg is, de valami új dizájnt, nem jobbat, csak másat, más névvel, mindjárt több értelme lenne az egésznek. Lehet, hogy ezt csak én látom így.

Az utolsó nokiám a 3410-es volt. Azóta csak Sony, aztán elcsábultam a Samu felé egy Ace formájában. Azt mondjuk szerettem, úgy romoltam ahogy akartam, de kinőttem és most ismét Sony van. Nem csak a készülék miatt, hanem az üzletpolitikájuk is jobban tetszik, nincs ötezer-féle modell, évente csak 3-4, amik követhetőek, és a frissítéseket tekintve is egyszerűbb a dolguk, ami látszik is, van kapacitásuk az új verziók fejlesztésére. Azt nem mondom, hogy nincsenek késében, de legalább megcsinálják amit ígértek.

Szóval tényleg nem tudok napirendre térni. Tuti, hogy ma rosszul alszok :DDD

Van valami oldal, ahol listázva van az összes eddig megjelent Samu teló?
Szerk.: Van.

[ Szerkesztve ]

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#36) hajbel válasza escape (#35) üzenetére


hajbel
addikt

Sokkal több értelme lett volna ugyanazzal a hw-el, valami ilyesmi designnal, nagyobb akkuval kiadni az S2 plus-t:

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#37) beccyboy válasza hajbel (#24) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Az lenne az igazán szép, ha ez is NT8500-at kapna, mint az Ace2, az S Advance és az S III Mini. Szerintem nem kizárhato, mert annyit közöltek csak, h 1gigás két magos. Akkor meg inkább Ace 2+, vagy S Advance + lenne. Az S III Mini pluszba már bele se merek gondolni:))

Caffeine addict.

(#38) hajbel válasza beccyboy (#37) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem is U8500 lesz ebben. Ezért nem gyártanak külön egy 1 Ghz-es exynost.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#39) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

4,5"on nem kevés az a 480x800? Mert a Blade III is tudja ezt a felbontást nem is tudom hanyad annyiért.

All→M8

(#40) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Végtelenül egyszerű a történet, maradt még jónéhány "belsőség" a Samsunghoz tartozó gyárakban, amiket ahelyett, hogy tűzbe dobnák, telefonba építik és kiadnak új Samsung telefonokat új néven. Jó döntés, üzlet szempontjából jó döntés :K , egyébként persze mocskos. :(

(#41) RaveForce válasza G-Guts (#40) üzenetére


RaveForce
veterán

azért még szerencse, h 40 hsz után vki felfogja. :) profitorientált üzleti cégről van szó, hatalmas forgalommal. kiadják, megveszik? meg. kb ennyi a lényeg :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#42) Rajmond360


Rajmond360
csendes tag

Hát ez csúcs!! :D A Galaxy S2 Plus valójában egy Galaxy S advance!! :) Ezek zakkantak! gratula a fejlesztőknek :C ez csúcs komolyan mondom egy telefont kiadnak 2 névvel! csak lenne valami értelme hogy ez galaxy s2 "PLUS"!! :F persze egyértelmű pénz lehúzás és kész. sok bolond meg majd meg is veszi! A Samsung kezd maga ellen dolgozni! nem erről voltak hiresek. Ez gáz

[ Szerkesztve ]

"Tisztelj meg egy válasszal! Nem kerül pénzbe!!"

(#43) Rajmond360


Rajmond360
csendes tag

Eddig nagyon samsung fan voltam de ez a húzásuk nagyon nem teccik.

"Tisztelj meg egy válasszal! Nem kerül pénzbe!!"

(#44) Remus389 válasza Rajmond360 (#42) üzenetére


Remus389
veterán

és a galaxy s3 miniben is ugyanilyen a hardver , és a felbontás

legalább könnyű lesz rájuk szoftvert írni

ha nem tetszik, nem kell megvenni

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#45) Rajmond360 válasza Remus389 (#44) üzenetére


Rajmond360
csendes tag

Egyet értek S3 mini is ugyan ez!

[ Szerkesztve ]

"Tisztelj meg egy válasszal! Nem kerül pénzbe!!"

(#46) enginev3.0 válasza Rajmond360 (#45) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az legalább mini

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#47) Rajmond360


Rajmond360
csendes tag

jobban utánanéztem és talán nem is lesz minusz az a plus! :)
http://www.neowin.net/news/samsung-galaxy-s2-plus-image--specs-leaks-online

Dual Core 1.5Ghz-t irnak ezen az oldalon.

"Tisztelj meg egy válasszal! Nem kerül pénzbe!!"

(#48) Remus389 válasza Rajmond360 (#45) üzenetére


Remus389
veterán

nem értem ez miért baj?

az sgs2 féle super amoled nem olyan rossz(tavaly sokan oda voltak érte ), sőt a sgs advance és sgs3 miniben lévő pentile sem olyan rossz (szerintem, tavalyelőtt meg azért voltak oda )

kozepkategoriaba jók ezek a kijelzők(amik a korábbi csucsba voltak, nem adnak rossz képet ) és ez a hardver is jó közepes telefonokba, elég jól mozgatják már a jelly bean -t

mégse lehet elvárni a samutol hogy a középkategóriás telefonjaikba csúcs HD kijelzoket pakoljanak meg szuper processort

ha így tennék mi értelme lenne a felsokategorianak?? muszáj butitani, és praktikusan a korábbi csucsmodellek hardveret pakoljak be

az is praktikus ha több modellbe ugyanazt a hardvert+felbontást pakoljak, nem kell ezer felé optimalizálni, hanem egyszer megirnak egy sony Ericsson soc-ra es wvga felbontásra egy jelly bean -t azt egyből 3(legalább ) telefonra kiadhatjak hisz ugyanaz belül... ez jó nekünk vásárlóknak is

racionalizaljak a kozepkategoriat, ez sosem baj

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#49) tjb007 válasza Rajmond360 (#47) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amit te találtál és linkeltél az nem az a Plus amiről itt szó van.
Az általad linkelt példány a GT-I9105 amiről az a hír járta, hogy az egyik chilei szolgáltató számára készül de ebből a mai napig nem lett semmi, itt meg a GT-I9015P -ről van szó amiben amúgy Broadcomm SoC lesz.

(#50) Rajmond360 válasza tjb007 (#49) üzenetére


Rajmond360
csendes tag

aha. értem. akkor sajna elnéztem :N

[ Szerkesztve ]

"Tisztelj meg egy válasszal! Nem kerül pénzbe!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.