Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Most mondjam azt hogy nem lepődtem meg? :) De legalább nem volt rossz döntés a PS4.

(#102) viktor82 válasza Dr. Akula (#101) üzenetére


viktor82
őstag

Én mindig Pc-s voltam karácsonyra megleptem magam egy ps4-el gta5 játékkal mostanában kipróbáltam az fps-t is kellemesen csalódtam és nem kell várnom a csúszásokra minden időben megjelenik !

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#103) Balazs26 válasza Zsolt1 (#97) üzenetére


Balazs26
csendes tag

Jó sok év után, nálam a 4 most fut maxon fullHD-ben (minden a lehető legmagasabb értékre rakva, kivéve a traffic) egy 4770k húzva + 280x kombóval. Vannak fps drop-ok, de azok 30 felett maradnak mindig. Valahol vicc azért, régen egy GF 8600gt + core2 valamin diavetítés volt, félre is raktam egy időre. Az 5 most jobbnak tűnik, csak többet ne csússzon a megjelenés..

[ Szerkesztve ]

(#104) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Na majd meglessük. Ha életre tudom kelteni az öreg csotrogányt, lehet kap egy HD5770-et, vagy HD4850-et, mivel a többi pont megfelel a minimumnak. Bár így is megpróbálom majd, hogy egy 512-es 8600GT-m van. :D

Nyugodj békében Integra!

(#105) Dr. Akula válasza viktor82 (#102) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én is csak a GTA5 miatt vettem. De azért kell egy XIM4 hozzá, mert kontrollerrel lőni az nem kifejezetten idegbarát.

(#106) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Ha ez a játék el fut a minimális követelménynek megfelelő gépen 30fps-el akkor megeszem a kalapom :D

(#107) Shing válasza viktor82 (#102) üzenetére


Shing
őstag

Eddig hány játék jelent meg hamarabb PS4-re mint PC-re? :U

(#108) Dr. Akula válasza TaS1kaaa (#106) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az ajánlott konfig se egy nagy etvasz. A GTA4-é relatíve magasabb volt a maga korában.

(#107) Shing:
A GTA5-öt hánymilliónak lehet beszámolni? :) Ez önmagában elég indok, mégha más nem is.

[ Szerkesztve ]

(#109) AMD_ok válasza wjbhbdux (#87) üzenetére


AMD_ok
őstag

Sztem van azert par 8 magos proci AMD oldalon...

65 GB, uramatyam...legkozelebb mar kulon hdd-t kell venni minden jateknak.. :)

(#110) Zedz válasza Balazs26 (#103) üzenetére


Zedz
addikt

De a GTA4 híresen optimalizálatlan játék volt amikor kijött, nem? Most pedig ha lehet hinni a pletykáknak, akkor egy hozzá értőbb team végzi a melót, lehet ők kérték ezt a 2 hónapot is.

(#111) Televan74


Televan74
nagyúr

Na most jöhetnek a PS4 -s trollok! De meg is érdemeljük PC -sek.Bíztunk a rockstarba.Eddigi verziót lehet törölték, és most kapunk majd egy pocsék Xbox360 -s portot.Hát lehet hogy nem kell elővételben a játék, majd megveszem az első értékelések után.Én várok még két hónapot,akkor a kiadó is várhat néhány hetet,ha egyáltalán megveszem. :)
Nagyon nagy problémám és sejtetni enged,hogy miért pont két héttel a kiadás előtt módosították a megjelenési dátumot.Mi volt az amit egy vagy két hónappal ezelőtt nem tudtak.Inkorrekt cég. :N

Az ajánlott gépigény után,valószínűleg nem az "állítólagos" PC -s videóban szereplő grafikát fogjuk kapni.Lehet hogy pc -n nem a next gen grafikát fogjuk kapni.Bár ne legyen igazam. :U

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#112) Sirandrish válasza Dr. Akula (#108) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Az ajánlott konfig se egy nagy etvasz"

Miért van az hogy ezt mindig egy olyan ember írja akinek olyan a gépe hogy az árából egy fél évig vígan elélnék kajával, rezsivel mindennel együtt? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113) Zedz válasza Sirandrish (#112) üzenetére


Zedz
addikt

Sirandrish nekünk úgy is mindegy mekkora a gépigény. Godzilla vár ránk. :DDD

(#114) wjbhbdux válasza AMD_ok (#109) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nincs, ezek a procik 4 magosak, csak 8 szálon futtatják a cuccokat. Hívhatnák Hyperthreadingnek is, de az az Intel védjegye, úgyhogy ők inkább a 8 magos bullshit szövegelést választották, ami alapvetően hazugság.

/s

(#115) gyuribácsi88 válasza Televan74 (#111) üzenetére

Ne vedd magadra de a pc-sek 80%-a letorrentezi a játékot. GTA V miatt meg sokan vettek már konzolt is pl, a nagy lét már bezsebelték anno mikor kiadták 360/ps3-ra, tavaly bezsebelték a másik nagy lét (one/ps4) a pc-s játékosokkal meg úgy vannak hogy "ráérünk arra még".

Nem inkorrektek, okosak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#116) Sirandrish válasza Zedz (#113) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez meg a másik. Hol érdekel engem az ilyen sufnicég mint a Rockstar játéka amikor jön a Godzilla?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#117) cyberkind válasza gyuribácsi88 (#115) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez tény, én is ezért vettem Ps3-at anno, onnantól kezdve nem izgat a pc. :)

Paranormal Cocktivity

(#118) #41133696


#41133696
törölt tag

Hát ez nem is olyan vészes :)

(#119) Televan74 válasza gyuribácsi88 (#115) üzenetére


Televan74
nagyúr

Velem szembe aki szeret PC -n játszani és nem sajnálja érte kiadni a pénzt,velem szemben inkorrektek.

A többiben igazad van.Sajnos.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#120) Sirandrish válasza gyuribácsi88 (#115) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azzal egyetértek hogy a nagy pénz az a konzolos kiadásban van, de azt kétlem hogy ilyen pató pál úr féle mentalitással állnak a PC verzióhoz. Szerintem csak nem akarnak egy játszhatatlan sz*rt kiadni mint a 4 idején, és inkább csúsztatják 2 hónapot.

Legalábbis reméljük :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#121) Scholes9 válasza Televan74 (#111) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Honnan veszed ezeket :F Lehet h csak optimalizálnak még 2 hónapot.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#122) Zedz válasza Sirandrish (#120) üzenetére


Zedz
addikt

Szvsz most lehetne megmutatni a piacon, hogy ki a tökös gyerek. Halomra kapjuk a szart, de ha ők tartani tudják a stabil futási sebességet ilyen gépigénnyel, nagyobb bugok nélkül, akkor respect. :D

(#123) Balazs26 válasza Zedz (#110) üzenetére


Balazs26
csendes tag

Remélem is, mert várom már nagyon a játékot :D

Ha egy 7870-esen elmegy fullon, akkor senkinek nem lehet egy rossz szava sem. Bár azért azt mondom, hogy várjuk ki a végét.. :))

(#124) Sirandrish válasza Zedz (#122) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem ugyan nem érint a PC-s kiadás, de még így is remélem hogy nem ismétlődik meg az ami a 4el volt. És hogy ez a 2 hónap azért kell még hogy szebb és jobb legyen és nem azért hogy egyáltalán működjön.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#125) Zedz válasza Balazs26 (#123) üzenetére


Zedz
addikt

Szerintem lazán el kellene vinnie, igazából nem sok minden indokolná a nagy gépigényt. A sok memória még felírható a hatalmas területnek, de 2014-ben is láttunk már ennél jóval szebb grafikát.

Az más kérdés, hogy a játék egy halom bug és élvezhetetlen, de szép! ;]

(#124) Sirandrish: Lehet most álltak neki a srácok a munkának. Godzillán dolgoztak eddig. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#126) Televan74 válasza Scholes9 (#121) üzenetére


Televan74
nagyúr

A remény hal meg utoljára! :D

De majd kiderül az áprilisi PC -s bemutatók után.És az is kiderül akkor hogy egyáltalán megveszem -e.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#127) Dr. Akula válasza Sirandrish (#112) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

:D

De komolyra fordítva, sztem ez a gépigény egy középkategóriának felel meg. Feltéve hogy nem biztosítják megint szoftveres trükkel hogy Radeonból CrossfireX se legyen elég.

(#128) BaLee válasza anderledani (#16) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Szerintem kizárt, hogy javulni fog bármi grafikában a nextgen címekhez képest.
Bőven nagyon szép az is, biztos nem azért csúszik még 2 hónapot mert csiszolni akarnak a grafikán, ebben biztos lehet bárki. Szerintem próbálják összehozni hogy egyáltalán működjön a port. :)

(#129) Scholes9 válasza Televan74 (#126) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Remélhetőleg nem úgy lesz, ahogy írtad.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#130) SylverR válasza Dr. Akula (#127) üzenetére


SylverR
senior tag

Meg tele lesz a játék gyíkemberekkel, meg haarp-pal meg stb, ugye? ;]

Nem!

(#131) nanus válasza wjbhbdux (#114) üzenetére


nanus
senior tag

Ige a HT-hez semmi köze és ezért nem is hívják úgy, a szezont kevered a fazonnal :D

Amugy meg késsen csak kb akkora s.ar lesz pc-re mint a IV

[ Szerkesztve ]

(#132) Shing válasza BaLee (#128) üzenetére


Shing
őstag

Ha olyan rossz helyzetben lennének, nem lenne ilyen korrekt a gépigény. Persze ez csak élesben fog kiderülni igazán.

(#133) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Brutálisabbra számítottam!

(#134) pakriksz


pakriksz
őstag

hú egészen meglepődtem... (nem)

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#135) Elmör


Elmör
senior tag

Barátinak tűnik a gépigény, de ez lehet nem a valóságot fedi vagy nem azt a verizót fogjuk megkapni mint a PS4 és Xone, hanem a PS3/X360, mondjuk gondolom páran akkor sem szomorodnak el, de aki már játszott a régebbi konzol generáción vele és nincs új csak pc-je az kipróbálná a kicsit szebb verziót is. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#136) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

A gépigény király :)
Viszont így akkor pont másfél évet csúszott a játék ami azért elég súlyos.
De remélem legalább tényleg optimalizált lesz (legalábbis valamennyire)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#137) nugat


nugat
tag

egy i3 3240 mar boven tulszarnyalja az oregecske q6600-at single es multi thread alkalmazasokban is. ezek alapjan kivancsi vagyok mennyire fog menni 2 magon.

(#138) Shing válasza Elmör (#135) üzenetére


Shing
őstag

Nézd meg a képeket, szebb mint a PS4/Xbox1 verzió. Mondjuk kb. csak magasabb felbontású textúrák, de azért egy x360 verzió gáz lenne.

(#139) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Másfél éve raktam össze a gépemet, sikerült pont beletrafálni az ajánlott gépigénybe. :D

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#140) Daffchy


Daffchy
őstag

Komolyan mondom... sz*rjon sünt az összes...

Emiatt kezdtem fejleszteni a gépet, szépen lassan, lépésről lépésre, de mire tényleg meg jelenik kezdhetem előröl... :W

(#141) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Egyetlen ami picit kilóg a sorból az a HDD igénye, de mondjuk az sem olyan hatalmas ha pár nem oylan régi címhez hasonlítjuk.

Arra mondjuk kíváncsi leszek, hány DVD-n fog érkezni. a CoD AW jött 6-on a maga 50GB-os telepített méretével, erre olyan 7-8 várható. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#142) nonsen5e válasza Daffchy (#140) üzenetére


nonsen5e
addikt

8K-ban szeretnéd játszani, hogy az i7 és a 290 nem lesz elég? :F

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#143) laceszgamer válasza nonsen5e (#142) üzenetére


laceszgamer
addikt

Szerintem a 4k-hoz is bőven elég lesz egy 290, legalábbis ha az ajánlottat veszem alapul... azért van egy kevés különbség a két kártya közt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#144) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Nem rossz gépigény és arra sem számítottam,hogy DX 10-es vga-val is elindul,nem rossz csak az a megjelenés csúsztatása nem kellett volna. :(

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#145) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

HD7870XT-met már sok játék miatt ki akartam dobni, emiatt nem kellene mivel, végigtoltam már Xbox 360-on, de PC-n már lehet nem fogom, újítások ide vagy oda!

(#146) Daffchy válasza nonsen5e (#142) üzenetére


Daffchy
őstag

Biztos, hogy nincs túl méretezve egy full beállításhoz...
Kétlem, hogy egy 7870/270X-en Full HD-ban csutkán élvezhetően menne... de ne legyen igazam!

1090T + 270X-es párost cserélgettem apránként, de kétlem fölé lőttem volna, szerintem kérni fogja a kakaót! :(

[ Szerkesztve ]

(#147) Televan74 válasza Nagynozi (#145) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem is kell.Mivel lehet ugyan azt kapnád.Csak bugosabban. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#148) Lajtorja válasza Daffchy (#146) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Biztos vagyok benne hogy az ajánlott szint az egy fhd medium beállításnál többet nem visz majd 60+ fpssel.

--- ---

(#149) laceszgamer válasza Lajtorja (#148) üzenetére


laceszgamer
addikt

Elvileg lesz benn FPS cap, legalábbis más portálon ezt írták.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#150) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Másfél év alatt csak összehánynak most már valami értelmeset.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.