Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Dilikutya válasza wjbhbdux (#114) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezek 8 magos processzorok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#152) Dany007


Dany007
veterán

Hohó! Csak most vettem észre! :D Hát nem semmi...
Még az ajánlott gépigény is éppenhogy de megvan. :D
Lehet szorozni kéne kettővel? : o Kíváncsi leszek a valóságban elég-e neki a 7870... Mondjuk nálam a proci lesz igen gyenge úgy érzem... ='(
Ha egy mediumon elfut 1080p-ben már taposok... Ha meg Mantle-s lenn és érne bármit is nálam... :D az mégjobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#153) Dilikutya válasza Daffchy (#140) üzenetére


Dilikutya
félisten

Így jár, aki ahhoz fejleszt, amit nem tud.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#154) pakriksz válasza Daffchy (#140) üzenetére


pakriksz
őstag

hát ha annyi eszed van hogy egy kiadatlan játékhoz fejlesztesz... a kiadott gépigénynek is 0 értelme van, mert közel sem szokott lenni ahhoz a játékok valós gépigénye.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#155) kerekfej válasza oriic (#30) üzenetére


kerekfej
addikt

Az a csapat mit tud?

(#156) cyberkind válasza kerekfej (#155) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem azt mint a másik, akiket kiraktak mint macskát izélni.

Paranormal Cocktivity

(#157) Daffchy válasza pakriksz (#154) üzenetére


Daffchy
őstag

Vegyél vissza, köszönöm! :R

Mit nem lehet tudni? Hogy egy 270x-en nem fog maxolva futni 60+ FPS-el FULL HD-ban?...
Majd biztos fog...

(#158) Dany007 válasza pakriksz (#154) üzenetére


Dany007
veterán

Ha jó az adatlapja, akkor van egy 3770K-ja meg egy 4GB-os R9-290...
Az azért csak elég lesz... :U

@Dilikutya: i dono...

[ Szerkesztve ]

(#159) Dilikutya válasza Dany007 (#158) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor meg mit hápog?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#160) nonsen5e válasza Dilikutya (#151) üzenetére


nonsen5e
addikt

4 modulos processzorok...

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#161) Daffchy válasza Dilikutya (#159) üzenetére


Daffchy
őstag

Ha visszaolvasol látod, hogy senki sem hápog a gépigényen, a csúszás volt a gondom.

Egyébként nem értem mit pattogsz... vagy minek kötsz egyáltalán belém?...
Hozzáértésed már abból a hozzászólásodból tükröződik amiben azt írod 8 magos processzorok a fent említettek...

Ne érts félre, még véletlenül sem egy beszélgetést/vitát akarok elindítani, ez csak költői... ilyennel nem akarok váltani több hozzászólást! :R

Bocsánat az OFF-okért!

(#162) generic


generic
senior tag

Megvettem az új PC-t a Gta V miatt, erre akkor jön ki mikor el kell utaznom MO-rol 7 hónapra, és PC nélkül leszek.. szép ajándék. :W

(#163) artiny


artiny
őstag

http://www.gamesite.sk/pc/novinky/20975-pc-verzia-gta-v-porovnanie-low-a-high-nastaveni

Azt irjak hogy konstant 60 fps-t nem tudott elerni. - es hogy valoszinuleg 60 fps zar lessz majd mivel nem tudott elerni magasabbat semilyen beallitassal ez a Neon felhasznalo :DD

[ Szerkesztve ]

(#164) #85552128 válasza artiny (#163) üzenetére


#85552128
törölt tag

Fake: [CONCEPT] GTA V Main Menu Concept.

[ Szerkesztve ]

(#165) Mate válasza artiny (#163) üzenetére


Mate
nagyúr

Gyanítom, hogy kamu. Illetve remélem, hogy ennél szebb grafikája lesz.

(#166) eami


eami
addikt

Szomorú vagyok, mert jó részt ezért nem vettem meg pár dolgot sale alatt... úgyhogy az erre félretett zsetont el is lövöm a Dying Lightra.
Ha valaki társulna 4 packhoz (€37.5/db) akkor dobjon egy privit.

(#167) Matada2.3 válasza Dani_kp (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Remélem az erős core2duom megbirkózik vele valahogy :B

Finn the human

(#168) Bjørgersson válasza artiny (#163) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Visszamennyé!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#169) generic válasza artiny (#163) üzenetére


generic
senior tag

kamu

(#170) oriic válasza artiny (#163) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem a hivatalos menüszerkezete a játéknak.

Live-Die-Respawn

(#171) #81556480


#81556480
törölt tag

Akkó má ez :DDD

(#172) eclipse92


eclipse92
tag

nagyon helyes.. inkább késsen mint kiadjanak egy optimizálatlan hulladékot mint ahogy a GTA 4 is volt.. a gépigény meg rendben van.. nincs eltúlozva mint sok mai játéknál.. :U

(#173) kerekfej


kerekfej
addikt

Itt szerintetek melyik lesz a jobb, gyorsabb?

Pentium G3220 3.0GHz (2 magvas) vagy a Phenom II X4 3.0GHz (4 magvas) HD7850 2GB kártya esetén?

(#174) Gyula84


Gyula84
veterán

remek még szerencse hogy nem fizettem ki már rég decemberben :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#175) #85552128 válasza kerekfej (#173) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mivel négymagost írtak minimumnak így feltételezzük, hogy a játék ténylegesen kihasznál 4 szálat vagyis valószínűleg a Phenom, de felesleges saccolni amíg ki nem jön...

[ Szerkesztve ]

(#176) FoLey-v válasza kerekfej (#173) üzenetére


FoLey-v
addikt

GTA 5 esetén 2 magoson elindul amikor minium 4 magot kér? :F

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#177) eclipse92 válasza FoLey-v (#176) üzenetére


eclipse92
tag

valószínű igen.. mert feltételezem nem figyeli hány magos az adott gép.. gta 4 se figyelte.. az már kérdés hogy fogja bírni egy 2 magos proci.

(#178) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Najóvan, úgy látom mindent leírtak a törpek amit akartam. Akit érdekel a véleményem ezzel kapcsolatban, az legyen szíves ollózza össze magának az itt látottakból. :D

A késés indoklására vagyok inkább kíváncsi. Talán jobban is, mint a végeredményre.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#179) laceszgamer válasza #85552128 (#175) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát ha a GTA IV példájából indulunk ki, akkor ki fogja használni. A maga idejében a GTA IV az elsők között volt aminél észre lehetett venni a különbséget 2 és 4 mag között.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#180) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Nem gond a késés, ha rendben lesz a játék. Mantle lesz?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#181) Dexar007


Dexar007
veterán

Na,most robban fel a Zinternet!44 ;]

Give me your cum,bull!

(#182) pakriksz válasza eclipse92 (#172) üzenetére


pakriksz
őstag

így késve adnak ki egy optimalizálatlan hulladékot...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#183) eclipse92 válasza pakriksz (#182) üzenetére


eclipse92
tag

majd kiderül.. reméljük ha már ennyit várni kell akkor tényleg jól lesz optimizálva.. nem egy rossz konzol port lesz..

(#184) Döglött Róka válasza Dr. Akula (#105) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Majd hozzaszoksz a kontrollerhez, a XIM4et felejtsd el, semmi szukseg ra.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#185) dobobazsy


dobobazsy
őstag

jobban csúszik mint egy jó bor.
a gépigény rendben van, ennél rosszabbra számítottam a mostani játékokhoz képest.

remélem márciusra sikerül abbahagyniuk a csúszkálást :F

(#186) CARNIVAL válasza artiny (#163) üzenetére


CARNIVAL
csendes tag

még jó, hogy nem megy 60fps-el mivel vsync be van kapcsolva...

(#187) laceszgamer válasza CARNIVAL (#186) üzenetére


laceszgamer
addikt

Attól függetlenül is 60FPS lesz a max, már rengeteg helyen felbukkant az infó, olyan lesz mint a CoD AW, ha kikapcsolod a v-sync-et akkor se megy 90 fölé, igaz 60 fölé igen, de itt viszont 60 lesz ez a cap v-sync-el és anélkül is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#188) Dr. Akula válasza Döglött Róka (#184) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem, a jóból nem akarok visszaszokni a gagyihoz. Hogy semmi szükség ne lenne rá? LOL! :D Szerintem teljesen felesleges megint felsorolni az érveket, elég megnézni 1-2 youtube videot az XIM4-ről és mindenki rájön miért musthave, vagy benézni egy konzolos topikba miért panaszkodnak a kontrolleresek hogy esélytelenek a bill+egeresek ellen.

(#189) kengyel


kengyel
nagyúr

Már megint késik :(( De van ám gépigénye az biztos !

kengyel

(#190) Döglött Róka válasza Dr. Akula (#188) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Illetve hogy ugyanugy tudnak szivni az egeresek mert kontrollerre van hangolva az iranyitas. Raadasul a akar a hoher megint bill egerrel szivni, kenyelmetlen a kanapen ulve.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#191) BaLee válasza Döglött Róka (#190) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Pontosan. :)

(#192) nubreed


nubreed
veterán

Rossz hír, rossz hír, ezt a játékot vártam a legjobban. :( De az jó hír, hogy videokártyában az ajánlott gépigény sem kér sokat, eszerint elég neki a HD7870. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#193) nubreed válasza generic (#162) üzenetére


nubreed
veterán

Szopás. :DDD Bocs... ;)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#194) Sirandrish válasza generic (#162) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha nem a sittre kell bevonulnod akkor szerintem jobban jársz mintha GTA-znál :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#195) dergander


dergander
addikt

Kiváncsi vagyok mivel indokolják a késést,mert nagyon csöndbe voltak és csak az utolsó pillanatba halasztották tovább. Itt valami nem stimmel. :U

(#196) Saccco


Saccco
nagyúr

Legalább az ajánlott gép megvan! De ez a késés... :(
Remélem lesz időm is rá. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#197) Cathulhu válasza wjbhbdux (#114) üzenetére


Cathulhu
addikt

Látom halvány lila gőzöd sincs miről beszélsz, csak tudnám akkor miért pattogsz.
Ajánlott olvasmánynak ajánlanék bármilyen olyan cikket, ami taglalja egy HT felépítését és szerepét, valamint egy AMD modul felépítését, különös tekintettel a szükséges plusz tranzisztorok számára, utána gondold át újra a hülyeségeidet.

A gépigény nagyon baráti, szeretettel várom.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#198) kelly416 válasza EnterR (#29) üzenetére


kelly416
veterán

Komám, nem tudom, Te mit próbáltál eddig, de én több mint egy éve tolom a GTA V-t PS3-on. Max. létszám a szerveren 16, és így is volt már nem egyszer, hogy szűknek éreztem. Nem egyébért, de egy jó helikoptert vagy egy gyors repülőt bármikor lőhetsz magadnak 1-2 perc alatt, azzal meg a térkép másik sarkában lehetsz majdnem ugyanennyi idő alatt. Nincs az a helyzet, hogy ha valaki utol akar érni, akkor ne tudjon. :D
Barátom a PS4-en kimondottan szűknek érezte a térképet (ott ugye 30 a max létszám) az elején, de azért mostanra hozzászokott. Pedig Ő mindig darálós volt.

A cikkhez:
Ha még mindig PC-re várnám, most nyúlnék magamhoz a gépigény láttán (bár több mint egy éve nem követem a PC-s vonalat a PS3 megvásárlása miatt, tehát lehet, hogy mégsem, bár erre kevés esélyt látok). Ezért igen-igen nagyot kell dobjanak a fiúk, olyan kell legyen a grafika, amilyent a PS4 sem üt meg, hogy azt mondjam, megéri ennyit belefeccölni.

errorcode06:
Mióta én tolom, nagyjából 7 nagyobb update jött, némelyik giga fölött, és egyiket sem adták ki adathordozón. :B
Azt meg se említsem, hogy a PS3 nem teszi fel a zenéket, hanem állandóan pörgeti a lemezt, az sem 20mega, mert gondolom PC-re felmegy majd a muzsika is.

(#199) Crytek


Crytek
veterán

Aztán majd jön a sírás hogy nem is a next gen portot kapjuk hanem a régi konzolosat azért ilyen 0 a gépigény :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#200) nubreed válasza kelly416 (#198) üzenetére


nubreed
veterán

Most azt mondod nagy a gépigény?

Ne vicceljünk már, ez 2015-ben egyáltalán nem durva gépigény, még az ajánlott is egy maximum felső-közép kategóriás pc. Én ennél sokkal durvábbat vártam, ez ahhoz képest vasárnapi gyerek kórus. Egyedül a 60 gigás tárhelyet tartom kicsit soknak.
Aki 2015-ben nem rendelkezik 8giga rammal és legalább egy 2 gigás videokártyával meg egy 4 magos cpuval legalább, az ne is akarjon komolyabb játékokkal játszani.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.