Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Gyula84 válasza kengyel (#189) üzenetére


Gyula84
veterán

annyira azért nem vészes :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#202) Mr.Csizmás válasza gyuribácsi88 (#115) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem unjátok még ezt? :U mert senki sem szokott chipeltetni, főleg mint az egyik bezárt bolt, ahol grátisz adták, ha náluk vettél gépet....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#203) Crytek válasza Mr.Csizmás (#202) üzenetére


Crytek
veterán

nem unjátok még ezt? Ezt rád is igaz.Azt kéne megérteni hogy amíg a ps3 és xbox 360-ra is van warez attól függetlenül többszörösét adják el a dolgokból konzolra mint pc-re! Jó most itt a next gen így ez már nem igaz.
Most is érhető miért várnak még. Mert még orrba szájba veszik a next gen-re a cuccot.Akkor minek kiadni pc hogy lelassuljon ez a folyamat? Majd hülyék lennének.

Aki őswarezos annak meg tökmindegy mire warezolja le ő nem vár és már -day behúzta anno xbox 360 warezba :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#204) #85552128 válasza Crytek (#203) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nekem ebből a logikából az jön le, hogy a konzolosok a legnagyobb warezesek mert megvárják míg PC-re kijön egy játék, hogy ott lewarezolják :DD

[ Szerkesztve ]

(#205) Gyula84


Gyula84
veterán

amúgy az ajánlott gépigény az milyen felbontásra van írva meg milyen grafikai beállításra? :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#206) Crytek válasza Gyula84 (#205) üzenetére


Crytek
veterán

Senki nem tudja ,mivel soha nem paraméterezik, hogy hogyan mire értik. Majd te otthon a gép előtt eldöntöd.

Szaby59: Sajnos ez a next gen széria most betesz nekem (nekünk) warezkirályoknak,mert ami atomüber cucc nem jön pc-re így nem tudjuk kiélni a szenvedélyünket :(
Türelmesen várok... :DDD egyszer minden elesik

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#207) Dilikutya válasza kelly416 (#198) üzenetére


Dilikutya
félisten

Itt egy magadhoz nyúlós gépigény: Assassin's Creed Unity. A GTAV abszolút korrekt. Ne felejtsd el, nem csak részletesség, effektek, felbontás van. Elég nagy és részletes a világ, és ugye töltés nélkül bejárhatod már a San Andreas óta. Ilyen feltételekkel ilyen látványhoz azért kell az erő:

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#208) Mr.Csizmás válasza Crytek (#203) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem mindegy mennyit adnak el, ami van pc-re és kell, azt megveszem, lehetőség szerint digitális formában.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#209) Dilikutya válasza Crytek (#203) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem aki PC-n akar játszani, nem veszi meg konzolra. Én konzolt sem veszek csak emiatt. Tudok várni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#210) Cathulhu válasza Gyula84 (#205) üzenetére


Cathulhu
addikt

Igy mar low-n nem fog 30 fps ala esni, azaz batran ajanlhato gep a folyamatos jatekhoz :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#211) Crytek válasza Mr.Csizmás (#208) üzenetére


Crytek
veterán

Igen csak ők nem téged ,néznek hanem a zsebüket.
Ott van pl a legutóbbi nagy kirivó eladás az Evil Within.
Télen már vásárlások mellé utánad dobták pc-re ,csak hogy azáltal is valami minimális pénzhez jusson a kiadó. Meg ilyen 3xxx ft körüli áron adták már egy alig pár hónapos címet.
Mindeközben ps4-en már 1 milla felett van bőven. PC-re meg valami 4x ezer db volt a hírbe.
(Most az egy dolog hogy milyen a játék) Konzolra minden jobban fogy ez van ezt kell szeretni.

Next PC Upgrade: 2022

(#212) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Ajánlott gépigény jelenti, hogy 1080p full grafikai extrák mellett fut min 30FPS-el, vagy mit?

(#213) Televan74


Televan74
nagyúr

Xbox360/PS3 port or XboxOne/PS4 next gen port? ;]

(#212) Atom_Anti 720p max 30fps. :D

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#214) #85552128 válasza Crytek (#211) üzenetére


#85552128
törölt tag

Amennyit költöttek a PC-s portra azt bőven visszahozta...

(#215) Vikthor


Vikthor
nagyúr

az a 65 GB tárhely egy kicsit rázós... :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#216) Cathulhu válasza Atom_Anti (#212) üzenetére


Cathulhu
addikt

Barmit jelenthet, jelentheti, hogy mar mediumon elzotyog 720p-ben meg azt is hogy FullHD full detail 60fps. Tulajdonkeppen erre sajnos semmilyen elfogadott egyezmeny nincs, ahogy epp a fejleszto erzi.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#217) nubreed válasza Dilikutya (#207) üzenetére


nubreed
veterán

Az AC Unity gépigénye tényleg durva. Kijött egy hatalmas patch nemrég hozzá, ami elvileg nagyon sok mindent javít, azzal is ilyen nagy maradt a gépigény?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#218) Mr.Csizmás válasza Crytek (#211) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mivel a pc-s port kb. egy betűvel volt több, mint egy elsős programozó fordító subrutinja :U

amúgy nem arról beszélek, hogy mennyit adnak el, hanem a "minden pécés warezol" sztereotípiáról :U pár éve már elavult ez a dogma, hála a gyarapodó online funkcióknak (no multi, vagy épp net kihúz módon kell crackelni, stb., az egész nem ér annyit)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#219) Dilikutya válasza nubreed (#217) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt passzolom, mivel nincs meg a játék, nem néztem, mit javít a patch.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#220) Gyula84 válasza Crytek (#206) üzenetére


Gyula84
veterán

akkor meg is tarthatták volna ezt magunknak szerintem :D

(#210) a_n_d_r_e_w
na marha jó :D a végén az én konfigommal se tudom, majd felrakni egy normál beállításra :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#221) zöldfülű


zöldfülű
csendes tag

Sziasztok! Nekem egy Haswell i3-as ( 2 mag 4 szál) 3.4 ghz-es procim van, minden más megfelel a gépben a játékhoz ( vidkari 750Ti 2gb -os) Szerintetek elviszi ez a játékot? Vagy egy régi többéves 4 magos proci jobb mint ez az új proci? Nem akartam hinni a szememnek... nem tudom elfut-e a gépen a játék majd.. vagy sem...

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#222) SylverR válasza zöldfülű (#221) üzenetére


SylverR
senior tag

Kellett neked zihárom! ;]
Mellesleg ha van benne HT biztosan menni fog. Ha nincs.. az majd kiderül, ha kiadták.

[ Szerkesztve ]

Nem!

(#223) zöldfülű válasza SylverR (#222) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

:D Igen, van benne HT ( legalábbis úgy tudom ;] )

[ Szerkesztve ]

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#224) Döglött Róka válasza zöldfülű (#221) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ismerve a GTA4 kalvariajat, szerintem vegyel egy konzolt:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#225) zöldfülű válasza Döglött Róka (#224) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

A vicces az, hogy van ps4-em... nemrég vettem.. mert nem akartam gépet újítani... vettem hozzá néhány használt játékot.. de bakker.. képtelen vagyok megszokni a konzolt a klaviatúrához képest.... hát nem tudom...pc.n jobb lenne sokkal... az tuti

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#226) SylverR válasza Döglött Róka (#224) üzenetére


SylverR
senior tag

Javaslom, hogy kérdezz utána, vagy próbálj emlékezni a GTA3 esetére. Az se volt sokkal jobb a maga idejében mint a GTA4. Igen. Lassú, bugos. De az a 4. Ez meg az 5. Az engine maradt, csak javítgatták. Adj már annyi kreditet a Rockstar-nak, hogy megtudják csinálni... Mert ha még mondjuk egy EA-s, vagy Ubisoft-os brigád csinálná, megérteném, hogy ódzkodsz előre. De ez Rockstar games.

Nem!

(#227) #85552128 válasza zöldfülű (#225) üzenetére


#85552128
törölt tag

Elméletileg lehet egeret+billentyűzetet használni de nem minden játékkal működik - nem tudom pontosan nincs konzolom.

(#228) Crytek válasza zöldfülű (#225) üzenetére


Crytek
veterán

Embere válogatja.Anno amikor még konzolt csak a netes árlistákon láttam meg reklámokban én is a fikázó tömeg hírhedt tagja voltam ,hogy lószart se ér konzolon fps-t ne röhögtess.

Aztán amikor haver kölcsönadta 3 hónapra a gépét egyből egy FPS-el nyíitottam a Far Cry Instinct -el és ~ 20-30 perc alatt már frankón élveztem az fps irányítást gamepaddal. Ezért is vettem xbox 360-at meg ps3-at is (warez miatt természetesen :DD )

Next PC Upgrade: 2022

(#229) Dilikutya válasza Crytek (#211) üzenetére


Dilikutya
félisten

20 évvel ezelőtt is több játékot adtak el Playstation-re, mint PC-re. És az Evil Within tényleg gyalázatos, még a Steam-es demóval sem volt kedvem kínlódni, mikor minden megy full HD-ban, csak az bohóckodik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#230) Dany007 válasza Atom_Anti (#212) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem nem...
Tapasztalataim alapján ahhoz, hogy 1080p-ben full maxon fusson egy játék olyan 40-60 fps környékén, ahhoz az "ajánlott gépigény" duplája szokott kelleni. Nyilván kicsit sarkítva.
Az ajánlott gépigény szerintem mediumhoz jó lesz.. .Legalábbis én már örülnék neki...

(#231) gianni85 válasza Ryder62 (#90) üzenetére


gianni85
veterán

3 év telt el az első trailer megjelenése óta és még mindig sehol a játék, sőt még mindig a halasztásról olvasni.

öööö, én tavaly szeptemberben végigjátszottam :B

(#232) Televan74 válasza gianni85 (#231) üzenetére


Televan74
nagyúr

PC megjelenésről van szó.Bár örülhetünk annak is hogy jön egyáltalán PC -re.Kínzolon már szarrá játszottuk.volna. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#233) kelly416 válasza nubreed (#200) üzenetére


kelly416
veterán

Uh... tényleg eléggé lemaradtam a PC-s versenyben. Már nem értem, miért is kardoskodtam annyira a PC mellett évekig. Tavaly szeptemberben vettem egy PS3-at majdnem null kilométerrel, szept 11-es számlával szept. 13-án, 30000Ft. Mellé egy beépítő keretet és egy 500-as vinyót, már meg nem mondom mennyiért, és magát a játékot. 45-körül megvolt a hardver, akkor még 16 volt a játék, de azt Ti is meg fogjátok venni, tehát annak az árával nem számolok. A TV-vel megint nem számolok, mert elég kevés az olyan "defektes" háztartás mint a miénk, ahol nincs TV, de az is megvolt további 100-ból, 40col fHD, 5 év gari. Több, mint egy éve tolom, már-már majdnem meguntam. Nyáron számoltam, hogy ha újra PC-t építenék, ennyiből nem jöttem volna ki, és most nem futna a GTA V sem. Persze mindezt úgy, hogy monitor, meg egyéb periféria van otthon, a céges lapost szoktam befogni ezekhez "asztaliként", ha kell.

Mr.Csizmás:
Aki ilyent tesz, az még azt is megkockáztatja, hogy a gyári lemezeket sem fogja vinni a gép, ráadásul eladni is igen nehéz, mert se gari, se semmi... én biztos nem csinálnám meg a gépemmel, főleg, hogy hardveraprón gyakorlatilag 2000-3000 között mozog a legtöbb játék.

Dilikutya:
Elhiszem, hogy nem gyenge a gépigény, és már rég eldöntöttem, ha újítok, akkor újítok PS fronton. A 3-at megkapja valaki olcsón, remélem örül majd neki, én meg a PC-k töredékéből eljátszogatok. De PS4-re sem nagyon vágyom, mert mint tudjuk, PSN+ nélkül már a GTA sem megy online, az meg évi 15 Mátyás király. PS3-on meg bármi megy ingyen online.

(#234) gianni85 válasza Televan74 (#232) üzenetére


gianni85
veterán

Én szeretem a GTA-t. Ha PC fanatikus lennék, akkor legkésőbb múlt szeptemberben vettem volna már egy 360-at használtan, hogy végigtoljam a játékot, és adtam volna el utána. Ellentétes felállásban szintén megoldanám, hogy bugázok egy PC-t és akár a számomra kényelmetlen bill+egéren végigtolom. Egyébként pár hete megvettem nextgen konzolra is, és gyorsan túladtam rajta, mert már nem ütött a grafikai fejlődés ellenére se. Marhára jó a sztori, egyszer végigjátszva, és semmi extrát nem ad az élményhez, ha netxgen köntösben 4k-ban és 120fps-sel játssza végig az ember (szerintem)

(#235) kelly416 válasza gianni85 (#234) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem a GTA V "varázsa" az online-ban van. Amikor beindultak a felhők és lehetett végre menteni, egyből mentem online-ba, azóta csak azért játszottam végig a fő szálat offline, mert volt, amikor két napig szarakodtak a szerverek (sajna sokszor még máig, de rövid időn belül javítják), és nem kínlódtam, hanem végig játszottam azt, ami megy szerver nélkül is.
Tehát szerintem csak pont azt nem játszottad, ami le is tudja kötni az embert. :D

(#236) gianni85 válasza kelly416 (#235) üzenetére


gianni85
veterán

próbáltam most One-on, de nem kötött le. Igazából a GTA4 és a RDR multija se kötött le, viszont a single részüket azoknak is 100%-ra végigvittem. Ha már multi, akkor részemről inkább valami autós/sport vagy kompetitív fps. Ezek a tps játékok nekem világ életemben egyszemélyes kalandok voltak

(#237) turit


turit
tag

Vizsgaidőszak alatt játszani akartam vele :( Most hogy lesz időm menet közben a tanulásra? :D

(#238) Werkly


Werkly
őstag

Lesz Mantle support vagy csak kamu volt?

(#239) kelly416 válasza gianni85 (#236) üzenetére


kelly416
veterán

Kinek a pap, kinek a papné. Ez ilyen. További jó szórakozást Neked is. :R

(#240) gianni85 válasza kelly416 (#239) üzenetére


gianni85
veterán

:R

(#241) Mr.Csizmás válasza gianni85 (#231) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a bétát, igen :) a finalt is végigtolod?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#242) gianni85 válasza Mr.Csizmás (#241) üzenetére


gianni85
veterán

:N elég volt a 720p low változat. Mint később írtam, számomra nem ad ennél a játéknál semmi extra élményt a nagyobb felbontás/framerate és grafikai tuning. Tök jó volt X360-on is. Év játéka volt nekem 2013-ban. Pont :)

jah és már 2015 van, tehát tavalyelőtt szeptemberben játszottam végig :U benéztem

[ Szerkesztve ]

(#243) Crytek válasza gianni85 (#242) üzenetére


Crytek
veterán

De te akkor egy gagyi tps-t toltál mi meg már egy sokkal szebb FPS-t fogunk :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#244) ferensz válasza Crytek (#243) üzenetére


ferensz
senior tag

Addig állj fél lábon. Nem tudom, hogy mennyit módosítanak az FPS nézeten, vagy fognak-e egyáltalán, de XO-n kb. a kipróbálás erejéig néztem meg, nem túl használható, a GTA még mindig TPS :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#245) gianni85 válasza ferensz (#244) üzenetére


gianni85
veterán

biztos a gagyi kontroller-es irányítás miatt van, mert fps-t csak egérrel lehet játszani ;]
Én mindig csak véletlenül kapcsoltam be, amikor a kameraállások között váltottam. Vezetés közben jó lenne, ha nem olyan lenne a vezetési modell, hogy korcsolyapályán kell közlekedni az aszfalt helyett :)

(#246) Puma K


Puma K
veterán

Ha majd megjelenik... letesztelem az asztali gépen és laptopon is.

A GTA IV fut 3840x2160-as felbontásban maximumon szép stabil folyamatos képet ad ami meg merem kockáztatni, hogy 60 FPS-sel megy.
Minimum 40-re esik csak be ahogy néztem/néztük haverokkal ezekkel a vasakon:

1. gép: i5-4460@3.2Ghz, 8GB/1886Mhz, Asus DCII GTX 760 OC 2GB, 128GB SSD Windows 7, 1TB/7200rpm HDD média+játékok

2. gép i5-3450@3.1Ghz, 2x4GB/1600Mhz, Asus DCII GTX 670 2GB, 128 GB SSD Windows 7, 500GB/7200rpm HDD média+játékok

Laptopon már más a helyzet... ott 1366x768-as felbontást használok és vegyes beállításokat (low-med-high)

laptop: i3-2310m, 2x4GB/1333Mhz, GT555M 1GB/GDDR5, 500GB/7200rpm HDD Windows7+media+játékok

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#247) Döglött Róka válasza SylverR (#226) üzenetére


Döglött Róka
veterán

GTA 3-al anno nem volt bajom, igaz a gepem se volt asszem gyenge.

"Mert ha még mondjuk egy EA-s, vagy Ubisoft-os brigád csinálná, megérteném, hogy ódzkodsz előre. De ez Rockstar games." - sikerult ellent mondanod magadnak egy hsz-en belul.:)

@zöldfülű(#225) : Emlekszem anno amikor megvettem a 360-at nagyon ellenkezett az agyam, honapokig a kontroller ellen, en is az "FPS-t marpedig csak egerrel jatszom" elit klub tagja voltam. Aztan szep sorban jottek az exkluziv lovoldek, amik nagyon elvezetesek voltak es szep lassan belejottem. Asszem az igazi merfoldko a Halo sorozat volt, azzal jottem bele igazan.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#248) Dilikutya válasza Televan74 (#232) üzenetére


Dilikutya
félisten

A PC verziónak pedig nincs 3 éves trailere, eleve csak tavaly jelentették be, hogy lesz (az, hogy sejtettük, más kérdés), így trailere sem lehetett előbb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#249) kelly416 válasza gianni85 (#245) üzenetére


kelly416
veterán

Nem olyan rossz vezetni, meg lehet szokni, de amit Te láttál, az szerintem a "lökhárító nézet", az FPS sokkal rosszabb. Kipróbáltam PS4-en, na az tényleg olyan, hogy úszol éterben, az autó jobb oldala nincs (vagy középen ülsz, bár a batár amerikai csatahajók nem arról híresek, hogy jobb oldalt is ki tudsz könyökölni vezetés közben), a gyalogos események meg katasztrófák. Jópofa, hogy amikor elesel vagy amikor bukfencezel, tényleg úgy mutatja a kamera, mintha a karakter szemével néznénk, de ezen túl borzalmas.

[ Szerkesztve ]

(#250) Elmör válasza Puma K (#246) üzenetére


Elmör
senior tag

Mondjuk a GTA IV már régen volt, még 280GTX-el toltam meg Q9400-el, de ekkora felbontáson nem hittem volna, hogy megy 760-assal meg Core i5-el így. Az szép, ICe mod-dal próbáltátok esetleg? Bocsi az offért itt a GTA5 topikban.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.