Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Elmör válasza zöldfülű (#225) üzenetére


Elmör
senior tag

Először én is így voltam, de meg lehet szokni. GTA 5 miatt vettem anno PS3-at (meg még pár cím miatt amik sajnos elmaradtak, mert bedöglött a gép közben) és ha az ember bekapcsolja a célzás segítőt akkor azért lehet még lőni is eléggé jól. A végén már nem is tudom pontosan mennyit játszottam a GTA-val, de végigvittem és a mellékküldetésekből is sokat megcsináltam. ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#252) Puma K válasza Elmör (#250) üzenetére


Puma K
veterán

Anno én Intel E8400@3.2Ghz, 2x2GB/800Mhz, ATI HD 4850 512Mb-vel próbáltam de keveseltem a proci erejét így váltottam i5-750@3.2Ghz, 2x2Gb/1333Mhz-re (nálam a játék és a Windows mindig másik adattárolóról futott 7.2rpm-nél sosem lassabb sebességgel)

Aztán a CC- vel akadtak gondok így innentől hanyagoltam az ATI/AMD vonalat a tapasztalatok miatt... és váltottam GTX 275 OC 896MB-re. Ekkor már kb 400-600 óra volt csak a multiban 100-200 óra single.

Grafik mod-ot egyszer raktam fel de igazán nem konfigoltam be, majd le is töröltem a mod-ot.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#253) Döglött Róka válasza Elmör (#251) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"ha az ember bekapcsolja a célzás segítőt akkor azért lehet még lőni is eléggé jól" - engem az pl zavar, mindig kikapcsolom:P

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#254) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#255) laceszgamer válasza Mr.Csizmás (#254) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát ez meg hogy?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#256) NandoXXL válasza nubreed (#200) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Szerintem kelleni fog alá egy ssd (a Total War Rome 2 is ssd-én az igazi, nagyon sokat töltött előtte, és a csatáknál is érezni különbséget, itt se lesz másképp).

(#257) Dr. Akula válasza Döglött Róka (#190) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Főzés közben meg a kontroller se kényelmes... De nem az volt a kérdés hogy lehet-e olyan pozitúrát találni ahol nem használható (bár egy keményfedeles könyvvel kreatívan pótolható az asztal), hanem hogy jobb-e. Igen, jobb. Mert egérrel célozni olyan a kontrollerhez képest mint SSD a lyukkártyához. XIM4 Keyboard Mouse Adapter - Is It Cheating?

(#258) Döglött Róka válasza Dr. Akula (#257) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Probaltam a kemenyfedeles megoldast rohadt kenyelmetlen:D Nappaliba kontroller valo, pont.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#259) kelly416 válasza Döglött Róka (#258) üzenetére


kelly416
veterán

Kinek mi. Én sokáig fotelből nyomtam úgy, hogy egy kis "polcot" csináltam magamnak a fotel két karfájára, és az tartotta a billentyűzetet meg az egeret. Kicsit több, mint egy éve kontrollerrel nyomom a GTA-t (meg néha-néha mást), nem mondom, hogy az elején nem volt szokatlan, de már nem nagyon tudnék olyan kényelmetlenül játszani, mint régen. Fotel, láb fel, egy pici kontroller kézbe, és ennyi. Pontosabban csak "kényelmetlenebbül", mert PC asztal, derék és háttámaszos szék, és az asztalon lévő perifériák, csak ezt tudom már elképzelni PC-s játékhoz. Túl sokat ülök irodában?

(#260) Shing válasza Döglött Róka (#253) üzenetére


Shing
őstag

Ez olyan mint a sport, mondjuk a ping pong. Nyilván belelehet annyira jönni, hogy évek múlva kb. csukott szemmel csinálod, de egy kezdőt még rengeteg ideig szénné versz. Ez nekem nem kell. Én most akarok jó lenni, nem 1 év múlva. Egérnél is lehet fejlődni, csak közel sem annyira, azért még kezdőként sem kell megtanulni egyszerűen még az alap használatot is. De sztem később sincsenek akkora különbségek, inkább a reflexeinken, koncentrálásunkon múlik a dolog, nem azon h hány éve nyúzzuk az eszközt. (Mondjuk egy esportoló biztos mást mondana) Persze ott van a rásegítés, de jobban szeretem teljesen irányítani, úgy az igazi. Én akarok játszani, nekem ne segítsen a gép.

(#261) Döglött Róka válasza kelly416 (#259) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En is irodista vagyok, raadasul IT-s. Valszeg ezert nem szeretek mar pc elott ulni otthon.:)

Shing: Ha egy konzolra behazudsz egy egeret kontrollernek, akkor az ra fog segiteni a celzasodra. Igy lesznek az egeres felistenek, akik a palya kozepen aimbotolnak:D

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#262) gianni85 válasza Döglött Róka (#261) üzenetére


gianni85
veterán

szintén. Napi 8 óra PC előtt bőven elég. Most volt egy fellángolásom (nem is kevés pénzem bánta :D) de csak a konzol mellett kötöttem ki

(#263) Döglött Róka válasza gianni85 (#262) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ne is mondd, regen guild warsoztam, elcsabultam es megvettem a masodik reszt, 70 rugom banta:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#264) #35193216 válasza Dilikutya (#85) üzenetére


#35193216
törölt tag

A GTA3-hoz nekünk volt anno egy Pentium 4 1,5 Ghz-es gépünk, 256 MB ramma (csak sdram)l és Riva TNT2 32 megás videokártyával. Minimumra levéve mindent sok esetben szaggatott. Iszonyat egy optimalizálatlan volt, aztán ugyanazzal a motorral kijött a Vice City, ami meg kicsit sem szaggatott, még kicsit jobb beállításokkal sem.

(Más kérdés, hogy a Pentium 4 egy hulladék volt (egy jobb Pentium 3 leverte), és a Riva TNT2 sem volt akkor már nagy szám de azért a hivatalos gépigénynél így is sokkal több volt.)

(#265) #35193216 válasza Dilikutya (#207) üzenetére


#35193216
törölt tag

Nem a hivatalos minimum a sok, hanem ami lesz belőle a GTA3-ból és 4-ből kiindulva...

(#266) nubreed válasza Mr.Csizmás (#254) üzenetére


nubreed
veterán

Hát ez hatalmas. :D Én is szeretnék egy ló lenni a gta 5ben. :D :DDD

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#267) Shing válasza #35193216 (#265) üzenetére


Shing
őstag

Nem kell a GTA3,4-ből kiindulni. Az egyik 13 éve jelent meg, a másik meg 7. A Max Payne 3 leírásban beírták az akkori legerősebb hardvereket, közben a negyede is elég volt neki. Ennyit erről.

(#268) philips20 válasza Shing (#267) üzenetére


philips20
aktív tag

Ez igaz, remélemvez is olyan lesz.

(#269) T.G.B válasza SylverR (#59) üzenetére


T.G.B
tag

vagy 10000 floppy ;]

(#270) #35193216 válasza Shing (#267) üzenetére


#35193216
törölt tag

Na de pont az az, hogy a GTA 4 6-7 éve jelent (inkább 6, mert év végén) meg, és ha komolyan veszem a GTA5 meghirdetett minimum hardverigényét, akkor az a 4 magos core 2-t, phenomot nagyjából megegyezik a GTA4 valós játszhatósági hardverigényével...

(#271) #35193216 válasza #35193216 (#270) üzenetére


#35193216
törölt tag

Mármint leszámítva a 4 magos procikat.

(#272) SylverR válasza T.G.B (#269) üzenetére


SylverR
senior tag

No ez vicces. ;] :R

@(#265) hb1:
Itt a probléma a te, és mások által kifejtett hozzáállásban. Leírod a lényeget: hogy a Vice City mennyivel jobb volt ugyanazon a hardveren... Ugye tudod, hogy a GTA3, és a Vice City ugyanazt a motort használta?
Na és azt, hogy a GTA4 és GTA5 is ugyanúgy, ugyanarra alapszik? Nehogy már 6 év alatt ne tudják gyorsabbra írni a kódot... :U

[ Szerkesztve ]

Nem!

(#273) Dilikutya válasza #35193216 (#264) üzenetére


Dilikutya
félisten

Milyen felbontáson? Ott valamit nagyon eltoltatok. A Vice City-t már nem próbáltam ki a Celeronon, ahhoz alapból 700 vagy 733 MHz-es processzort írtak követelménynek. Bár pl. az Alien vs Predator 2-höz is az volt az ajánlott high beállításokkal, mégis simán ment.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#274) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Remélem nem akad majd! Ha ehhez ennyi plusz idő kell akkor hajrá, csak normális legyen!

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#275) SylverR válasza Dilikutya (#273) üzenetére


SylverR
senior tag

A 800 mhz-en Duron már eléggé gyengécske volt oda azért, hiába a 800 mhz. Szerintem a Celeron se vitte volna.

Nem!

(#276) Dilikutya válasza SylverR (#275) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig de. 192Mb SDRAM, Windows XP. A felbontásra nem emlékszem, hogy 800*600 vagy 1024*768 volt. Lehet, hogy az előbbi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#277) SylverR válasza Dilikutya (#276) üzenetére


SylverR
senior tag

Mindegy. A Duront, tudom, hogy kikészítette a kód. Valamint az Athlon XP 1700+ alatt is látható volt a különbség a két játékszoftver között.

[ Szerkesztve ]

Nem!

(#278) Źşë'


Źşë'
addikt

GTA V elvileg még ma preorderelhető steamről és a többi digitális store-ból YaY

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#279) nubreed válasza Źşë' (#278) üzenetére


nubreed
veterán

60 euró a mai durván szar Ft mellet durva kiadás. :U

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#280) Bloksma válasza nubreed (#279) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Harr...

(#281) Mr.Csizmás válasza Źşë' (#278) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:U

árfos-folyam mellett nem lenne olcsóbb hazaiban megvenni? a grátisz címek se nagy pénzek, LA-t 1,5 éve vettem 7,5$-ért, de a többi se drágább akcióban, vagy kulcsos hirdetésből 10 €/$-nál...a játékpénzt meg élvezetesebb kitermelni imho :))

szerk.: [link] CDG itt is van 500+500 zsé, meg poszter, 14k-ért, ~43 eur :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#282) T.G.B


T.G.B
tag

Megint késik :/

(#283) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Az a 65 GB csak el írás nem ? :B

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#284) T.G.B válasza ricsi8800gt (#283) üzenetére


T.G.B
tag

hát ha azt vesszük hogy már egy COD- nak is 55 GB kell akkor szerintem elég reális egy ekkora bejárhatósággal rendelkező játékhoz :)

(#285) ricsi8800gt válasza T.G.B (#284) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Van igazad van igazad :)Na de még is 65GB pfff :) meg még késik is.Ááááááá

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#286) T.G.B válasza ricsi8800gt (#285) üzenetére


T.G.B
tag

hogy megint késik az már megbocsáthatatlan, de ha úgy megtudják oldani hogy tényleg tud majd futni az én kis gépemen akkor talán megéri várni de addig is a rockstar nagyon elásta magát nálam. :(((

(#287) ricsi8800gt válasza T.G.B (#286) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Igy van.Legyen normálissan optimalizálva és mennyenj ol

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#288) HXY


HXY
addikt

Xbox 360-on is van FPS mód, mint itt a videón? [link]

(#289) wjbhbdux válasza HXY (#288) üzenetére


wjbhbdux
veterán

csak a nextgen változatban van

/s

(#290) HXY válasza wjbhbdux (#289) üzenetére


HXY
addikt

Vagyis PC mellett csak Xbox one-ra és PS4-re van FPS?

(#291) Scholes9 válasza HXY (#290) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pontosan.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.