Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#429) Laslow válasza ghiottone (#426) üzenetére


Laslow
senior tag

Én a kamerákban nem látok nagy különbséget a videóban. Az egyetlen, ami megüti az ingerszintemet, hogy a Pixel 3a mozgókép készítés közben nem ugrál össze-vissza, de ezt eddig is tudtam.
Elég nagy a dilemmám, mert augusztus utolsó hetében telefont veszek 2 évre, és nem találom az igazit. Kerek 2 évre keresek telefont, tokot nem szeretnék rá, zsebben hordanám, kis méretűt szeretnék. Így néz ki most a táblázatom:

A Samsung A3 2017 a mostani telefon, amit már utálok, mert nem elég benne a tárhely, és mert már egyszerűen lassú a mindennapi használat során.
- A MI 9 SE nem volt szimpatikus tegnap, ráadásul nagyon kilóg a kamerája, én meg egész nap asztalon tartom, és zavarna, hogy féloldalasan fekszik, meg billeg...
- Az S10e egész jó, csak elég drága, meg sok panaszt olvastam az aksijáról. Ja, és nekem túl erős a hardvere, ez 2 év múlva még nem lenne cserére érdemes (közben meg lehet, hogy már lennének más szempontok miatt sokkal szimpatikusabb készülékek a piacon).
- A Pixel 3a és 3 kamerában jók, de drágák, ráadásul félek a 3a túl nagy is.
- Az A40 meg túl nagy kompromisszum lenne az AoD hiánya miatt, ráadásul a kamerája kezelése/működése sem tetszik. Cserébe olcsó, cuki kis telefon.

Soha még ilyen nehéznek nem éreztem a telefonválasztást...

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.