Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Általában 4-5 piros megmutatja az emberi üzleti hovatartozását.
Én utaltam már előre újoncnak, nekem is utaltak előre újoncként, érdekes téma ez.
Az mondjuk köcsög egy dolog, hogy nem akart egyezkedni.
Hagyni kell az ilyet, paraszt volt. :U
Van akikkel jól lehet üzletelni, én is örülök, hogy pár arc itt "üzleti partnerem lett", ez a jövőben is pluszt jelenthet, az ilyeneket gyűjtsd te is! ;)

when the sun shines, we'll shine together

(#2) r-chee válasza mexicanraven (#1) üzenetére


r-chee
őstag

Vannak ilyen emberek, ne foglalkozz vele. Az is lehet, hogy ő akart átverni téged :U.
Én már utaltam előre lóvét újoncnak prociért, de csak mert volt már asszem 2 db pirospontja. És nem vert át.
Nem árt az óvatosság, körültekintés, de a túlzott kételkedés nem jó dolog.

Szerk.: Ja, és legtöbbször tényleg jó a hangulat itt PH!-n, jó a társaság. Lehetnél aktívabb tag is ;).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3) Móci


Móci
addikt

Én szerencsére ennyire 'érdekes' emberekkel még nem találkoztam, de szoktak lenni iq harcosok. Szerencsére pár privát után eltűnnek...
Vettem már újonctól sok mindent, adtam is el, s eddig nem voltak bajok. Nagyon oda kell figyelni, s nem lesz gond.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) K.Zsolti válasza r-chee (#2) üzenetére


K.Zsolti
tag

Majdcsak alakulnak a dolgok :)
Az aktivitással pedig igyexem, csak megfelelő téma meg ihlet kell hozzá :K

üdv, K.Zsolti

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Itt szóvá teheted a dolgot.

Nos, hogy milyen rangja van valakinek, az korántsem számít. Pusztán jelzés alapú, hogy az illető milyen rég tagja a közösségnek, és mennyit "jártatta a száját".

Nézd, kellhet nagyon valami, azonban ha így bánt volna velem az üzletfél, a második kifogásnál, "leújoncozásnál" udvarias formulák közt kihátráltam volna a kapcsolatból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Engem nem érdekel mi a rangja, lehetőleg helyi lakosokkal üzletelek élőben. Az a biztos.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#7) DJ WOKKY válasza K.Zsolti (#4) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Találni itt elég sok témát haver :)
Én is üzleteltem már újonccal és velem is üzleteltek, amikor az voltam. Többek között Zsoltival is üzleteltem még nagyon az elején járt... De nagyon korrekt embert ismertem meg a személyében 1-2 beszélgetés után.
Az ilyen buta embereket meg jobb minél hamarabb otthagyni, még ha talán nála van az a termék, amit a legjobban szeretnél, a legjobb áron. Csak idegeskedni fogsz az egésszel kapcsolatban. Aki hülye haljon meg !!!

A legjobbakat kollégák :R :R

(#8) Gergő_


Gergő_
őstag

Vettem ventilátort úgy hogy egy barátom vette át. Hülyének nézte, bunkó volt vele egy ph-istenség ráadásul az előre megbeszélt árnál még többet is akart elkérni(visszajárót (nem keveset) elfelejtette visszaadni). A modor nem a rangokon múlik. A nevét persze nem írhatom le és amúgyis már legalább 3 éve történt..., szóval legyetek mindenkivel óvatosak.

(#9) Gergello


Gergello
addikt

Nekem nem rég ajánlottak olyat, hogy küldjem el neki a a cuccot és ha megérkezik + mindent rendben talál, akkor majd fizet. :DDD

(#10) Thunderzolee válasza Gergello (#9) üzenetére

..ppppppfffffffffffff... ez se semmi. :/

A postírónak meg kitartás, egy-két ilyen eset miatt azért ne töröld magad. :N Mikor regeltem ide, nagyon hosszú ideig csak a piaci hsz-aim "gyűltek" (többszáz volt), nem feltétlenül kell növekednie a rangnak, ha valaki csak piacozik. Aki ezt nem érti meg... sz'al ilyen utálatos emberek sajnos mindenhol vannak. Akármilyen jó áron adja a cuccot, keress másikat inkább, sz×rd le azt aki így áll hozzá.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) nuke7


nuke7
veterán

aki nem küld utánvéttel, hülye...

https://youtube.com/user/nuke7

(#12) lsebestyen válasza nuke7 (#11) üzenetére


lsebestyen
addikt

miért? :D én nem küldök azzal, mert sokan meggondolják magukat, vagy át sem veszik, semmi értelme, előre utalás azt annyi. Ha meg én veszek vlkitől, és nincs pozitívja, vagy valóban pár napja regisztrált, attól egyszerűen nem veszek, vagy csak személyesen!
de majd ír ide D1rect, biztos, neki volt/van ilyen topikja...

(#13) Picco


Picco
addikt

megertelek...de a sok kis takony 12-14 evesnek koszonheted amugy.

regen nem arultam mar semmit, most kiarultam nehany folosleges cuccot, naponta minden cuccomra legalabb 3 ujonc jelentkezett "tutihotsicherhkell" alapon....1 cumot adtam el ujoncnak osszesen a 4 kozul. az osszes tobbi 1-2szer irt es ennyi. utana nem valaszolt.
sajna nagyon felhigult a prohardver, 3-4 eve meg teljesen jo volt, akkor kellett volna regelned :)

mindig vannak normalis ujoncok is, de en sem kuldok el elore vagy utanvettel semmit hacsak nincs szamottevoen sok pirospontja. sokszor megszivtam, ez van :(

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#14) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Igazat adok a "másik félnek". Nem a miatt több ő, hogy őstag. Egyszerűen azért, mert aki itt van több éve, több száz (vagy ezer) hozzászólást "gyártott", annak itt hír(nev)e van. A legtöbben ezt nem tennék kockára pár ezer Ft-ért, mert ezért megdolgozott, ha így, ha úgy. Ellenben veled, aki lényegében az ismeretlenség teljes homályából feltűntél és bár van 5 pozitívod - ami lényegében lósz@rt sem ér, mert 5 pozitívot összeszedni nem egy nagy dolog - amennyiben esetleg tényleg átvernéd őt, egyszerűen elfelejted az oldalt, és továbbállsz. Ennyi. Igen, ez megtörténhet fordítva is, de valljuk be, jóval kisebb az esélye. Én is így cselekedtem volna az ő helyében.

Az utánvétnek a lényegét meg leírták. Neked semmilyen biztosítékot nem ad (a csomagod tele lehet homokkal is), de legalább sokkal drágább, mint a sima küldés. Tehát neked nem ad biztonságot, de drága. Ellenben az ő oldaláról, ha Te közben úgy döntesz, hogy nem veszed át a csomagot, akkor ő elbukja a postaköltséget, fizethet a visszaszállításért, és ha szerencséje van már 2-3 hét múlva hozzájut ismét a saját cuccához. Aki ezek után azt mondja, hogy utánvéttel küldeni értelmes dolog, az csinálja. Én nem teszem...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15) danih válasza TazLeacher (#14) üzenetére


danih
addikt

Indiana Jones

(#16) DeFranco válasza danih (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

"Dr. Jones, Jones, calling Dr. Jones
Dr. Jones, Dr. Jones, wake up now, wake up now

Ah-yippie-yi-yu
Ah-yippie-yi-yeah
Ah-yippie-yi-yu-ah"

De hogy jön ez ide? :F

[ Szerkesztve ]

(#17) Ndruu válasza DeFranco (#16) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

"Ifjabb Dr. Henry Walton Jones, ismertebb nevén Indiana Jones, vagy röviden Indy, kitalált szereplő, kalandor, régészprofesszor, az Indiana Jones-filmek főszereplője." - [link]

Napi régész, valószínűleg erre akart utalni danih.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#18) DeFranco válasza Ndruu (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hűűűű... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.