Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bird


Bird
addikt

Már csak magyar tartalom kellene a tévék mellé.... ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2) gerii


gerii
addikt

Talán inkább fejleszteniük kellene a tv applikációt, hogy ne faék egyszerűségű legyen a felülete. Már megnézett sorozatokat ne ajánlja nézésre. Normális saját lista, és egyéb listázások lehetősége, stb.

(#3) AxBattler válasza Bird (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Hja, legalább nyamvadt feliratokkal töltenék fel... :U

(#5) Bird
Főleg, hogy (jól tudom?) egyszerre két júzer is használhatja az adott acc-ot?
Így pláne megéri... azaz megérné.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Be is ajánlották az összes lg ips csodát :C

(#5) Bird válasza AxBattler (#3) üzenetére


Bird
addikt

Vicc az egész ebben a formàban, főleg ilyen havidíjjal. Marad a viràgbolt... :(

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6) azbest válasza Bird (#5) üzenetére


azbest
félisten

Válaszd a hbo go-t ;]
Igaz, ott meg
- szűkösebb a kínálat,
- a saját közvetlen előfizetésüket nyomják, így pl lg webos-en nincs app azzal
- android tv-re sem jött ki hivatalosan, a kiszivárgott verziót letiltották
- a chromecast mód hol működik hol nem

Nem mintha amazon prime videóval jobb lenne a helyzet, mert ott még kevesebb lehetőség van, mint hbo go esetén. A mi régiónkban még mindig a netflix nyújtja a legtöbbet. Csak hát nyelvet kéne tanulni.

[ Szerkesztve ]

(#7) tng válasza azbest (#6) üzenetére


tng
tag

Épp westworld-öt nézek az lg webos tv-men hbo go appból :D Szóval van rá hbo go app. Alapból telepítve van ráadásul. És nekem webos 2.0 van, szóval mostmár 3 éves.

(#8) saelin


saelin
veterán

Már megijedtem hogy csak netflix app lehet rajta... De akkor erről szó sincsen! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) Busterftw


Busterftw
veterán

Ezeknek a kriteriumoknak a tavalyi LG tv-m is megfelel.
Max annyi, hogy WebOS 4.0 nem jott meg ra, de az is lehet hogy az van rajt, hirtelen nem emlkeszem.

(#10) Szipó


Szipó
tag

HD ready után jön a Netflix ready :D

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#11) hoffman_ válasza Bird (#5) üzenetére


hoffman_
nagyúr

havi 3500 Ft-ért négy különböző megjelenítőn nézhetsz párhuzamosan, egymástól függetlenül UHD (még ha ez kissé túlzás is...) friss, változó tartalmat? ehelyett virágbolt? jól van, szép munka :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

A Philipsemen is van kiba nagy Netflix gomb, de közben meg olyan droidos oprendszer van rajta, hogy örülök, ha nem fagy le állandóan. Tényleg fontos lehetett a minőség... :))

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#13) fuze


fuze
őstag

Hát ez így tré. Én a cikk elején azt gondoltam, hogy pont a képminőséget fogják osztályozni pl azért, hogy a saját gyártású műsorok a legjobb minőségben jussanak el a felhasználóhoz. Ennek viszont így nem igazán látom értelmét.

adms.hu | UI Designer

(#14) lowphas


lowphas
tag

Ez a Netflix 'minősítés' jó nagy bullshit. Ha emiatt a remek Samsung one remote-on lesz egy Netflix gomb odakurrantva, akkor nagyon mérges leszek. Egyébként eddig is remekül működött az app, de azért jó érzés, hogy így visszaél a piaci erejével.

(#15) Bird válasza hoffman_ (#11) üzenetére


Bird
addikt

Ne forgasd ki a szavaimat! Magyar tartalmon volt a lényeg.... :U És igen, ilyen harmat gyenge lokalizációért NEKEM nem éri meg...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16) hoffman_ válasza Bird (#15) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem forgattam ki, nem voltál konkrét, de még ezzel együtt sem helytálló állítás. attól, hogy nincs magyar sub, még teljesen jó és életképes ajánlat, a lokalizációs nyűgökkel együtt is (gondolok itt a kevesebb tartalomra a régiókorlát miatt, nem a nyelvi kérdéskörre). az, hogy Neked nem éri meg, az nem azt jelenti, hogy sz*r, vagy vicc a konstrukció :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) Busterftw válasza Bird (#15) üzenetére


Busterftw
veterán

Amióta megy a nyavalygás az elhanyagolt magyar nyelv/lokalizáció hiánya miatt bármely szolgáltatást nézünk, már rég meglehetett volna tanulni normálisan angolul. (Netflix lassan két éve indult Mo-gon.)
Én kb 5 éve láttam utoljára magyar szinkronnal filmet mert rajöttem mennyire pocsék a fordítás.

100x jobb egy tartalmat az eredeti nyelven nézni.

(#18) blex válasza tng (#7) üzenetére


blex
senior tag

van, de csak kábeles előfizetéssel működik, közvetlennel nem. én hülye beaktiváltam a próbaverziót a honlapjukon és csak utána jöttem rá, hogy azzal nem kompatibilis...

(#19) buek1967 válasza Bird (#15) üzenetére


buek1967
tag

Magyar tartalom tényleg kevés, de angol, német, francia, sőt kiváló spanyol filmek/sorozatok is vannak bőségesen. Ráadásul eredeti nyelven végre, ami nagy királyság. (Max lehívod hozzá valamelyik feliratot, ha az adott nyelven nem érted) Magyar tartalmat magyarul valóban nehéz találni a Netflixen. De azért nem kicsit jobb, mint a HBOgo.

[ Szerkesztve ]

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#20) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A kép és hangminőséget nem is nézik... :DD Erről kb az a nemrég a PH-n is bemutatott soundbar jutott eszembe, amelynél a hangminőség másodlagos volt, de legalább bele volt építve a “smart” eszköz. Ritka igénytelen lett a világ.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#21) lalakov


lalakov
senior tag

Nekem tetszik ez az ötlet. Jelenleg a Samsung tv-men működik, de a kliens képtelen frissülni, félek egyszer így nem fog működni tovább. Már beszéltem mindkét féllel, kipróbáltam mindent, de semmi sem segített.

Amiért sokkal jobban szeretem, mint az HBO GO-t az az, hogy külön profilt tudok létrehozni a szüleim számára. Így ha ugyanazt a sorozatot nézzük, akkor mindenki haladhat vele a saját tempójában. Az HBO-n ilyen nincs, ezért a Westworld-öt magamnak még mindig letöltöm.

Holnap megyek szervizbe a kocsival. Amíg várok, sorozatokat nézek a telefonon, amit korlátlan mobilnet hiányában előre le tudok tölteni és offline tudom nézni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.