Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

PRo verzióból nem lesz fehér netán? Mert akkor azt is megvárom :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A fehéren nem látszik meg legalább annyira a por. :U :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) oriic válasza Raysen623 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre nincs róla szó, később bármi lehet. :D

Live-Die-Respawn

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Voltam ünnepek után a Media Markt-ban aztán majdnem vettem egyet alátétnek. De csak fekete volt. Már olcsón az ember után dobják még ott is. Pedig ott aztán vannak árak. Én ugye falusi vagyok, nem sűrűn járok MM-be. De most feljutottam faluról. Nem semmi az a hely. Mentem be, már akkor becsipogott a fűkasza a hátamon, na mondom fasza. Aztán ha ott voltam, gondoltam megnézem mennyibe kerül ott az az egér amit én 18-ért vettem Ausztriából és annyiért is árultam akkor éppen aprón. Mikor megláttam.. nem akartam elhinni. Próbáltam kitörölni a csipát a szememből gondoltam, biztos attól nem látok jól. Pedig akkor már nem volt csipás a szemem, korán keltem meg kellett indulás előtt etetni a jószágokat. 18-ért vettem én, ott 34 ezer magyar forint volt! Azta rohadt mondom. Aztán mentem tv-t nézni, falusi 4k Oled tv-t csak ilyenkor lát. Aztán láttam a sok PéesNégyet. Szóval még a MM-ban is 100 alatt van már. Akkor lehet kapni gondolom 50-ért is. Annyit megér alátétnek is.

;)

Hát ez így off², sorry. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Raysen623 válasza .LnB (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Ráadásul kissé úgy néz ki hatását tekintve mint egy túlméretezett epplű rúter :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) szupermacs


szupermacs
veterán

Jó, jó, de kinek kell PS?

;]

(#7) Katorga12 válasza szupermacs (#6) üzenetére


Katorga12
csendes tag

Esetleg 54 millió embernek??? :DD

(#8) szupermacs válasza Katorga12 (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Majd ha fut rajta a Gears of War, akkor 54 000 001 lesz belőle.

(#9) Katorga12 válasza szupermacs (#8) üzenetére


Katorga12
csendes tag

Fut rajta ezer más jobb játék.Mindenkinek mások az igényei. :)

(#10) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Na ez nekem is jobban bejön, mint a komor egyenfekete (most éppen fehér Xbox One S-em van, de már kacsintgatok a túloldal felé is).

Ha a Pro-ból is adnak ki fehéret és nem az lesz most is, hogy drágább lesz csak azért, mert fehér, akkor vevő vagyok rá. :)

(#11) ProEvoFan válasza szupermacs (#6) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Aki exlúzív játékkal szeretne játszani ;]

(#12) ferensz válasza szupermacs (#8) üzenetére


ferensz
senior tag

Nem ertem miert ordogtol valo dolog 2, vagy tobb konzolt tartani.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#13) .LnB válasza ProEvoFan (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mint például a The Last Gua"kutyámajomvisszamennyé" ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) tomas51


tomas51
senior tag

Nekem is fekete van, bár van benne fehér is.... :D
Nekem tetszik.

(#15) prisz válasza .LnB (#4) üzenetére


prisz
aktív tag

Én ugye falusi vagyok

Akkor maradj falun. Ott úgy látszik ócsóbb az egér...

(#16) Scholes9 válasza .LnB (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Emagnál 82k volt nemrég 2 év garanciával a Slim. Annyiért nem rossz szerintem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) .LnB válasza tomas51 (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Vaderes nagyon jól néz ki!

prisz Rendben főnök, parancsára! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) tomas51 válasza .LnB (#17) üzenetére


tomas51
senior tag

Köszi! ;)
És van egy két részlet ami csak élőben látszik igazán.
Nagyon minőségi grafikának tűnik, de gondolom a többi limitált is ilyen lehet.

[ Szerkesztve ]

(#19) Luck Dragon

Nagyon szép. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) .LnB válasza tomas51 (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De látom te is csak azért tartod az XboxOne-t, hogy rajta álljon a PS4. ;] Csaknem olvastad a logoutomat? [link] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) tomas51 válasza .LnB (#20) üzenetére


tomas51
senior tag

Nem rossz nem rossz :D
Nálam csak pár napig volt a box üzleti célbol.
A ps maradt, de én is PC-s vagyok inkább.

[ Szerkesztve ]

(#22) krx21 válasza tomas51 (#21) üzenetére


krx21
nagyúr

Valakinek tényleg tetszik fehérben? :F
Nekem soha nem jött be... De mondjuk biztos van, aki azért ezt veszi, mert nem fekete. No meg lehet, egy szoba design-ja olyan, hogy az illik oda.
Fehér műszaki eszköz? Nekem a konyha jut eszembe... :B

(#23) Stauffenberg válasza krx21 (#22) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nálam nagyjából így néz ki a nappali:

Ide jobban illik a fehér konzol. A fekete sem gáz, de nem értem miért baj ha van választási lehetőség. Az Xbox topikban már többször is lebuzizták azokat, akiknek fehér gépük van.

A barátnőm (aki a fő lakberendező) lehet cáfolná ezen értesülést. Annyira homokos vagyok, hogy a 8. évfordulónkra egy fehér Xbox One S-t kaptam. :D

(#24) krx21 válasza Stauffenberg (#23) üzenetére


krx21
nagyúr

Persze ízlések és pofonok. Viszont a képen, szintén csak a PS lenne a fehér műszaki cucc...

(#25) Stauffenberg válasza krx21 (#24) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez nem a saját fotóm, hanem a bútor terméklapjáról van (nem teljesen ez van nekem, de 90%-ban egyezik).

A TV-m ezüst színű, alatta van a fehér Xbox, mellé berakva a fehér kontrollerek (2 db), meg van kirakva egy fehér router is. A UPC beltéri egységet kell még száműznöm, ha kötök a TV-re egy HDD-t, akkor a felvevős rész is megmarad és mindent a TV maga kezel. Vagy elrejtem a szekrénybe a UPC dobozt és csak egy infra vevőt kell kivezetnem.

Nem vagyok fehérmániás, de nekem már unalmas a fekete. A PC-m minden eleme is fekete.

(#26) hitchins válasza Stauffenberg (#23) üzenetére


hitchins
őstag

Nincs baj a valasztassal. Van aki feketet szereti van aki a feheret, van akinek a baratnoje Judit van akinek Bela. Van ilyen.
:)
Viccet felreteve nekem bejon a feher pedig az en felesegem (is) nő!

[ Szerkesztve ]

(#27) Stauffenberg válasza hitchins (#26) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is pont ezt mondtam, jó ha van választék, mindenki megtalálja az ízlésének és enteriőrjének megfelelő gépet.

Sosem értettem ezt, amikor kijön egy új szín bármilyen műszaki cikkből és az emberek értetlenkednek, hogy arra mégis miért van szükség.

Ilyen volt az első PS-ünk:

Ilyen meg az első Xboxunk::

Nekem emiatt (is) adja magát, hogy inkább a fehér példányokat tartom szebbnek mindkét platform gépeiből. A feketével sincs semmi bajom, volt már fekete PS2 is a háznál, de ha van választási lehetőség, akkor inkább a fehéret viszem haza.

(#28) krx21 válasza Stauffenberg (#25) üzenetére


krx21
nagyúr

Ez így okés... Azért tehetnél be egy fotót... :)

(#29) hitchins válasza Stauffenberg (#27) üzenetére


hitchins
őstag

Most ahogy latom eszembe jut mennyire imadtam a ps one-t!
Regi szep idok :)

Szerintem meg mai szemmel is szep.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.