Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

i5-ös E7470-en simán megy a Stellaris

(#2) The DJ


The DJ
addikt

Szépek, valamelyik ezek közül lesz majd az E6540-em utódja ha lentebb megy az áruk.

De ez a szigetes billentyűzet... nemár :( Miért kellett? Mi baj volt a korábbi megoldással? Lehet csak én vagyok ilyen finnyás, de szerintem sokkal rosszabb ezen a kialakításon gépelni. A Lenovokon használtam hasonlót, de egyáltalán nem voltam elégedett.

Van ezzel valami tapasztalatod esetleg?

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3) JoeYi válasza The DJ (#2) üzenetére


JoeYi
őstag

én a fent látható E5420-ról váltok E7470-re, gépeslés terén nem érzek se előre se hátra lépést. Bár egy picit stabilabbnak tűnnek a gombok az új szérián, viszont a nyomáspont és használati élmény nem változott. Egyedül azt kell szokni, hogy némely funkció máshova került, vagy pl a hangerőnek nincs dedikált gombja. Számomra a legfontosabb, hogy a háttérvilágítás visszakerült (E5440-es generációból ez kimaradt.)

(#4) kmisi99


kmisi99
addikt

Szépek, én úgy vettem észre a Dell az utolsó gyártó aki még próbált minőséget tartani. Legalábbis a Thinkpad a Tx30 as szériával kezdve egyre szarabb a HP elitebook is kb ezzel egy időben kezdett szarabb lenni.

(#5) JoeYi válasza kmisi99 (#4) üzenetére


JoeYi
őstag

Dellnél is volt lejtő, de az idei gépek hibátlanok. Még dedikált VGA-sat is lehet találni.

Még egy info: Gas Guzzlers Extreme is egész jól megy minimum grafikán az i5-ös E7470-en. Meglepő dolog ez, hogy 2016-os címekkel lehet játszani integrált GPU-val :)

(#6) kridli


kridli
tag

A lenti linken azt írják, hogy kell néhány plusz gyári alkatrész az 5470-hez ha m2-es ssd-t akarunk belerakni.

https://community.spiceworks.com/topic/1411392-dell-lat-e5270-e5470-e5570-and-precision-3510-m-2-pcie-upgrade-requirements?page=1#entry-5444854

Nagyon jó összefoglalú amúgy, köszi érte.

(#7) JoeYi válasza kridli (#6) üzenetére


JoeYi
őstag

vagy nyomtatni kell :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.