Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baluka26


baluka26
veterán

Életrevalók óriási, én is megemlékeztem róla egy bejegyzésben. Felejthetetlen alkotás :R

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2) Nordic válasza baluka26 (#1) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azt még nem láttam(már itt a vinyón, de nincs feliratom, és gyenge az angolom :((( ).

Amúgy a listához. Az első kettő kimaradt, meg a 3. is. A 127 órától nem voltam elájulva, nekem átlagos volt, viszont a Szólista remek film. Én még tudnám ajánlani a Cellda 211, Cypher, Stake Land című filmeket(ha esetleg kimaradtak).

(#3) Joci93 válasza baluka26 (#1) üzenetére


Joci93
senior tag

Így van felejthetetlen alkotás. :)

Nordic: Dobj egy Pü-t, ha kell normális felirat. :D
Cellda 211, Cypher, Stake Land <-- egyiket sem láttam, de bepótolom :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#4) Nordic válasza Joci93 (#3) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mindháromról van ismertető a blogomban(keress rá-----> 'film' ;) )

am 720p-Lost változathoz kellene felirat...de nincs sehol, még angol se.

(#5) Joci93 válasza Nordic (#4) üzenetére


Joci93
senior tag

Losthoz: [link] Hátha megfelel :D Írd be a keresőbe, hogy Lost. Talál 720P-s változatokhoz is feliratot

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#6) Nordic válasza Joci93 (#5) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Te gonosz :W ;]

(#7) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A Seven Pounds az egyik kedvenc filmem, de legalább 1 hétig szarul érzed magad utána, már többször megtapasztaltam. Elég nyomasztó, de zseniális, tagadhatatlan.

(#8) Joci93 válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


Joci93
senior tag

Nekem is az volt a kedvenc filmem még tavaly nyáron. Azt hiszem ,hogy eddig talán háromszor néztem meg. :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#9) kmisi99


kmisi99
addikt

Megnéztem a seven poundsot egész jó volt csak kár hogy mindenre rájöttem idő előtt. Jobbra számítottam meghatóbbra stb de tényleg jó film.

(#10) Joci93 válasza kmisi99 (#9) üzenetére


Joci93
senior tag

Köszi a visszajelzést és örülök, hogy valamennyire tetszett a film. :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#11) kmisi99 válasza Joci93 (#10) üzenetére


kmisi99
addikt

Egyszer már elkezdtem nézni de a felénél abbahagytam. Jó hogy van ez a bejegyzés mert így az elejétől megnéztem. Kár lett volna kihagyni. Valószínűleg a többi felsorolt itteni filmet is megnézem.

(#12) No-kia


No-kia
őstag

első kettőt érdekesnektalálom, végre normális filmek, holnap megnézem :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Egy újabb remekműbe botlottam. Unthinkable, ha valakinek kimaradt volna.

(#14) Joci93 válasza kmisi99 (#11) üzenetére


Joci93
senior tag

:R

No-Kia: A szólista is az első kettőhöz hasonló. Azt is ajánlom..:D :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#15) GrandeP


GrandeP
őstag

Ezek közül melyik volt a jó film?

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#16) Lenry


Lenry
félisten

fakk
így is annyi film be van listázva, hogy meg kell néznem, erre itt soroljátok a még jobbakat :)

de hogy én is beszálljak a közösbe: The Prestige (A tökéletes trükk). ajánlom mindenkinek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Joci93 válasza GrandeP (#15) üzenetére


Joci93
senior tag

Ezekhez a filmekhez kell egy kis komolyság. Nem az a lövünk mindenhiva eszetlenül film... :(((

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#18) Joci93 válasza Lenry (#16) üzenetére


Joci93
senior tag

A tökéletes trükk tényleg jó film. Talán tavaly láttam. :D :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#19) Egorov


Egorov
aktív tag

Nos ez a Seven Pounds egy zseniális film, nagyon tetszett. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20) Fecogame


Fecogame
veterán

A zongorista

Ha még nem láttad volna... :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21) Joci93 válasza Egorov (#19) üzenetére


Joci93
senior tag

Örülök, hogy tetszett. :R

Fecogame: Láttam már pár évvel ezelőtt. Nagyon tetszett :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#22) Egorov


Egorov
aktív tag

Megnéztem az A jövő kezdete filmet is. Ejj, hát jó na. Asszem' még kicsit emésztem. :R ezt is.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23) Crystalheart válasza Lenry (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És akkor én mit szóljak, nekem mint potenciális leendő filmrendezőnek kb. a világ minden fontos filmjét kellene látnom legalább egyszer, azt közben ezeket egyiket sem láttam még, amiről itt szó esett. Itt van egy rakat, de soha nincs egyhuzamban 2 éber órám, meg amúgy is értelmetlen szórakozásnak van itthon titulálva.

(#24) Nordic válasza Crystalheart (#23) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

"Mint potenciális leendő filmrendezőnek" ez miért értelmetlen szórakozás? Gondolom ezekből neked csak sikerül egy-két trükköt kilesned, vagy tévedek?

(#25) baluka26 válasza Crystalheart (#23) üzenetére


baluka26
veterán

Mikor fogod életed első filmját rendezni?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26) Crystalheart válasza Nordic (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ne tőlem kérdezd, persze, hogy elemzem is a filmeket nézés közben. Még a rosszakat is. Pl. sajnos sok Jancsó filmet kellene megnéznem. :S

baluka26: egy kisfilmet már forgattam tavaly a felvételire hivatásos színésszel, de egyelőre nincs még soundtrack. (A legproblémásabb pont, mert nem tudok zenét szerezni, nemhogy klasszikus zenét.) Idén többet is akarok, csak a tavaszi nagy kerti hajtás menjen le.

(#27) Nordic válasza Crystalheart (#26) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azt hittem te tituláltad értelmetlen szórakozásnak. Ezek szerint félre értettelek.

(#28) Egorov


Egorov
aktív tag

Sikerült megnéznem az Intouchables című filmet is. Mocskosjó. Ipari jó zene, ipari jó történet, poénok adták, nevettem rajta jóízűeket. A színészek alakítása is tetszett. Megérdemli a 10/10 pontot. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29) Egorov válasza Egorov (#28) üzenetére


Egorov
aktív tag

ui.: a szinkronnal is meg vagyok elégedve. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30) VIPowER válasza Egorov (#28) üzenetére


VIPowER
senior tag

Engem személy szerint idegesített a néger fickó, de azért egy 10/5-öt adok a filmnek.
A zenéjét meg mintha a K-Pax című filmből készítették volna kutyulva (ami messze jobb ennél), de valahonnan kell meríteni.

(#31) lacix76


lacix76
őstag

Király volt ez a film az egész család együtt nézte.
A francia filmekért pedig nem vagyok odáig de ez megfogott.
A néger fickónak pedig a magyar hangja nagyon jó volt.A film előtt mikor megnéztem a borítót azt hittem,hogy Dustin Hoffman játszik benne annyira hasonlt rá,amit a film végén viccelődve mond is neki a néger srác.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.