Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112) Bluegene válasza dabadab (#108) üzenetére


Bluegene
addikt

Becsben dolgozok, raadasul nem pizzafutarkent, hanem jol fizetett diplomaskent. na akkor azt áruld el ha te itthon Magyarországon dolgoznál ugyanilyen diplomával és az osztrák fizud között hanyas szorzót lehet rakni? mondjuk 130K és 400K? innentől felesleges bármilyen vita, azonkívűl amit te itthon leadózol nem arra költik hogy szebb legyen itthon, nem, autópályát építenek ötszörös áron és a nagy részét tisztára mossák, vagyis meglopnak, a maradék meg a kisebbségek támogatására megy el, és a magyar emberek fizetésének közel felét elveszik

most komolyan ha te tényleg Bécsben élsz egy ottani jó fizuval(1200 euró mondjuk), tiszább környezetben mint BP-n, kevés oláh vesz körül, miért vagy ellenére ennek a dolognak? gyere haza és szívj velünk! Azt már gondolom nem..hehe ;] Szal miért próbálod lebeszélni a többieket? Ha neked jó másnak ne legyen? vagy mi? :F Én is dolgoztam Angliában 400K-ért és Németbe 350K-ért, szerinted most mennyit keresek itthon, ne tudd meg :((( , egyszerűen nem értem miért jó neked ha másnak rossz

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.