Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) belaur


belaur
tag

Engem ez az RGB mánia bosszant. Lassan már nem lehet olyan egeret találni ami ne világítana vagy zenélne...

(#62) #04430080 válasza belaur (#61) üzenetére


#04430080
törölt tag

Kikapcsolod a világítást.

(#63) pusszycat válasza belaur (#61) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Így van. Bár engem nem idegesít, csak elem spórolásból teszem eco módba az egerem.

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#64) User64476


User64476
őstag

Én még mindig várom a tonnaszám a használtpiacra ömlő bagóért adott csúcs vgakat...

(#65) kpal


kpal
veterán

Jobban fejlődött a piac es minden kb. 2000 es 2010 között azóta nincs làtvanyos dolgok. Jó volna megint egy ilyet megèlni mobdjuk 2020tol.

(#66) arn válasza kpal (#65) üzenetére


arn
félisten

minden technologiai ugras a felfutasnal nagyobb :) a 90es evek sokkal durvabb volt...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#67) Tidus válasza User64476 (#64) üzenetére


Tidus
addikt

Lesznek a miner részlegen ronggyá húzott, használt újszerű állapotban lévő VGA-k. Amik hatszor megkeresték már az árukat.
És olyan módon fogják árulni őket, hogy nem fogsz rájönni, ráadásul még gari is lesz rá.

Amúgy az árakkal mit kezdjünk, mesterségesen alacsonyan tartott, értékét nézve Európa legrosszabb valutájával a kezünkben.

(#68) joey04 válasza Tidus (#67) üzenetére


joey04
titán

Lesznek a miner részlegen ronggyá húzott,

Nem értek a bányászathoz, de úgy tudom azok a kártyák pont nincsenek ronggyá húzva.

(#69) nuke7 válasza Tidus (#67) üzenetére


nuke7
veterán

hát igen, sajnos... :(

https://youtube.com/user/nuke7

(#70) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Gondoljunk csak bele, hogy az Intel jelenleg nagyjából egy tucat lapkát tervez magának, hogy a PC-piacot ellássák."
Ki is mászott bele a tik-takba? Egyék meg... pláne, hogy olyan hatalmas újdonságokat nem láttunk (bugot inkább).
Meg ugye van a fizika is, miszerint nem lehet a végtelenségig csökkenteni a csíkszélt.

Annyiban örülök, hogy már van nekem is megfizethető Raspberry (tényleg, ezek miért maradtak ki?) , tehát hamarosan veszek is. De itt sem volt semmi forradalmi.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#71) arn válasza hcl (#70) üzenetére


arn
félisten

amig a tiktak ment, addig nem is volt semmi gond.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#72) nuke7 válasza arn (#71) üzenetére


nuke7
veterán

de az nem mehet a végtelenségig, ezt tudniuk kellett... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#73) hcl válasza arn (#71) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De komolyan, ki gondolta, hogy nem lesz vége a miniatürizálásnak?

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.