Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) halkow


halkow
őstag

Hát el nem tudom képzelni biztos már a 5-10 éves India utcagyerekek is pocket neo-val rohangálnak

Alcatel onetouch idol2s the king

(#2) Воланд válasza halkow (#1) üzenetére


Воланд
titán

miert kell minden topicba valami baromsagot beirnod? :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) daniel909 válasza Воланд (#2) üzenetére


daniel909
addikt

+1

Mondjuk a feltörekvő országokban ahol csak most kezd terjedni az okostelefonos világ, még nagy esélye van a firefox OS-nek is, mivel olcsó. bár nem biztos h sokkal olcsóbb mint egy alsós droid. Azért én megtippelném h a FF os nagyot fog nőni a szegény régiókban.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#4) lmisi válasza daniel909 (#3) üzenetére


lmisi
senior tag

Hát igen, feltéve ha hozzák legalább messziről a PLAY app választékát, amire nem sok esély mutatkozik.
A tendencia az, hogy egy alkalmazás író tuti biztosan elkészíti az androidos play app-ját, ha feltörekvő piacokra szánja akkor más IOS-re se biztos. Ha sikeres és van kapacitása rá winphone-ra majd.
Ha valaki Droidra és IOS- re kihoz valamit akkor lefedte a piac 90%-t, nagyjából a földfelszínen is a 90%-t.
Az egyetlen esély az, hogy normális android-play emulációt valósítanak meg, kicsit jobbat mint a fekete bogyósok. De ez sem biztosíték a túléléshez.

(#5) vicze válasza Воланд (#2) üzenetére


vicze
félisten

+ a fórum felhasználok többsége. ;]

@daniel909: Alsó kategóriában már ott a WP is bizony. FFOS max a kikopó feature phone-okat tudná pótolni, de ahhoz nem elég olcsók, szóval valahol két ló közé van esve FF.

(#6) #16820480 válasza vicze (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Elvileg erre ott lesz hamarosan az Android One, szóval nem biztos, hogy engedik őket labdába rúgni.

(#7) vicze válasza #16820480 (#6) üzenetére


vicze
félisten

A One-t elég sokan félreértelmezik, az a WP ellen meg harcba, nem a FF és társai ellen.
Látszik hogy fél Google a WP azon régiókban való előretörésétől, így a One inkább megelőző csapás. És az is csak India nagyon erőteljesen.

[ Szerkesztve ]

(#8) halkow válasza Воланд (#2) üzenetére


halkow
őstag

ezen mi a baromság? Nagy anyók nem igazán playeznek szerintem így max a wifi lopó kis kormosok generálhatták a növekedést

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) #16820480 válasza vicze (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyelőre India, de nem volt mondtak semmi olyat, ami azt feltételezné, hogy exkluzív lesz arra a piacra. Szerintem simán bevetik máshol is, főleg hogy ez is szinte semmibe nem kerül nekik, ahogy a GPE telefonok is elég egyszerűen megvoltak.
Amúgy a One a 100 dollár alatti árazásával szerintem már befér a FFOS kategóriába is, nem?

(#10) vicze válasza #16820480 (#9) üzenetére


vicze
félisten

FFOS tud még lejjebb menni. :) WP is a 100$ alatti ostromolja, ők már a határon vannak ezzel.
EU/US-ben érdekelt Android One gyártót még nem mondtak és a nagyoknak sok értelme nem is lenne ezzel szórakozni. Úgy egyáltalán nem látom sok értelmét a One-nak a hírverést kivéve...

GPE úgy megy ahogy jöhet mint látod legutóbb, hogy a kiderült telókra lesz-e frissítés a jövőben fene se tudja.

(#11) #16820480 válasza vicze (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

A filléres telefonoknak mindig is van létjogosultsága, és az, hogy nagy gyártó nem csinálja egy dolog, majd csinálja ksebb. :)
Jó, nekem nem kéne One telefon (illetve olyan One), de sok embernek el tudom képzelni, hogy jobban tetszenének.

(#12) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Nőt a forgalom.

[ Szerkesztve ]

(#14) azopi74 válasza Воланд (#2) üzenetére


azopi74
addikt

A jómunkásember rangra gyúr biztosan ;]

(#15) vicze válasza #16820480 (#11) üzenetére


vicze
félisten

Most is van One, úgy hívják Moto G és Moto E. :)
Csak mivel Google "elvesztette", a gyártósorát, így főleg Indiába kellenek partnerek. De mondom ez 100%-ban prevenció WP ellen. Látják a veszélyt amit jelent abban a régióban és hogy a gyártóknak sokkal ideálisabb mint Android mert nem kell az SW-vel törődni MS elintézi helyettük, sőt a HW-t is a seggük alá kapják, így kb. a fejlesztési költségük egy ref WP eléggé 0-hoz közelít, na ezt az Android One lényege is.

(#16) Luck Dragon

Azért én is hosszá járultam pár letöltéssel a sikerhez ;]
A kérdésem a következő lenne, esetleg a wp fronton mennyivel erősödőt az áruház forgalma?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) ghost364 válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


ghost364
senior tag

WP-re én is kíváncsi lennék.

(#18) vicze válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


vicze
félisten

Random statisztika.

[ Szerkesztve ]

(#19) daniel909 válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


daniel909
addikt

semennyivel mert nincs mit letölteni ;]
trollkodáson kívül tényleg nem véletlen h nincs a listán. bár biztos nőtt különben, csak nem látványosan.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#20) BlackSoft válasza halkow (#1) üzenetére


BlackSoft
addikt

+1 Majd ott ahol az ország 97%-a szart eszik, mert nincs más, csak úgy rohangálnak telefonokkal, amiket nekünk (annyira amennyire) nyugatiaknak nehéz kifizetni... De még USA-ban sem vágják az emberhez, ott is jól meggondolja minden normális ember, hogy melyiket veszi meg, és mennyiért.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.