Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) aginor válasza Daelion (#27) üzenetére


aginor
addikt

Sajnos ez az elmúlt pár évben elég sok volt, és az újabb és újabb esetek folyamatosan csak erősített a negatív preferenciáimat, így végül letettem a gyártóról. Nem tartom kizártnak, hogy a jövőben valamikor még is adjak nekik az újabb esélyt, de a 1660 is már ez volt, és ezt sem sikerült megugraniuk. Kár érte, kiváló ügynök volt.. ;)
Több gyártó esetében is vannak negatív (és természetesen pozitív) tapasztalataim, de nem ennyire koncentráltan és nem is ennyire a spórolás áll az minden esetben a háttérben. A legutóbbi alaplap esetében is jól látszott, hogy az 54k-s ár ellenére is csak a felszínes dolgokkal foglalkoztak. Volt csilivili rgb ledsor mindenhol, harminc millió veltilátor aljzat, nagy borda, szép színek stb, de a hang ratyi volt, a tápáramkör izzott, miközben akkorát ejtett a feszültségen, hogy pislákolt tőle a monitor, a saját programjában beállított színek nem stimmeltek azzal, amit a lap produkált. Ennek ellenére ideális tuninglapnak árulták, holott a feszültségeket csak X-es processzor mellett lehetett egzakt értékre beállítani. Alaplapot ilyen gyorsan még nem adtam el, mint ezt.
Helyette érkezett egy MSI X370 Krait, ami szintén nem tökéletes, de alapvetően nagyon elégedett vagyok vele. Stabilabbak a feszültségek, hűvösebb az alaplap bordája, alacsonyabb processzorfesszel 100MHz-es gyorsabban tekeri a cpu-t.. Csak, hogy pár olyat említsek, amiben egyértelműen jobb az alacsonyabb vételár mellett is. :K

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.