Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klrz


klrz
tag

Na...
Hát elég szomorú hogy a végfelhasználónak kell jelezni a gyártó felé, hogy a "tesztelők" szar munkát végeztek!
Asszem egy ilyen kaliberű VGA-nál már oda kellene figyelni az apró részletekre is!
És azokkal mi lesz, akik már eleve rossz hűtéssel vették meg a kártyákat??

Krisz

(#2) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Radeon-ból ezért kell Sapphire-t venni. Olcsóbb is, jobb is. :K

(#3) anaqer


anaqer
veterán

"az új, 2,7 slotos kártyák"

:DDD

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4) Lacika112 válasza klrz (#1) üzenetére


Lacika112
aktív tag

Milyen tesztelők?

Már lassan mindennél a végfelhasználó a "teszter". Nagyon szomorú hogy egy ilyen tervezési hiba a kedves mérnököknek nem tűnt fel AZONNAL!
Az ilyen eseteket brutálisan büntetném, pl eladott termék/darab X 2 értékesítési ár.
Hamar leszoknának az ilyen amatőr pénzspóroló hibákról.

Nem hiszem el hogy olyan eszméletlen dolog lenne 25 fokos szobába berakni 100 gépet amin stresszteszt megy 2 hétig és ha kifingik valami nem stimmel.

Amúgy a minimum az lenne a tervezési hibás szériát visszahívják és kicserélik a rendesen működő termékre egy bocsánatkérő levél kíséretében "bocs elcsesztük üdv asus"

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#5) Cifu válasza klrz (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az ASUS-nál az RX5700-asoknál három lépcső van: a sima referencia hűtős az alap, a TUF a középső és a Strix a felső kategória. A Strix-eknél is voltak gondok, nem feküdt fel rendesen a hűtő, [lásd bővebben].

Mondjuk az tényleg szomorú, hogy az ASUS-nál nem tesztelték le az ilyen kártyákat, és a boltok polcaira kerülhetett így...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) Cifu válasza Lacika112 (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Apró probléma, hogy ha csinálsz egy ilyen tesztet, akkor nem fog alapból kiugrani a probléma, mert a kártyák működnek, csak nem egészen úgy, ahogy eltervezték.

Az mondjuk tény, hogy a kommunikáció lehetne jobb egy ilyen esetben... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Azért döbbenet, hogy egy Asus ilyet megengedhet magának. A ROG nekem mindig a maximumot jelentette, de ezek után kétszer is meggonolom, főleg ha Radeonról van szó.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) martonx válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


martonx
veterán

Az Asus és a ROG jó ideje a gamereknek hogyan adjunk el szart jelenti. Az Asus önmagában is drasztikusan romlott, a ROG szériájú notik meg egyenesen tragikus minőségűek. De ezek szerint kb. minden ami ROG, nem csak a notik :D

Én kérek elnézést!

(#9) Cassi válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


Cassi
senior tag

Igen, az ASUS-nak össze kell kapnia magát, a gamerek nem felejtenek könnyen. Az áraik fel, a minőség meg lefelé ment az utóbbi időben.

Cifu: most már 5 lépcső van, mert úgy tűnik, a régi is a piacon marad. Blower, TUF, Evo, TUF Evo, Strix. Szerintem elég lenne kettő, de hát ők tudják.

(#10) myckie2 válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


myckie2
őstag

Az MSI is ugyan ezt eljátszotta az 5700 XT Evoke kártyájánál. Egyszerűen hatalmas szégyen és a végfelhasználók semmibe vétele az amit a nagy gyártók mostanában csináltak.

(#11) nexplo


nexplo
őstag

Annyi történt hogy akartak még spórolni minden eladott kártyán pár dodót ami egy bizonyos teljesítménynél , már nem jött be. Sorolhatnék gyártót típust a konkurenciától ugyanezzel a végeredménnyel. Sajnos próbálnak a gyártók lehúzni mindenkit és mindenről minden bőrt. Nincs új a nap alatt. A szégyen inkább az hogy bizonyos szint vagy inkább presztízs fölött ez extrán ciki... ez van itt is :W

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#12) Juhaszatti válasza martonx (#8) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez kb mióta datálható? Mármint az Asus és a ROG lejtmenete.
A 2016-os évjáratú ROG laptopom hibátlanul teszi a dolgát, még szervizben sem volt sosem, a portalanítás+pasztázást leszámítva.
Ezt le is kopogom gyorsan. :B

[ Szerkesztve ]

(#13) nexplo válasza Juhaszatti (#12) üzenetére


nexplo
őstag

A spórolás érezhető. Sajnos ez majdnem tendencia. Nem feltétlen romlik el de ki van minden centizve határ értékre hogy egy dollárral se kelljen többet költeni a gyártásra... Félreértés ne essék én imádom a márkát de ezek tények sajnos :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#14) holczy válasza Lacika112 (#4) üzenetére


holczy
aktív tag

Ilyen esetekre a megoldás, a termék visszahívása. Ennyire nem kell túldramatizálni.

(#15) #82819712


#82819712
törölt tag

Ez a nem fekszik fel dolog azért vicces, Vega Asus roggal ugyanez volt vastagabb hőpárnát kellett alátenni.
Nem azt mondom hogy lájdar radarral tapogassa le de szerintem itt nem is ehhez csinálták a bordát hanem valami létező esetleg NV ? :D kártyához készült azt jól van az ezeknek módon megoldottál.
Még szerencse hogy nincs benne eltérő magasságú HBM ugye.

[ Szerkesztve ]

(#16) Jacek


Jacek
veterán

Néztem most a 5500/5600-on ez a módosított venti van már. De az 5700 azt még kapható a régivel...

(#17) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Vissza kellene hívni az előző szériát, a vásárlókat meg kárpótolni.

(#18) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem láttam sehol leírva, hogy az általuk gagyira megtervezett régi kártyákat kicserélnék vagy legalább a hűtést rajta. :U

(#19) Csabis


Csabis
aktív tag

Geforce FX 5700, illetve egy régebbi Lga775 865PE típusú alaplap Óta kerülöm az Asus-t.. számomra. Nem igen megbízható.
Utóbbi igen közkedvelt hűtés miatt. utóbbi meg csak úgy magától kihaló hálókártya.
Bár az utóbbi hálókártya bármelyiknél elszállhat.. de 1 éven belül ?!

(#20) Cifu válasza Csabis (#19) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nekem 1 éves MSI Z77 deszkám szált el, mint a győzelmi zászló, ettől függetlenül most MSI videokártyám van. Attól, hogy egy-egy márkának vannak jobb-rosszabb sorozatai, még általában nem lehet ráhúzni pro-kontra egy gúnyát, hogy az ASUS rossz, vagy az MSI jó.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#21) aginor válasza Cifu (#20) üzenetére


aginor
addikt

Nem, de ha több eseti is van, akkor az általánosítást a júzer meg fogja tenni, és kerüli a gyártót/márkát, ahogy én a Gigabyte-ot. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#22) GFerr56 válasza hemaka (#18) üzenetére


GFerr56
aktív tag

Kár!
Pont egy ilyen kártyám van, nyilván eladhatatlan ( mondjuk nem tapasztalom a túlzott melegedést, igaz, a megjelenítőm max frissítéséhez van állítva...brühahaahaaa...nem nekem van a legtöbb fpéesöm....).
EVGA-ról vehetne példát, van is tőlük 2 garnitúra thermal pad, és az idén várható, hogy még küldenek, ha tartják a kettő éves intervallumot :DD . Ott a 1070-1080-nál voltak gondok a Micron memóriákkal ( én pont kifogtam a Samsungost). Megjegyzem másoknál is megvolt ez, csak sz@rtak bele

Üdv

[ Szerkesztve ]

.Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

(#23) Daelion válasza aginor (#21) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem meg pont,hogy eddig a Giga karikkal nem volt semmi komolyabb gond. 'RX 5700 szériába meg még ajánlott is a GamersNexus szerint'
Előző Giga kari 'GTX 950 Xtreme' amit eladtam havernak még most is megy ~4.5 év után. :)

Asustól meg csak alaplapom van jelenleg de azzal nincs is gond egyenlőre.
Router volt tőlük aminek az egyik antennája konkrétan nem volt bekötve,el volt csípve középen a kábel.:C

Én nem kerülök egy márkát se teljesen de azért próbálok figyelni,hogy ne vegyek pont egy rosszabban/problémásan sikerült típust.

[ Szerkesztve ]

(#24) aginor válasza Daelion (#23) üzenetére


aginor
addikt

Gigáaból több lapom is volt, régen az ajánlott kategóriába tartoztak, de az utóbbi pár évben, nálam kiestek a pixisből (Sniper ax88 lapnak bekattant időnként a biosa és nem mentette a beállításokat, x370 lapnál nem lehet feszt állítani csak X-es processzorral -mellesleg iszonyú tré volt a feszszabályozó része-, csak, hogy két példát mondjak). A videokártyáik saját és fórumos tapasztalatok alapján a a Radeon 370-óta tiltólistán vannak. A 370-nek két nap után konstrukciós hibából kifolyólag elkezdett zörögni a hűtője, a G1 szériájuk jónéhány kártyája gyárilag rosszul pasztázott/szerelt hűtővel érkezett fórum tapasztalatok alapján, a legutóbbi saját tapasztalat szerinte -amikor akartam adni egy esélyt a márkának, hátha- 1660 3ventis verzión a ventivezérlés nem működött, sem biosból, sem a saját programjával egyes alaplapokban. Ezek után a Giga nálam cakk und pakk tiltólistára került, inkább nem kísérletezgetek többet a saját idegrendszerem és pénztárcám kárára.. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#25) nexplo válasza Csabis (#19) üzenetére


nexplo
őstag

Ez a tapasztalod sem ma született :) hidd el nem szabad egy életre megbélyegezni egy gyártót , mert épp elromlott valamid. Én inkább szériát figyelek hogy az épp jól vagy rosszul sikert e és ez alapján választok, szinte gyártó függetlenül. Ez eddig 99%-ban bejött :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#26) Cassi válasza aginor (#24) üzenetére


Cassi
senior tag

Alaplapnál legalább van valami érdemi hozzáadott érték, de videokártyánál jóformán csak a hűtésben térnek el a standardtól, és azt sem képesek rendesen megoldani.

Sokkal jobb lenne, ha csak az Nvidia gyártana kártyákat, amiből lenne hűtő nélküli változat, és akkor lehetne választani a valóban jó minőségű hűtők közül.

(#27) Daelion válasza aginor (#24) üzenetére


Daelion
őstag

Persze ha valamivel csak is negatív tapasztalatom lenne én se venném többet azt de szerencsére nekem ilyen még nem történt egyik gyártóval sem.

Gigát én HD 7770 óta használok gond nélkül,mostani RX 570 Gaming is full csendbe megy fix 40% venti fordulaton ~65-70 fok közt játékokban 'alul van feszelve de az nálam ilyen AMD kari alap dolog már'.

Lapom az ami még nem volt Gigától,inkább Asrock meg régebben MSI.
Asustól meg ez a Rog B350 az első de ennek annyira bejött a Biosa,hogy lehet maradok is a márkánál ha lapról van szó mert ezzel tényleg semmi bajom sincs. 'megjegyzem engem nem érdekel az OC része a dolgoknak'

Giga 1660 Super járt nálam pár hete így próba szinten/kölcsönbe,2 ventis verzió és full műanyag az egész burkolat.
Alapvetően nem volt vészes bár tény,hogy a legsimább/alap típusokat én minden gyártótól kerülöm nem csak Gigától tehát magamnak ilyet nem vennék.
Venti szabályzás működött vele,MSI Afterburnert használtam rá mert a gyári automata venti sebesség kicsit hangos volt viszont szabályozva már vállalható lett. '~70 fok környékén ment a kari az én gépembe'

[ Szerkesztve ]

(#28) aginor válasza Daelion (#27) üzenetére


aginor
addikt

Sajnos ez az elmúlt pár évben elég sok volt, és az újabb és újabb esetek folyamatosan csak erősített a negatív preferenciáimat, így végül letettem a gyártóról. Nem tartom kizártnak, hogy a jövőben valamikor még is adjak nekik az újabb esélyt, de a 1660 is már ez volt, és ezt sem sikerült megugraniuk. Kár érte, kiváló ügynök volt.. ;)
Több gyártó esetében is vannak negatív (és természetesen pozitív) tapasztalataim, de nem ennyire koncentráltan és nem is ennyire a spórolás áll az minden esetben a háttérben. A legutóbbi alaplap esetében is jól látszott, hogy az 54k-s ár ellenére is csak a felszínes dolgokkal foglalkoztak. Volt csilivili rgb ledsor mindenhol, harminc millió veltilátor aljzat, nagy borda, szép színek stb, de a hang ratyi volt, a tápáramkör izzott, miközben akkorát ejtett a feszültségen, hogy pislákolt tőle a monitor, a saját programjában beállított színek nem stimmeltek azzal, amit a lap produkált. Ennek ellenére ideális tuninglapnak árulták, holott a feszültségeket csak X-es processzor mellett lehetett egzakt értékre beállítani. Alaplapot ilyen gyorsan még nem adtam el, mint ezt.
Helyette érkezett egy MSI X370 Krait, ami szintén nem tökéletes, de alapvetően nagyon elégedett vagyok vele. Stabilabbak a feszültségek, hűvösebb az alaplap bordája, alacsonyabb processzorfesszel 100MHz-es gyorsabban tekeri a cpu-t.. Csak, hogy pár olyat említsek, amiben egyértelműen jobb az alacsonyabb vételár mellett is. :K

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#29) martonx válasza Juhaszatti (#12) üzenetére


martonx
veterán

Tavaly vettem új notit. Nagyon ASUS-ban gondolkoztam. Aztán amikor mondták a boltban, hogy legutóbb 6 eladott ROG-ból 6-ot kellett garanciában javíttatniuk, akkor inkább végül Dell lett a befutó.

Én kérek elnézést!

(#30) TeeBee73 válasza Daelion (#27) üzenetére


TeeBee73
addikt

A P35-DS4 szériájuk jó volt. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#31) Create.


Create.
addikt

A régieket legalább visszahívták vagy jól van az úgy?

(#32) aginor válasza TeeBee73 (#30) üzenetére


aginor
addikt

Nekem DS3P volt, fél évig, amíg meg nem döglött rajta a hálózati vezérlő.. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#33) Pete55555 válasza Lacika112 (#4) üzenetére


Pete55555
addikt

A mérnöknek szvsz valószínűleg feltűnt. Csak sajnos a felettese/marketinges telibefosta, azután, hogy megkapta a választ arra a kérdésre, hogy mennyibe kerülne kijavítani a "hibát" --> sokba. Ja, akkor jó lesz az úgy, a sok hülye úgyis megveszi. Majd ha sokan reklamálnak kijavítjuk, addig meg le van b*szva.

Üdv - egy gépészmérnök.

...Szeretem leracsniztatni...

(#34) GFerr56 válasza Pete55555 (#33) üzenetére


GFerr56
aktív tag

...igen, nem a mérnök dönt, hanem a marketinges (a termékélet-görbe alapján, meg nehogymá' kompatibilis legyen valamivel, esetleg fillérekből javítható is...és ebbe több energiát fektetnek, csak nehogy akár évtizedekig is használható legyen...így termelve a szemetet...ne is menjünk bele).

Egy gépészmérnök apja

.Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

(#35) Stan648


Stan648
tag

Ezek után monjon le!!! :DDD
De legalább a routerei hozzák a szintet és tartósak is.
Inkább áljon rá - csak a router és csak a router, mert az legalább megy.
Első ASUS alaplapomat nyúzom de eddig gond még nem volt vele.
Egyenlőre az MSI maradt ki nálam a régi öregek közül. Habár Apám százéves E1xxx procis gépében is "még" mükszik az MSI lap.
Egyébként frankón össze hozzák, ha már TUF ami 24/7 jegyében indult, de mostanra a TUF egyenlő a selejt, bóvli, hibás, összecsapott, olcsóssított színvonallal. Legalábbis ha már "TUF" kezdete alaplapoknál a "TUF24/7"- volt, de már valami hiányzik. De vajon mi? :DD
Gigabyte alaplapok, meg bótrány, mert egy foglalathoz összecsapnak sok féle típust. Ami elmegy maradhat, ami nem arra össze cspnak még egyet rev2-ra, ha az se jön egy rev3 aztán végül csak sikerül összetákolni valamit, mit ruszkiknak a szputnyikot.

[ Szerkesztve ]

7600X + A620 + 32GB DDR5 + RX 6700 XT

(#36) T J válasza aginor (#28) üzenetére


T J
tag

A hang miben nyilvánult meg? Csak mert giga: alc1220, msi: alc892. Vagy ez nem jelent semmit?

[ Szerkesztve ]

(#37) aginor válasza Stan648 (#35) üzenetére


aginor
addikt

A TUF régóta kerülendő (a fórumok alapján legalábbis). Talán az első egy-két típus valóban jó lehetett, de jobban megnézve az adott terméket, nekem már akkor sem tűntek bizalomgerjesztőnek. A helyzet azóta csak romlott.

T J: de számít, de itt nem a nagyobb a jobb. ;) Ugyanakkor a chip nem minden. Sokszor fontosabb a körítés, a kondenzátorok, árnyékolás satöbbi. Amúgy az MSI hangja is egy fos, nem mondtam, hogy nem az.
Egy jó ideje már dedikált hangkártyát használok egy Strix Soar képében, ami viszonylag elfogadható kompromisszum a hangminőség/ár tekintetében.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#38) Stan648 válasza T J (#36) üzenetére


Stan648
tag

alc1220 jobb, mint az alc892. de ha mellé teszel egy asus xonar dsx-et. akkor mindkettő legfeljebb a gyatra halmazba fér bele.

7600X + A620 + 32GB DDR5 + RX 6700 XT

(#39) Lacika112 válasza Stan648 (#38) üzenetére


Lacika112
aktív tag

Alaplapi hangkeltők sose a hangminőségükről voltak híresek.
Persze a felhasználok 80% ilyen "120 wattos" 5.1 et meg hasonló dolgot pakolnak rá amibe jobb esetbe van egy 40-60 wattos trafó :C

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#40) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

Na akkor gyorsan felmentem az alzára megsasolni hogy mi van és mennyiért mérik....
Ahogy én látom a TUF EVO hőtővel csak az 5600xt van fenn, az 5700 meg a 5700xt csak sima TUF van ott, a gagyibb ventikkel. Az a sanda gyanúm hogy amíg el nem adják a régi verziókat, meg sem érkezik az új. Hátha a jónép nem annyira értesült... joulesszaznekik alapon.

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#41) thedioda


thedioda
tag

Így 2 rogos laptop, meg 2 dőglött alaplap után amiből monjuk csak egyik volt rogos, határozott an úgy érzem hogy az asus az utobbi 5-6 évben a szarnak a szinonimája.
Bár elen példának otvan a xonar u7 em ami meg kiváló cucc lenne, pláne ha nem felejtik el a driver supportot... Ennek ellenére adtam megint egy esélyt nekik egy prime x570 pro formályában ha ezis a gariban köt ki akor azt hiszem egy életre elengedem ezt a márkát.

"A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait."

(#42) Prof válasza klrz (#1) üzenetére


Prof
addikt

Szerintem az Asus penzt kap az AMD konkurrenseitol, hogy szar termekeket hozzanak ki amik rontjak az AMD hirnevet.
Az uj zen2 procikkal is ok jottek ki notikkal amik persze szarabbak, mint amit intellel csinaltak. Szarabb kijelzo, akksi stb... ahogy regen is csinaltak

(#43) Csabis válasza nexplo (#25) üzenetére


Csabis
aktív tag

Azóta ..van Asrock Z77 extreme 3, illetve utána egy jelenlegi Gigabyte Aourus Ultra Gaming 2.0 . Ha van lehetőségen inkább egyel feljebb mint belépő.. kevesebb a meglepi.
Asus meg egy szerintem egy 13~17 éves kb ASUS DRW-24B3ST /pioneer/ hogy hány éves nem vágom.. de 10 elmúlt ..

(#44) Timer válasza thedioda (#41) üzenetére


Timer
veterán

Óóó, hát ASUS-nál ez a trend. 2-3 évig jó termékek, aztán retek hulladék mind 4-5 évig. Repeat.

Néhány éve MINDEN infós cuccom ASUS volt. Az összes, mondom az ÖSSZES elhullott a garanciaidő lejárta után néhány hónappal. Nem is akartam soha többet ASUS-t venni, de a B350-es lapjaik olyan jók voltak, hogy kénytelen voltam a következő generációban a márka mellett dönteni. Hatalmas hiba volt, a B450-F Gaming egy ipari hulladék az UEFI szintjén.

Valaki írta fentebb a Gigabyte-ot. Erős plusz egyet adok mellé én is, Gigabyte alaplapokkal semmi gondom (pedig százas nagyságrendű a merítés), a grafikuskártyákból kevesebbel van személyes tapasztalat, de mindet úgy adtam el, hogy hibátlan volt garanciaidő után is.

[ Szerkesztve ]

(#45) thedioda válasza Timer (#44) üzenetére


thedioda
tag

A giga nekem is bevált, az asztalimba jeleneg is egy aorus master van :) még ryzen első genél vetem egy Strix x370-f gaminget 3. Power on után többet nem kapcsolt be :DDD viszaküldtem, utána giga x370 gaming k7 volt tavaj augusztusig, kivaló lap volt de eladtam, új cpu hoz új lap dukál alapon :)

[ Szerkesztve ]

"A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait."

(#46) nexplo válasza Csabis (#43) üzenetére


nexplo
őstag

Az Asrock is egy Asus nem? :)
Az biztos hogy ez az ultra tömeg gyártás a minőségre sosincs jó hatással. Láttam én már belépő és ultra csúcs lapot is megpusztulni. Alaplapban nem lehet azt mondani hogy valamelyik jobban ki lenne használva, mert ez nem igaz, nem ettől pusztulnak el véleményem szerint.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#47) martonx válasza nexplo (#46) üzenetére


martonx
veterán

Igen is, és nem is. Asus fennhatósága alatt van, ugyanakkor önálló cég. Kb. mint a Hyundai és Kia. Én is Asrock-ra szavazok, ha alaplapról van szó, az évek alatt a családban volt már jó pár (10 körül), és nem sok (azok is kétséges, hogy a lap hibája, vagy ezeréves vezetékezésű házakban áramingadozások miatt) gond volt velük.

Én kérek elnézést!

(#48) nexplo válasza martonx (#47) üzenetére


nexplo
őstag

Pedig anno elvileg úgy "hirdették" hogy ASUS minőség csak kevesebb minőség ellenőrzésen átesve. Persze a csúcs cuccaik azok nyilván ugyanúgy jók (ha nem jobbak) mint sok azonos ASUS ezt én is tapasztaltam már. Ettől függetlenül az ASUS biztosan ügyel rá hogy "csak második" maradjon.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.