Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Sajnos én ilyet élőben soha nem láttam. Nokia E52-n használtam GBA emulátort.

(#3) Babss


Babss
csendes tag

Wario nagy kedvenc. Egyébként ő volt a Mario land 3-ban a főellenség utána jött a Wario land széria, de az még gameboy-on :)

Tévedni emberi dolog, másra kenni még emberibb...

(#4) Exian


Exian
őstag

Húha, úgylátszik annyira öreg vagyok, hogy nekem ez már "csúcstechnika" volt, illetve már addigra, mire ez (GBA) megjelent, fel is nőttem. Én még javában, a 80-as évek végén, 90-es évek elején a sima GameBoy-jal nyomtam.

Húde szeretnék egy olyan masinát, soksok játékkal.

Kösz az írást, felidézte bennem a kisgép játék misztikumot, bár annyira a géphez nem fűződnek élményeim-érzelmeim, mivel - tudomásom szerint - sohasem fogtam ilyen jószágot a kezemben.

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Jó kis leírás lett. A régi játékok nekem sokkal jobban adták, mert ott még nem a grafika számított. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Szmájler


Szmájler
csendes tag

Windows Phone-ra is létezik emulátor, VGBA8+ és a VGBC a nevük. GBA és GBC emulátorok de érzésem szerint már ugyan az a kódja mindkettőnek mivel mindkét félét kezeli, valamint azt hiszem a sima Gameboy játékokat is. :)

(#7) Szmájler válasza Szmájler (#6) üzenetére


Szmájler
csendes tag

Bocsi, VBA8 és VBA8+ csak már nem tudom szerkeszteni. Valamint elvileg VBA10 néven Windows 10-re univerzális alkalmazásként.

[ Szerkesztve ]

(#8) eldiablo válasza #32839680 (#1) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Én a mai napig PSP-n tolom emulátorral. :))

(#9) bkercso válasza Babss (#3) üzenetére


bkercso
nagyúr

GameBoy-on a Mario 2-ben volt főellenség.
Széria? Volt több Wario is van gameboyra?!

Most a gyerekkel toljuk az emulátort, és nagyon jól szórakozunk. :DDD Gyerekként a kedvencem a Mega Man sorozat volt (5 rész). Az utolsó két részt már nagyon nehéz beszerezni, így kénytelen voltam így megoldani (merthogy nem csak emulátorom van ám, csak az kényelmesebb, mert lehet benne menteni):

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10) d@vee válasza bkercso (#9) üzenetére


d@vee
őstag

Emlékeim szerint volt több része is gba-ra :)

morgyi: Nem jött be a Pokemon, pedig kipróbáltam :N

Szmájler Na akkor WP-re is van, ezt nem tudtam :) Nagyrészt droidos telóim voltak :)

[ Szerkesztve ]

Ja

(#11) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Sőt meg ios-re is. Jailbreak sem kellett hozza.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#12) Keni21 válasza alkatraz3000 (#11) üzenetére


Keni21
tag

Szia egy linket kerhetnek errol az emulatorrol? Elore is koszi

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#13) bkercso válasza d@vee (#10) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ja, nekem GB(C) volt. :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14) alkatraz3000 válasza Keni21 (#12) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

http://iemulators.com

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#15) Keni21 válasza alkatraz3000 (#14) üzenetére


Keni21
tag

Nekem nem telepiti. Lehet a beta szoftver miatt :(((

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#16) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én droidon a GBA.emu free-t használom már régóta. Ez vált be a legjobban. Meg itt csak a játékot kell betallózni és mehet a móka. Pc-n is van fent emulátor. Gyakran szoktam nosztalgiázni. Volt ez a sima GBA-m és volt az SP is. Utóbbi a háttérvilágítás miatt sokkal jobb. Pár éve karácsony előtt eladtam az összes játékkal (Mario Kart, Doom1-2, Colin McRea rally, egy Harry Potter, Final Fight, meg még vmi), de azóta kicsit megbántam. Két sp-m volt. A második, az erősebb fényű (AGA-101), melyen előre volt telepítve egy csomó játék.

[ Szerkesztve ]

(#17) adalbert1


adalbert1
veterán

A Warioland 4-et én is nagyon szeretem, viszont nekem a kedvenceim mellette a Super Mario Bros újrakiadások, azok közül is a 3-ik rész (itt a SNES felújítás lett újrakiadva).
Aki gondolkozik azon, hogy kipróbálja ezeket a címeket, esetleg DS Lite-on is teheti, a DS-ek közül az az utolsó, ami még fogad GBA kazettákat (de csak azt, sima GB és GBC-t nem).

(#18) d@vee válasza adalbert1 (#17) üzenetére


d@vee
őstag

Nekem a Marioból a NES kiadás a favorit :)

Ja

(#19) alevan válasza #32839680 (#1) üzenetére


alevan
őstag

A pokemon rétegjáték.

Én nagy JRPG kedvelő vagyok, mégsem szeretem. Még a FFVII-ben is rühelltem a Chochobo nevelést, ami pl a Pokemon alap játékeleme.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#20) orion1025 válasza bkercso (#9) üzenetére


orion1025
őstag

Lehet kapni már ezer éve flash kártyát, különböző méretekben..

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#21) bkercso válasza orion1025 (#20) üzenetére


bkercso
nagyúr

AZt nem írtam, hogy ez 10 éve volt. Akkor eszembe se jutott ebay-ezni, bankszámlám sem volt. :) Ez meg nem került semmibe.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#22) szupermacs


szupermacs
veterán

Droidon több emulátort is kipróbáltam, de a kedvencem a Gameboid és a Gbcoid. Ezek a legegyszerűbbek, csak már az áruházban nincsenek fent. De emuparadise mindent megold szerintem. Régen fizetősek voltak. Viszont megvettem a John GBA emulátort amiben meg a gyorsítás funkció nem működik nálam rendesen. Pénzkidobás volt. Valakinek van tapasztalata vele? Illetve a problémámmal kapcsolatban.

(#23) sonar válasza bkercso (#9) üzenetére


sonar
addikt

Szia,

Ezt az átalakitót, hogyan csináltad? Illetve mivel programozod?
Előre is köszönöm! (megspórolnál pár óra googlizást) :R

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#24) bkercso válasza sonar (#23) üzenetére


bkercso
nagyúr

Szia!

Még régen egy ismerősöm felajánlotta, hogy beleírja a letöltött játékot egy eeprom-ba, így ezzel nem volt dolgom. Guglival megnéztem, mely kazettáknak azonos a hardveres felépítése, mint a kívánt megaman iv-nek, és vettem egyet. Kiforrsztottam belőle az SMD romot és beforrasztottam egy szalagkábelt, ilyen egyszerű. :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#25) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Pont gba emu korszakomban vagyok, ugyhogy jol jott az ajanlo, a Wario 4-et mar kiprobaltam es nagyon tetszik, a Fire emblem is jonak tunik, az Nfs, es a Star wars is szinten erdekes lehet ezeket is meg fogom nezni, de most tul sok mindennel jatszok (Wario, Gta chinatown wars, final fantasy 1, fallout shelter).

Amit en javaslok kiprobalni az a Metal slug, nagyon szep a grafika, es a hangok is kivaloak. Viszont erintokijelzon ahogy a Warionak ennek is nehezkes az iranyitasa, jo lenne egy bluetooth gamepad hozza... A ps3 kontrolleremmel nem sikerult sajna sehogy osszeszoktatni a tabletet.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#26) d@vee válasza $p@rr0w (#25) üzenetére


d@vee
őstag

Csak akkor lehet hozzákötni, ha bluetooth van a tableten :) Amúgy ha még szereted a Star Wars-ot, tudom ajánlani a Lego Star Wars 1-et, nagyon ott van a szeren.

Ja

(#27) $p@rr0w válasza d@vee (#26) üzenetére


$p@rr0w
őstag

A Bluetooth nem teljesen alap dolog már manapság? :Y

Köszi az ajánlást, nem vagyok Star Wars rajongó igazán, de a cikkben is az van nem? Legalábbis én úgy látom, és arra vonatkozott amit írtam, úgyhogy nem értem hogy mit ajánlasz. :)

Amúgy megcsináltam a ps3 controllert immár végre fizikai gombokkal tudok játszani a tabletemen. :C

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#28) d@vee válasza $p@rr0w (#27) üzenetére


d@vee
őstag

Sajna még nem minden tabletben :(
Uppsz, bocsi, már elfelejtettem mit írtam :DDD

Ja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.