Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hakos1987


hakos1987
őstag

Jó írás!

Én Győrbe az SZE-re járok szintén építőmérnök szakra, szintén ez a 3. évem... eddig nappalis voltam, kolis, de meguntam a sok faszságot, ettől a félévtől melózok, és átmentem levelezőre.... A koliba tény, hogy korlátlan volt a net, és ez nem volt hátrány:))
Sajnos az igazságtalanság itt is utolért mindenkit, nekem ez tette be a kaput... felvettem magyar üzleti jogot, révén, hogy apumnak hála már vagy 100 társasági szerződést írtam...., tudom mi a dörgés, menni fog... aztán csak elmeszeltek 3X is! Egy fiatal srác volt az ,,oktató", megkértem, hadd lessem meg a vizsgát... kiderült, több feladat sem volt kijavítva, meg nem adott arra pontot, hogy ,,ügyvezetésre jogosult tag", mert az ,,üzletvezetésre...." mondom itt bazd meg, többet láttam a témában mint te egész életedbe fogsz.... vagy szintén az olyan esetek, hogy az ember napokat tanul, megbukik, más meg bemegy, hogy csak lesz valahogy, aztán 3-as....
az a véleményem az egészről, hogy MO-n oktatás nincs csak számonkérés! Az egész egyetem színvonala pedig egy nagy nulla, csak a pénzről szól ez is! A kolis élet tetszett, 2 évig az voltam, és 3. évre is felvettek, csak bunkó szobatársakat ette az irigység a gépem miatt meg ilyenek, ezért ki lettem közösítve... szóval együtt érzek veled, tarts ki! sajnos nekem is még biztos hátravan vagy 3 év....

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.