Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hakos1987


hakos1987
őstag

Jó írás!

Én Győrbe az SZE-re járok szintén építőmérnök szakra, szintén ez a 3. évem... eddig nappalis voltam, kolis, de meguntam a sok faszságot, ettől a félévtől melózok, és átmentem levelezőre.... A koliba tény, hogy korlátlan volt a net, és ez nem volt hátrány:))
Sajnos az igazságtalanság itt is utolért mindenkit, nekem ez tette be a kaput... felvettem magyar üzleti jogot, révén, hogy apumnak hála már vagy 100 társasági szerződést írtam...., tudom mi a dörgés, menni fog... aztán csak elmeszeltek 3X is! Egy fiatal srác volt az ,,oktató", megkértem, hadd lessem meg a vizsgát... kiderült, több feladat sem volt kijavítva, meg nem adott arra pontot, hogy ,,ügyvezetésre jogosult tag", mert az ,,üzletvezetésre...." mondom itt bazd meg, többet láttam a témában mint te egész életedbe fogsz.... vagy szintén az olyan esetek, hogy az ember napokat tanul, megbukik, más meg bemegy, hogy csak lesz valahogy, aztán 3-as....
az a véleményem az egészről, hogy MO-n oktatás nincs csak számonkérés! Az egész egyetem színvonala pedig egy nagy nulla, csak a pénzről szól ez is! A kolis élet tetszett, 2 évig az voltam, és 3. évre is felvettek, csak bunkó szobatársakat ette az irigység a gépem miatt meg ilyenek, ezért ki lettem közösítve... szóval együtt érzek veled, tarts ki! sajnos nekem is még biztos hátravan vagy 3 év....

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#2) paramedic


paramedic
aktív tag

Gratulálok, bátor hangvételű, jó írás!

(#3) bandus


bandus
veterán

"... de most egy 3. karhoz vettem fel, hátha találok egy jó tanárt..."

erről a modnatról jutott eszembe, hogy téged még nem igen láttunk a BME topikban. ott pl ilyet is megkérdezhetsz, hogy a mikmakot kihez érdemes felvenni ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én most ELTE IK-n vagyok elsőéves, és azt kell, hogy mondjam, a bürokrácia itt is a teremtés előtti Chaos-ban él még mindig. Hogy melyik órán mennyit tudnak tanítani, az tanárfüggő eléggé. Ezt onnét tudom, hogy pl. a diszkrét matematika gyakorlaton az elején tiszta jó prof volt, lehetett érteni, mit akar, aztán lecserélték egy nyomira, aki meg nemcsak azt képzelte, hogy mindent megértünk, amit mond, hanem hogy már mindent tudunk is hozzá. (Szó szerint nyomi, tipikus Dexter, csak öregben.) A fiatal, hallgató gyakvezetők általában korrektek. Az előadók, nos... mondjuk úgy, pont azt mondják el, amit kiosztanak jegyzetben, de jobb, ha még utánaolvas az ember, hacsak nincs hiperagya. Igaz ez főlega matekra, az infós tárgyak itt szintén korrektek és jók. A közgázt élvezem :D A jogi ismeretek tanár BME-s közgáztanár eredetileg, de nagyon jó fej.

Csak a matekkal van igazán gondom, de azzal nagyon. De ahogy elnézem, mindenkinek, én még nem találkoztam itt emberrel, aki ne szenvedne tőle.

(#5) ronaldo


ronaldo
őstag

Tetszett az írás! Igaz, majdnem 1 évet késtem vele :D

KTK-ban napi 2000mb (nem 2gb!), az upload limit, a 4ért összetenném a markomat... Ugyanakkor havi 3-4ért lehet seedservert bérelni, saját hdd-vel, egy hónap alatt 3 terát felnyom az ember, egy darabig nincs gond az aránnyal... tapasztalat szerint fél évig legalább.

(#6) Fecogame


Fecogame
veterán

Jó lett, hosszú, még nem jutottam a végére :C

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) Thunderzolee

Hát ez szép írás volt.. Tovább nincs? :D
Azóta talán már be is fejezted az egészet..

Ronaldo:
Úgy látszik, párévente valaki elolvassa ezt. :DDD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) EczkE válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#9) Thunderzolee válasza EczkE (#8) üzenetére

Köfi.. már vártalak.. :P

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) EczkE válasza Thunderzolee (#9) üzenetére


EczkE
addikt

Edzésen voltam. :D :R

Asszem mindenféleképpen!

(#11) janos666 válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


janos666
nagyúr

Nem, még mindig hiányzik egy aláírás és egy vizsga (már elég régóta csak ennyi) diploma előtt. Hétfőn is ED, kedden Infrastuktúra műtárgyak pót-ZH... :U

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.