Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Hova megy haza? Ungvárra? Lipcse mellől, Ungvár felé hatalmas kerülő Mohács. Nekem ez sehogy sem jön ki.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) Jack Hunter válasza Somatom (#1) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Hát ez az,amin én is fennakadtam! Ha Ungváron lakik, miért megy egyáltalán Magyarországba?

(#3) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos 'csak' 1-2db kilós porcukros zacskót kell majd hálából a táskádba tenned. (vagy majd ő beleteszi ha nem figyelsz) :((

(#4) Eastman


Eastman
őstag

Nem kapod / kaptad meg a munkabéred?
Vagy ráutalták a kártyádra / számládra?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) Jack Hunter válasza Eastman (#4) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

A bérem a számlán van, csak mivel a kártyát" elhagytam" (inkább ellopták, de vádaskodni nem akarok, bizonyítani meg nem tudom) ezért rögtön tiltottam is.Éljen a netbankolás. Otthon majd csinálok másikat, addig meg átutalom az asszony számlájára.Szóval van pénzem, csak nincs :D

(#6) Eastman válasza Jack Hunter (#5) üzenetére


Eastman
őstag

1. Felhívnám / csekkolnám a mügelni postát azért, hogy megtudjam, Western Union szolgáltatás van-e náluk.
2. Ha igen, utalnék a saját nevemre pénzt.
3. Keresnék egy jóval megbízhatóbb sofőrt, és arra kérném, hogy a posta előtt vegyen fel.
3/a. Budapestig kérnék fuvart, mert arra nagyobb az esély.
3/b. A szükséges kp.-zel a zsebemben szállnék be hozzá.
4. BP-ről oldanám meg Mohácsot.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) Jack Hunter válasza Doky586 (#3) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Ez a porcukros dolog muris, de valahogy nem tudok rajta nevetni. Az is megfordult a fejemben, hogy simán elrabol, és kiszedni a vesémet. Ha a rendőrség nyomozni kezd, talán lesz valaki aki látni fogja az autót, amint épp bepakolunk. Utánajárnak, de természetesen hamis a rendszám. Kikérdezik a drága lakótársamat, esetleg pár embert a társasházból, plusz kérdezősködnek a volt munkahelyen. Aztán elegendő bizonyíték, nyom híján felkerülök az eltűnt személyek listájára. Tudom, magamnak kerestem ;]

(#8) Doky586 válasza Jack Hunter (#7) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Én biztos nem ülnék be mellé. Nem te választod meg se az útvonalat, se azt a két barátját aki még beszáll mellé, a beszédjüket se érted amit maguk közt beszélnek, az útvonalat se, és mire feltűnik hogy rossz oldalról süt a nap és fura ismeretlen városokon (országokon) haladtok át már késő. Aztán váratlanul megáll valahol pihenni egy ~hétre...

Inkább pénzutalás + vonatozás pestig.

[ Szerkesztve ]

(#9) hokuszla válasza Doky586 (#8) üzenetére


hokuszla
aktív tag

ha szexszel fizetnél a benzinért jó üzlet

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#10) Hieronymus válasza hokuszla (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"ha szexszel fizetnél...."

Ez nem túl vicces. Főleg akkor, ha tényleg erre szakosodott hálójába csúszik bele és eltűnik néhány évre a dögös ötvenes férfiak számára speciális szolgáltatást nyújtani. Bár a porcukor szállítás sem kecsegtetőbb alternatíva.

(#6) Eastman:
A német posta szolgáltatása a Western Union. Sima ügy,

(#7) Jack Hunter:
Ezt legalább jól látod. Utaltass pénzt magadnak. Végszükségben keresd meg a legközelebbi Notunterkunft helyet. Ott néhány napig ellehetsz, aztán megérkezik a pénzed és haza utazol.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#11) #72042496 válasza Hieronymus (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

This. Internetes pénzküldés, én a Western Uniont használtam már. Nem a legolcsóbb, de ezerszer is ez, mint beülni egy gyanús ismeretlen mellé.

(#12) Eastman válasza Hieronymus (#10) üzenetére


Eastman
őstag

Ennyi.

#
Drukkolok, hogy jól alakuljon!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) D1Rect válasza Eastman (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez.

(#14) sepsi0 válasza Jack Hunter (#2) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

Vonat vagy busz jegyet nem lehet online venni? Megkéred valamelyik családtagod vegye meg neked. Igazából nem tudom, hogy működik, mert rég utaztam busszal, vonattal...
Ha minden kötél szakad, keresd fel a nagykövetséget, pont ez is a dolguk, hogy segítsék a bajba jutott állapolgáraikat.
Az utalás sem rossz ötlet, Union.
Vagy vonat és fizeted a büntetést, bár lehet leszállítanak.
Esetleg telefonod nem nfc képes? Mert akkor használhatnád kártyaként.
Én biztos nem ülnék be ismeretlenek közé. Esetleg előre utalni itthonról a fuvar költséget azoknak, akik eddig nemet mondtak?
Én még legvégső esetben eladnám valamelyik értékemet, pl zaciban.

[ Szerkesztve ]

(#15) sepsi0 válasza sepsi0 (#14) üzenetére


sepsi0
őstag

Esetleg testvér (anya) bankban nem tudsz pénzt felvenni a számládról?
De nekem legjobb ötletnek az online vásárolt jegy tűnik.
Nincs esetleg vírtuális bankkártyád? Nekem otpnél van alapból.

[ Szerkesztve ]

(#16) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Gyorsan regisztrálsz Revolutot, ha NFC-s a telefonod, akkor azt tudod érintésmentes fizetésre használni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#17) Freiherr


Freiherr
őstag

Nem lesz itt semmilyen vese kivétel.
Csak majd szépen elhúz a cuccoddal a benzinkútról, míg te bent hugyozol, pénzt remélve a csomagodban.

XXX

(#18) Narxis válasza Somatom (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Neked nincs egy kamionos kollégád aki onnan errefele jön?

Thanos was right.

(#19) DEJVID


DEJVID
őstag

Én biztos, hogy inkább vonatoznék, mint egy vadidegen mellé üljek be. Még, ha nem is gondolok semmi rablás, erőszak stb.re, ki tudja, hogy vezet, milyen állapotban van a kocsija.

(#20) Fred23


Fred23
nagyúr

Ha a könyv szerint élsz, nem lehet baj. :D

Amúgy régen voltam pénz nélkül haza kéne jutni szituban, simán vonatoztam. Mikor jött a kaller, nyomtam a kezébe kábé 120 Ft aprót (valóban az összes pénzem), hogy ennyim van. Eltette, aztán ment tovább, nem kellett leszállnom. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Freiherr válasza Fred23 (#20) üzenetére


Freiherr
őstag

Nem hiszem, hogy ez Németországban és Ausztriában opció. :U

XXX

(#22) Somatom válasza Narxis (#18) üzenetére


Somatom
veterán

Nincs. Már néztem térképen, de nekünk az nagyon kiesik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#23) #72042496 válasza Somatom (#22) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az rendes tőled, hogy megnézted!

(#24) Somatom válasza #72042496 (#23) üzenetére


Somatom
veterán

Bosszantó, mert ma legalább 5 személyautó indul haza tőlünk. Csak hát Lipcse az tőlünk (Ulm környéke) gyönge 600Km -es kerülő.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#25) Fred23 válasza Freiherr (#21) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem tudom, ott még nem próbáltam. De nem szoktam ráparázni az ilyen helyzetekre, eddig meg is úsztam mindet. Mondjuk aludtam már parkolóban és lépcsőházban is még egyetemistaként, egyszer árokban is próbáltam, de annyira ugattak a közelben lévő kutyák, hogy váltanom kellett.
Egyik tesóm Bécsben lakik, majd rákérdezek alkalomadtán, mi történne, ha pénz nélkül szállnék vonatra náluk. Tippre maximum leszállítanának a következő megállónál, ahol felülhetnék a következő vonatra.

(#26) Doky586 válasza Freiherr (#21) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Németeknél? Csak azt kell mondania hogy ő egy homofób beilleszkedési problémákkal küzdő illegális bevándorló akit elkergettek az iszlám állam kiképzőtáborából túl durva viselkedésért... :))

(#27) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Teli a csávó oldala tai és vietnámi csajok profiljával..akik hát vagy kamu profilok vagy kurvák

https://www.facebook.com/profile.php?id=100049865101390
https://www.facebook.com/dian.pahlevi.712
https://www.facebook.com/profile.php?id=100072190200207

Van egy két magyar is a nevek közt, őket kérdezném, hogy megbízható-e a csávó vagy full kamu.

[ Szerkesztve ]

(#28) angyalpc2 válasza Somatom (#24) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Még karácsonyra megértem, hogy valaki haza jön, de szilveszter előtt minek?

Akkor ér véget az idénymunka, úgy értem akkor fizetik ki az embereket?

(#29) Somatom válasza angyalpc2 (#28) üzenetére


Somatom
veterán

Mármint nálunk? Mi állandó 2hét/2hét körforgásban dolgozunk és van szerdai, meg hétvégi váltás. Most megígérte a főnök, hogy a hétvégi váltást elengedi egy nappal előbb. Ezért mennek ma haza, holnap helyett (nem nagy kegy, az összes cég zárva lesz, sztem nekem sem fognak tudni munkát adni holnapra). Szóval, nem azért mennek haza, mert szilveszter van, hanem azért, mert lejárt a két hetük. A váltóik pedig vasárnap jönnek ki és hétfő reggel kezdenek. Én szerdai váltásban vagyok, 5. -én megyek haza és két hétre rá szerdán jövök megint.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#30) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

online vonat vagy busz jegy ?
oszkar ?

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#31) Narxis


Narxis
nagyúr

Segítsünk valahogy a fórumtársunkon, ötleteket kérek!

Thanos was right.

(#32) Eastman válasza Narxis (#31) üzenetére


Eastman
őstag

Du. 2-kor váltottunk privit, említett egy B verziót, egy munkatársával jönne haza.
Remélem, hogy realizálódik...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#33) Freiherr válasza Narxis (#31) üzenetére


Freiherr
őstag

Már leírták, Western Union.
Vagy utalsz neki, vagy ráveszed, hogy ennyit tegyen meg magáért.

XXX

(#34) Eastman


Eastman
őstag

Frissült a bejegyzés, azt is olvassátok el!

Szalámi-dealer lesz Jackóból. :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#35) 8th válasza Eastman (#34) üzenetére


8th
addikt

Vagy szalámi. :DDD

(#36) Narxis


Narxis
nagyúr

Na ennek a hírnek örülök.

Thanos was right.

(#37) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Na ez jó hír.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#38) Doky586 válasza Eastman (#34) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

80 kiló hús mindig jól jön egy hentesnek.. :DD

(#39) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Hát srácok, köszönöm mindenkinek a segítséget :) Különösen neked, Eastman. Tök jó hogy rátok mindig lehet számítani, és legalább mosolyt csaltok az ember arcára. Érezzétek magatokat minél jobban szilveszterkor, múljon a rossz, jöjjön a jó.Egészséget, örömöt, kellemes, szép élményekben gazdag új évet mindannyiótoknak!
Béke!✌️
Szaláminak nem leszek jó, ahhoz túl csontos vagyok :D

(#40) Eastman válasza Jack Hunter (#39) üzenetére


Eastman
őstag

(Mindig a téma és a többiek inspirálnak engem.)

Járj szerencsével!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#41) angyalpc2 válasza Eastman (#34) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Érzek valamit a levegőben...szalámi..paprikás
Érezni a bizniszt a levegőben:

:C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.