Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Munka Izraelben - szubjektíven (téma lezárva)

Hozzászólások

(#145) bkercso válasza Valdez (#142) üzenetére


bkercso
nagyúr

Csúnyán elkaptad Te is ezt a divatos összeesküvés-elméletet, mint valami vírust. Én természetesen nem is merem el, mert nem akarom, hogy engem is megfertőzzön a gyűlölet, azon kívül, hogy nem sok köze van a valósághoz.
Semmi közünk hozzá? Ezt nem értem. Minden normális nemzet igyekszik a kiválóságai számát növelni. Nekünk, ha van ilyen, bebizonyítjuk róla, hogy nem is magyar, nem is kellene itt lennie. Hungarikum.

Egészségedre.

buherton: "Tudod egyáltalán micsoda az?" Igen, tudom: megbélyegezni és/vagy megölni embereket zsidó származásuk miatt. Teljesítmény helyett származás alapján megítélni valakinek a munkáját. Szerintem Te nem tudod, milyen érzés összecsomagolva élni, csak a szád jár.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Munka Izraelben - szubjektíven (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.