Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Munka Izraelben - szubjektíven (téma lezárva)

Hozzászólások

(#142) Valdez válasza bkercso (#132) üzenetére


Valdez
őstag

Aki nemzetben gondolkodik az nem fasiszta, se nem náci. Mit nem rendeztünk az úgynevezett holokauszton? Csak nem elvárnád minden magyartól kérjen bocsánatot azért, amit el sem követett? (amellett persze, hogy fizetünk mint a katonatiszt)

Örülök, hogy neked ez ilyen természetes, hogy egy olyan népnek van igen nagy befolyása, akinek semmi köze nem kellene hogy legyen hozzánk...

A Nobel díj meg nemtom... azóta nem tartom túl hitelesnek, hogy béke Nobelt kaphat pl egy Barack Obama szintű ember. Nem tudom korábban mennyire volt nem részrehajló, ha érted mire gondolok.

De meg kell mondjam eléggé megdöbbentem az írásodon, hogy ilyen higgadtan le tudod írni, hogy mi sem természetesebb, hogy a zsidóságnak milyen befolyása van pl minálunk, csak azért mert "rendesen" teszik a dolgukat. Ezzel kb te is elismered azt az "összeesküvéselméletet", hogy a zsidóság hatalomra törekszik más nemzetek felett. (egyébként nem szeretem egy kalap alá vonni őket, ők sem tehetnek róla, hogy a cionista rétegük olyan, amilyen).
Nem muszáj kölcsönt felvenni pfejj, köpnöm kell. :U

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Munka Izraelben - szubjektíven (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.