Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #06658560 válasza Cifu (#23) üzenetére


#06658560
törölt tag

De legalább mindenki szőke lesz. :D

M3 az kb. 1000m/s.

[ Szerkesztve ]

(#52) Angel1981


Angel1981
veterán

Nagyon jó kis cikk, élmény volt olvasni! :R

(#53) csanadjatek


csanadjatek
tag

Az szerintem elgondolkodtató, hogyahol most az amcsik járnak kutatásilag a témában, ott tartottak az oroszok (szovjetek) a hidegháború idején. És most nem tudunk semmit az oroszokról. És még a kínaiak is ott vannak...

(#54) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

[link] :))

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#55) zotyko71

Remek cikk, érdekes témával! :R

(#56) Tsomogyi94


Tsomogyi94
csendes tag

Veszélyes dolog a fegyverkezés de ez a "Jövő" ő szerintük....Bár a Segélyszervezetk kapnának pénzt nem az ilyenek

(#57) Mokó


Mokó
aktív tag

Tegnap hajnalban melóhelyen,mit csinálnák,hát Logout-ozok.Újra elolvastam a cikket hihetetlen jó volt és a HSZ-ekben is igen jó a topik!Kémiai fegyverek engem is érdekelnek,szívesen olvasnák még bármilyen ilyesmi cikket!
Köszönjük! :R

(#58) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok, off topoc következik, avagy: "Milyen lézert vegyek" -> Nyithatnánk egy ilyen topikot mert nincs :DDD

A hozzáértőktől kérdezném hogy tudok olyan lézert szerezni otthonra ami már veszélyes játékszer, és például képes átégetni pár plafonon tanyázó szúnyog szárnyát? Tele van a ház a dögökkel.
Ha valaki tudna válaszolni azt előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#59) bkercso


bkercso
nagyúr

Érdekes írás, köszi!
DE: továbbra is csúnyám keverve vannak a fizikai fogalmak:
100 wattot fogyaszt egy óra alatt
Ez így nagyon nem igaz. A watt a teljesítmény mértékegysége, ami az energia idő szerinti deriváltja, vagyis energiaáramlási sebesség, ha úgy tetszik. Egy 100W-os izzó másodpercenként 100J (joule) energiát fogyaszt el. Egy PW-os (petawattos) lézer, aminek az impulzusideje legyen mondjuk 1ns (nem tudom, ez reáli-e) 1PW*1ns=10^15W*10^(-9)s=1MJ energiát igényel.

A Ws=J már energiamértékegység (teljesítmény*idő), ahogyan a Wh is az. Ez után fizetjük a villanyszámlát.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#60) #33253120 válasza bkercso (#59) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az írás tényleg jó.
Köszönöm, hogy thread necromancer tevékenységed miatt lehetőségem volt elolvasni.

(#61) Picco válasza bkercso (#59) üzenetére


Picco
addikt

Napi regesz :)

Koszonjuk az irast, eddig meg nem volt hozza szerencsem :)
Amugymeg: ottvagyunkma'? :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.