Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Blac1 válasza univerzita (#100) üzenetére


Blac1
aktív tag

A mostani időben a 2-es fényerő fokozatnál is tökéletes. És van még egy fokozat. Én úgy vélem hogy nyáron se lesz gond vele.

(#102) univerzita válasza Blac1 (#101) üzenetére


univerzita
addikt

Szuper. Nem tudtam hogy itt van 3 fokozat a fényerőre.Sajnos a Miband 2 ilyen lehetőség nincs. Akkor nem Kínából fogom rendelni mert úgy olvastam hogy azok csak akkor angol nyelvű ha a telefon is azon van. Még egyszer köszönöm a választ.

(#103) Blac1 válasza univerzita (#102) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szívesen. Ha van még valami kérdésed nyugodtan kérdezz.

(#104) Cavsfan


Cavsfan
tag

[link]

Teszt videó Tech2.hu

(#105) Hompi01


Hompi01
tag

Sziasztok nekem olyan kérdésem lenne, hogy a kínai verzió esetén a telót angolra majd utána vissza magyarra váltva ismét kínai lesz a karkötő ?

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#106) brigore válasza Hompi01 (#105) üzenetére


brigore
csendes tag

Igen, én kipróbáltam és visszaváltott kínaira. Ha jön rá frissítés, kipróbálom, amit egy előttem szóló írt, vagyis hogy telefon visszaállít magyarra, úgy frissíteni a perecet. De ha nem működik, azt sem bánom. Mióta használom az órát, angol nyelven van a telefon és szinte észre sem veszem, a mindennapi használatban egyáltalán nem zavaró. Néhány appnál amúgy van lehetőség visszaállítani magyar nyelvre, aki akarja, ha a programban van ilyen opció, pl. fb.

(#107) tototos


tototos
őstag

Sziasztok!

Megjött a gearbestes Band 4. Sajnos nem globál verzió és magyar nyelvű telefon esetén kínai a perec. Az lenne a kérdésem, hogy ez tud hívásra rzegni mint a MiBand?

köszi

(#108) keszo válasza Cavsfan (#104) üzenetére


keszo
őstag

Ezekszerint van nemzetközi verzió is belőle, nem csak kínai.

Attila

(#109) Jim Tonic válasza tototos (#107) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Persze.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#110) Cavsfan válasza keszo (#108) üzenetére


Cavsfan
tag

Persze. A hazai viszonteladóknál global verzió van. Csak nehezen érkezik be a kínálatba.

(#111) Cavsfan


Cavsfan
tag

Először csak az Extreme digital-nál lehetett kapni.Jelenleg nincs náluk.Az Alza.hu-nál csak fekete lesz Szállítás alatt van 5 db Várható 2018. 12. 06.APink szintén.A Kéket nem is rendeltek.Az Euorinicsban nem is tudtak infót adni.Szóval gyenge a kínálat.

(#112) szaboknak


szaboknak
aktív tag

Én az Extreme digital-nál vettem egy hete és nem vált Kínaira,és nagyon jó a hatótávolsága mert ha kint vagyok az udvaron simán megkapom az értesítéseket.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#113) keszo


keszo
őstag

Ezeknél lehet óraszámlapot cserélni?
Mert ami gyárilag rajta van sajnos nehezen látom, túl kicsik a karakterek.

Attila

(#114) sefan67


sefan67
aktív tag

2 hét alatt már írtam a huawei-nek pár dologgal kapcsolatban.
- Pl. nagyon megakad üzenetolvasás és görgetés közben ha van 5+ üzenet.
- Bizonyos mobiloknál nem frissíti az időjárást
- Bizonyos mobiloknál nem megy a firmware ellenőrzés/frissítés
- Az érintéseket nem veszi be pontosan (húzást érintésnek veszi)
- A huawei healt egy katasztrófa :)

Javaslom mindenki írjon nekik , legyen mégjobb a karperec.

[ Szerkesztve ]

(#115) sefan67 válasza keszo (#113) üzenetére


sefan67
aktív tag

3 óralap van jelenleg, az elsőn (gyári) elég nagy az óra-perc. A többi kicsi, de amúgy is mellékes infó.
Ha ennél nagyobb kell akkor okosórát javaslok, ekkora kijelzőn több nem fér el.

[ Szerkesztve ]

(#116) TrishtanAG


TrishtanAG
aktív tag

Azokhoz lenne egy kérdésem, akiknek már van ilyen jó kis órájuk.

Kábé egy hete használom a szerkentyűt, és azt vettem észre, hogy nagyon pontatlan az alvásmérője. Naponta átlagban 2-3 órával kevesebbet mér, mint amennyit valójában aludtam (vagy lehet, hogy éjjelenként órákig a plafont bámulom, aztán nem is emlékszem rá :)) ). Más is találkozott ilyesmivel, vagy csak egyéni problematika?

www.adventuregames.hu

(#117) Blac1 válasza TrishtanAG (#116) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia! Az enyém egész pontos.

(#118) tototos válasza sefan67 (#114) üzenetére


tototos
őstag

Jó lenne az is, ha a firmware frissítéssel meg lehetne változtatni az alapértelmezett kínai nyelvet. :F

(#119) Veron


Veron
őstag

Valaki bedobna egy csuklófotót (rajta az Banddel persze), meg hozzápattintana egy csuklóméretet, hogy el lehessen képzelni hogyan is áll élőben? Kösz!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#120) szaboknak válasza TrishtanAG (#116) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Az enyém is jól mutatja az alvást ami viszont idegesít,hogy a lépésszámlálót a Heath alkalmazásban össze adja az aktivitásmérő lépéseivel,arra nem gondoltak,hogy ugyan ott van a telefon is ahol az aktivitásmérő.Miért nem lehet kikapcsolni,hogy a telefon ne mérje a lépéseket?Tegnap még azt is észre vette,hogy a fotelben elszundítottam 5 és 6 óra között.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#121) szaboknak válasza Veron (#119) üzenetére


szaboknak
aktív tag


A csuklóm 19cm

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#122) Veron válasza szaboknak (#121) üzenetére


Veron
őstag

akkor nem kicsi ez a Band 4 :Y

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#123) szaboknak válasza Veron (#122) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Ez így pont jó,ettől kisebb nem kell. Az én csuklóm nem valami vastag.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#124) Sumptuous válasza Veron (#119) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ebben a pillanatban csomagoltam ki.. Csukóméretet nem tudok :))

(#125) Black_Raven válasza Sumptuous (#124) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Megmondanád milyen erős a rezgő motor a Band 4-ben?? Nekem Huawei Band2pro van, de olyan gyenge a rezgése hogy sokszor észre sem veszem ha jött üzenetem vagy éppen hívnak.:( Választ köszi. A többiektől is kérdezem ezt, mennyire érezhető a rezgés. Üdv és jó használatot Nektek!

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#126) brigore válasza Black_Raven (#125) üzenetére


brigore
csendes tag

Nekem elég jó az erőssége, nem lehet nem észrevenni. Erősebb is, mint amire én is számítottam, de nem kellemetlen. Ébresztésnél is rögtön felébredek rá.

(#127) Black_Raven válasza brigore (#126) üzenetére


Black_Raven
veterán

Felébredni az enyémre? haha. Mindenképpen cserélni akarom, pedig mindenben kifogástalan és jól néz ki, de a Honor jobban tetszik, pláne ha érezhető rendesen az értesitések köszi szépen. Várom a többiek véleményét is! Összehasonlitásképp a Huawei-el. egy fotó, a Honor szélesebb is ahogy nézem, ami nem hátrány.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#128) sefan67 válasza tototos (#118) üzenetére


sefan67
aktív tag

Én edigital-nál vettem aznap amikor kijött, így egy szál kínai sincs rajta.
Régióváltás mindig problémás ha kínába szánt termékről van szó, Én a xiaomi Hey+ -al jártam így

(#129) sefan67 válasza Black_Raven (#125) üzenetére


sefan67
aktív tag

Hali,
Nekem volt MiBand 1 meg 2 is, azok kb 3x erősebben rezegtek mint ez.

Előszőr én is csodálkoztam, de még éppen elégséges.

A miband-ekben egy lassabban forgó vagy nagyobb motor van,
ehhez képest a Honor 4 egy gyorsan forgó finom motort rejt.
Tény hogy gyenge, de még éppen elégséges. Reggeli ébresztésre mondjuk nálam alkalmatlan.

[ Szerkesztve ]

(#130) sefan67 válasza Veron (#119) üzenetére


sefan67
aktív tag

Csuklóméretet nem tudok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#131) Blac1


Blac1
aktív tag

Én is simán felébredek rá. Még nem volt olyan hogy jelzett valamit és nem vettem volna észre.

(#132) Black_Raven válasza sefan67 (#129) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszönöm. Nekem is volt Mi band2-m. Na az tényleg erősen rezeg, csak ronda szegény. Nekem ezelőtt(Band2pro) volt Huawei Band A2-m is, és az is tökéletes volt. Eszembe nem jutott volna hogy a kétszer drágább variáns ilyen semmi lesz. Telekomnál vettem kpra, otthon amikor rájöttem hogy milyen gyenge a vibra benne, vissza vittem, de nem vették vissza, mert nem rossz. Tiszta csalódás volt. Azért kérdeztem hogy nehogy ua motor legyen benne. De akkor ez jó lesz. Köszi az infót. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#133) brigore


brigore
csendes tag

A Bluetooth összeköttetéssel vannak gondjaim, 4 éves a telefonom (LG G Pro 2), lehet, hogy emiatt. Ha kimegyek a konyhába vagy a fürdőbe, megszakad és amikor visszamegyek telefonközelbe, nem kapcsolódik újra vissza automatikusan, hanem újra kell indítani a telefonról, kikapcs-bekapcs. Tehát csak akkor jön értesítés bármiről, ha a telefon a közvetlen közelemben van. Így melóhelyen is hurcolásznom kell továbbra is magammal mindenhova.
Akinek új a telefonja, mik a tapasztalatai?

(#134) Blac1 válasza brigore (#133) üzenetére


Blac1
aktív tag

A 10 nap alatt mióta nálam van a karperec egyszer fordult elő hogy nem csatlakozott automatikusan. LG G6 telefonom van.

[ Szerkesztve ]

(#135) TrishtanAG válasza Blac1 (#117) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Szerintem visszaviszem az enyémet az Edigitalba, mert ma éjjel konkrétan 2 óra alvást mért :F .Aztán remélem, hogy a cserepéldány már jó lesz, mert amúgy szerethető óra.

www.adventuregames.hu

(#136) tototos válasza sefan67 (#128) üzenetére


tototos
őstag

Igen az itthon vásároltnál nincs gond. Nekem csak az itthoni ára nem tetszik összevetve a kínaival.

(#137) pasztoha


pasztoha
tag

Most töltöttem le a frissítést, már magyar nyelvű telefon mellett is angol maradt "bandika". A leírás szerint a Bluetooth kapcsolat stabilitásán is javítottak. Érdemes megpróbálni. Én az alirol vettem. Az itthoni ára szerintem is magas, annyiért nem vettem volna meg.

(#138) brigore válasza pasztoha (#137) üzenetére


brigore
csendes tag

Milyen időközönként jön rá frissítés? Most a 1.0.0.86 van rajta, csütörtökön avattam fel, aznap jött meg, akkor frissített.
Nincs rá újabb, azt írja az appban.

(#139) pasztoha válasza brigore (#138) üzenetére


pasztoha
tag

Szia! Nekem 1.0.1.14 verzióra frissített tegnap. Ez volt az első frissítés 1 hónap alatt, amióta megvettem.

(#140) Cavsfan


Cavsfan
tag

Basszus itthon jelenleg sehol nem kapható.

(#141) Black_Raven válasza Cavsfan (#140) üzenetére


Black_Raven
veterán

Megnézné valaki hogy hány cm a legnagyobb méretre állitva? úgy tudom a pereceknél, 21cm a maximum. Köszönöm. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#142) brigore válasza Black_Raven (#141) üzenetére


brigore
csendes tag

25 cm úgy, hogy még pont be lehet dugni a végét a gyűrűbe, ami lefogja. Anélkül nem lenne elég stabil.

(#143) Black_Raven válasza brigore (#142) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszönöm szépen.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#144) pasztoha


pasztoha
tag

Javítanom kell magam, sajnos magyar nyelvre állítva ismét visszavált kínaira, hiába a firmware frissítés. Elnézést! :W

(#145) Jim Tonic válasza pasztoha (#144) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Bakker, pont ott álltam az előző hozzászólásod után, hogy akkor rendelem az NFC verziót. Előtte még benéztem ide. :(

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#146) brigore válasza pasztoha (#144) üzenetére


brigore
csendes tag

Hmm.. Ez van. Én nem bántam meg akkor sem az Alis vásárlást. Sokkal olcsóbb volt és plusz dolgokat kaptam hozzá (más színű szíjat és 4 fóliát). Nekem nem zavaró a felemás nyelv a telefonon, elégedett vagyok :K
Van egy másik óra is, ami egy ideje nagyon tetszik, azon is gondolkodom, hogy onnan veszem, mert az sokkal drágább ennél, és ha erre itthon ilyen sokat rápakoltak, akkor arra akár több tízezret is tehetnek a hazai kereskedők. És tenni is fognak, mert úgyis megveszik az emberek.

(#147) Ferrata1 válasza Black_Raven (#125) üzenetére


Ferrata1
lelkes újonc

Szia.
Nekem maximálisan jó a rezgés erőssége, mind üzenetek, mind ébresztések alkalmával is 👍😊

(#148) Ferrata1 válasza Blac1 (#117) üzenetére


Ferrata1
lelkes újonc

Szia. Az enyém nagyon pontos.

(#149) Ferrata1 válasza univerzita (#100) üzenetére


Ferrata1
lelkes újonc

Én a hármas fokozatból az egyesen használom és teljesen jól látható szabadban is.

(#150) Ferrata1 válasza sefan67 (#129) üzenetére


Ferrata1
lelkes újonc

Szia, érdekes, nálam a párom felébred h a csuklómon rezeg ébresztéskor 👍😊

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.