Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Black_Raven válasza Ferrata1 (#147) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#152) pasztoha válasza brigore (#146) üzenetére


pasztoha
tag

Félreértés ne essék, én sem bántam meg, csak azért írtam ki, nehogy másokat félrevezessek. Én ugyan nem kaptam ilyen plusz dolgokat mint te, de elég korán is rendeltem és 31 $-ba került, tehát amíg tart a szíj, addig fogom használni. Sajnos az utóbbi időben az úszás mérését is elég pontatlanul végzi (főleg ezért vettem), kíváncsi leszek, hogy a frissítés után változik-e valami. Egy honor watch magic órával én is szemezek, de most nincs rá pénzem, így marad "bandika".

(#153) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Megjelent az Emag kínálatában is ,de nincs raktáron.

(#154) Black_Raven válasza Gedeon31 (#153) üzenetére


Black_Raven
veterán

Aki itthon szeretne venni, dec12-től elérhető.[link]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#155) Cavsfan válasza Gedeon31 (#153) üzenetére


Cavsfan
tag

Most van.Ebben a pillanatban vettem egy feketét.
A kiszállítás várható időpontja:
2018.12. 8 - 2018.12.11
Időintervallum:
09:00 - 18:00

[ Szerkesztve ]

(#156) Gedeon31 válasza Cavsfan (#155) üzenetére


Gedeon31
addikt

Behúztam a kosárban egyet . A kiszállítás várható időpontja:2018.12. 7 - 2018.12.14

Az SMS-ben már 2018.12.10-2018.12.12 ír :)

[ Szerkesztve ]

(#157) vaguny


vaguny
tag

Sziasztok!
Az Emag-nál kapható Honor Band 4 vajon nyelvi beállítások szempontjából rendben lesz?
Gondolok itt arra, hogy magyar nyelvű telefon-beállítások mellett ugye nem kínai lesz a szöveg a pánton?!
Tudja ezt esetleg valaki biztosra?
Köszi előre is!

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#158) Cavsfan válasza vaguny (#157) üzenetére


Cavsfan
tag

Mivel hivatalos viszonteladó,biztos lehetsz benne ,hogy magyar nyelvű telefon-beállítások mellett Angol nyelvű lesz a karkötö

(#159) vaguny válasza Cavsfan (#158) üzenetére


vaguny
tag

Rendben, köszi!

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#160) Cavsfan


Cavsfan
tag

Az Emag már most magyarázkodik,hogy nem rajtuk múlik ha később érkezik meg a cuccom.Pedig még oda sem adták a futárnak......Viszont nagyon fogy,igy emeltek az árán...pedig nincs is raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#161) Black_Raven válasza Cavsfan (#160) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sziasztok! a Band 4 tud ékezetes betüt írni ugye? mint nekem.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#162) brigore válasza Black_Raven (#161) üzenetére


brigore
csendes tag

Igen, tud :K

[ Szerkesztve ]

(#163) mandarinboy


mandarinboy
újonc

Kedves Band 4 tulajdonosok! Még tudná nekem mondani valaki a pontos bluetooth hatótávolságot. Egy cikkben 10 méter van írva, de valaki meg tudná nekem mérni, hogy mekkora az a távolság ahol már el veszti a kapcsolatot a telefonnal. Előre is köszönöm

(#164) pasztoha


pasztoha
tag

"bandika" kezdi kihúzni a gyufát: már az úszást se méri rendesen. Ha így folytatja, hamarosan megy vissza a dobozába :(

(#165) sefan67 válasza mandarinboy (#163) üzenetére


sefan67
aktív tag

Ez erősen telefon és főleg környezetfüggő, van akinek 30 méteren is átmegy az értesítés, van akinek már 10 méter előtt megszakad. Nálam tartja 8 - 10 méter + 1 fal távot, de ez mindegyik karpántommal így volt.

[ Szerkesztve ]

(#166) szaboknak válasza mandarinboy (#163) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Nekem Honor 9 Lite telefonnal most néztem meg szabad téren több mint 50 méter ha bent marad a lakásba a teló kb 25-30m

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#167) Veron


Veron
őstag

Van aki Band 3-ról váltott és meg tudná mondani mi a 4 előnye a kijelzőn és a továbbcsiszolt SW-en kívül?
Méret, súly, üzemidő, minőség, karcállóság tekintetében fejlődött-e?
Kösz!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#168) Jim Tonic válasza Veron (#167) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Amennyit nekem sikerült kideríteni, az alapján csak a kijelző változott, semmi egyéb.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#169) Gedeon31 válasza Cavsfan (#160) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az enyém már Székesfehérváron van ,ilyenkor másnap megszoktam kapni. Várható hétfőn tényleg ide ér.

(#170) Cavsfan válasza Gedeon31 (#169) üzenetére


Cavsfan
tag

Hányadikán rendelted?

(#171) Gedeon31 válasza Cavsfan (#170) üzenetére


Gedeon31
addikt

Csütörtök este.

(#172) Cavsfan válasza Gedeon31 (#171) üzenetére


Cavsfan
tag

Én is de szoptnak...

(#173) Gedeon31 válasza Cavsfan (#172) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nekem már megjött. Szokni kell kisebb ,mint a hagyományos órám :)

(#174) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata arról, hogy iPhone-al párosítva minden értesítés átmegy az eszközre? A legtöbb ilyen olcsó karkötő tapasztalatom szerint csak a hívásokat és az SMS-eket jelzi. Én szeretném az emaileket, ill. pl. az Outlook-ból érkező naptárbejegyzéseket is látni, a Messenger üzenetek jelzése pedig már csak hab lenne a tortán. Semmilyen más funkciója nem érdekel ennek az eszköznek, csak hogy mutassa az időt és az értesítéseket. Köszönöm.

(#175) Cavsfan


Cavsfan
tag

Ha valakit érdekel,jelenleg kék van az alza.hu-n......5 db

(#176) pasztoha


pasztoha
tag

Tegnap az úszás adatait ismét rendben voltak és kíváncsiságból bekapcsoltam a folyamatos pulzusmérést is. Amíg úsztam nem mért semmit... Másnak van hasonló tapasztalata?

(#177) max-11


max-11
tag

Sziasztok,
Köszönöm előre, ha valaki válaszol nekem!
Ajándék lenne egy pulzusmérő öv, viszont nem tudom, hogy pl. egy bluetooth-os öv pl. ezzel az aktivitásmérővel közvetlenül megérti e magát.
Tehát az kellene, hogy az öv által mért pulzus jelenjen meg az aktivitásmérőn.
Direkt nem telefonon szeretnénk.
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#178) Cavsfan


Cavsfan
tag

3 nap után a tapasztalataim a következők (előtte Mi band 2 volt)
pozitívumok
szép nagy fényes kijelző
nagy hatótávolságú Bluetooth
az értesítések tökéletesen megérkeznek rá
3 féle fényerő állítási lehetőség a leggyengébb is jól látható ebben a téli időszakban
pontos alvásmonitorozás
negatívumok
ébresztőnél a rezgés elég gyenge de felébredek rá
karpánt viselése kicsit kényelmetlenebb a Mi Band 2-nél
üzemidőben töredéke lesz maximum 6 -8 nap
egyenlőre ennyi......

[ Szerkesztve ]

(#179) pasztoha válasza Cavsfan (#178) üzenetére


pasztoha
tag

Szia! Honnan tudod, hogy pontos az alvásmonitorozás? Van másik mérés is, amivel össze tudod hasonlítani?

Valaki használja bármilyen edzés mérésére?

(#180) Cavsfan válasza pasztoha (#179) üzenetére


Cavsfan
tag

Például az ébrenlétet éjszaka a miband 2 nem mindig jelezte.pedig felkeltem..Az éjjel 2x kimentem ....és tudom mikor mentem ki...

[ Szerkesztve ]

(#181) brigore


brigore
csendes tag

Az alvásmonitorozáshoz fűztem a legnagyobb reményeket, de sajnos látszik, hogy nem egy orvosi precizitású műszerről van szó. Ez mondjuk nem kéne, hogy meglepjen.
A mély alvás tekintetében elhiszem az adatokat, ez félsiker. Tulajdonképpen ez érdekelt a legjobban.
De sajnos szundikálást mutat akkor is, mikor csak leülök a gép elé megnézni egy filmet és nem ficergek közben, vagy mikor reggel leülök egy fél órára meginni a kávém és közben nyugodtan, majdnem mozdulatlanul átnézem a híreket a telefonon. Ezeket mind szundikálásnak veszi. Ma is már három órás szundit mutat részletekben úgy, hogy le sem hunytam a szemem.

(#182) Gedeon31 válasza brigore (#181) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem azt érzékeli mikor csukod be a szemedet ,hanem mennyit mozog a kezed :)

(#183) brigore válasza Gedeon31 (#182) üzenetére


brigore
csendes tag

Nyilván tisztában vagyok vele, hogy nem a szemmozgásomat érzékeli.
Viszont a pulzusszám alapján téved. Alvás közben is mozoghat a kéz. Utána kell nézni annak, hogy melyik alvásfázisban milyen mozgások lehetségesek, hogy ki lehessen kalkulálni mennyire pontos, amit az óra mér. De akkor is téved és méghozzá több órát. És az appban csak egy napra visszamenőleg lehet részletesen visszanézni, hogy mikor milyen alvásfázisban voltál, percre pontosan. Egy héttel vagy pár nappal azelőttit csak összefoglaló oszlopokban mutatja. Egyszerűen nem pontos, ennyi, nem kell nagyon komolyan venni, ez a tapasztalatom.

(#184) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

A geekbuying európai raktárából rendelve milyen nyelvű kütyüt kap az ember?
Azét onnan, mert fontos lenne, hogy karácsonyig ideérjen.

Rappi

(#185) Cavsfan válasza brigore (#183) üzenetére


Cavsfan
tag

A heti figyelésen csak oszlopban. Napban vissza lehet lapozni, elhúzással. 6napja van nálam megtudom nézni a 6nap alvását.

[ Szerkesztve ]

(#186) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Lett egy új Honor Band 4 topic.

(#187) brigore válasza Cavsfan (#185) üzenetére


brigore
csendes tag

6 napja? Harmadik hete van nálam és ezt nem vettem észre :B Köszönöm!

(#188) Ferrata1 válasza brigore (#181) üzenetére


Ferrata1
lelkes újonc

Szia, érdekes, mivel egy hónap adatai alapján, mivel nem vagyok szakember, ezért az alvás monitorozás minőségét nem tudom eldönteni (de érzésre az is ok), de azt h mikor és hogyan méri hogy alszom, Szundi vagy ébren, azt gyakorlatilag percre pontosan jól érzékelte és az applikációban jól látható teljes szinkronizacio után. 👍😊

(#189) Ferrata1


Ferrata1
lelkes újonc

Sziasztok,
Van infó bárkinek hogy a verzió frissítés mikor várható?
Nálam az 1.0.0.86 van.
Van már újabb a Magyarországon vásároltaknal?
Köszi

(#190) Sumptuous válasza Ferrata1 (#189) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Szia! Nekem ma (12.19) reggel jelezte, hogy elérhető egy frissítés.. 1.0.10.20 a verziószáma. Nekem kínai importos eszköz van :)

Üdv!

(#191) Blac1 válasza Ferrata1 (#189) üzenetére


Blac1
aktív tag

Nekem hazai verziós és 1.0.10.14 verziós. Mióta megvan kétszer volt frissítés. Utóljára körűlbelül 2-3 hete.

(#192) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Nekem ma reggel jött a második frissítés rá.

(#193) Cavsfan válasza brigore (#183) üzenetére


Cavsfan
tag

A heti figyelés én csak oszlopban. Napban vissza lehet lapozni, elhúzással. 6napja van nálam megtudom nézni a 6nap alvását.

(#194) Ferrata1


Ferrata1
lelkes újonc

Megjött ma reggel nekem is a frissítés. Az 1.0.10.20.
Kíváncsi vagyok hogy miben fog változni ezzel a helyzet. Ha van tapasztalatom majd jelzem.

(#195) Cavsfan


Cavsfan
tag

[link]
Találtam egy angol nyelvű kezelési útmutatót.Valaki tud PDF forditót....?

(#196) TrishtanAG válasza brigore (#183) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Én kábé azért vittem vissza az Edigitalba az órát, mert simán azt mérte, hogy hajnali 2 és 5 között nem alszom. Minden egyes nap, ameeddig megvolt. Arra se tudtam fogni, hogy magasabb lenne a pulzusom, mint amikor rendesen mérte az alvást, és amiatt mond rossz értéket, ugyanis egész éjjel 60 és 70 között volt, és csak valódi felébredésnél ment feljebb.

Szerintem valami gebasz lehet a szoftverben, ami az alvást figyeli. Bár eléggé kedveltem az órát, amíg ez nem kerül javításra, szerintem nem éri meg a 17 ezres árat, amiért itthon kapható.

www.adventuregames.hu

(#197) Ferrata1 válasza brigore (#183) üzenetére


Ferrata1
lelkes újonc

Lehet h a Tiéd hogy hibás, esetleg egy cserét próbálj meg ha a reset, stb. Nem működik.
Nálam meglepően pontosan észleli a szunyokalast és az alvást is. 👍😊

(#198) brigore válasza Ferrata1 (#197) üzenetére


brigore
csendes tag

Nem hiszem, hogy hibás, inkább, hogy 10 ezerért ennyit lehet kapni.
Biztos attól is függ a dolog, kinek hogy tudja érzékelni a pulzusát. Azt felételezem, hogy valamiféle memória lehet benne, ami összeveti az előzményeket, mintegy igazodva a tulajdonoshoz és aszerint értékeli a mért adatokat. Nekem alapjáraton elég magas a pulzusszámom, ezért ha nagyon ledermedve ülök, és elfelejtek mozogni filmnézés közben, szundinak minősíti.
Lehet, hogy hülyeség, de így gondolom. Nem küldöm vissza Kínába ezért :)
Egyéb hiányosságok is vannak, kicsit sajnálom, hogy nem lehet az összes e-mail címemet hozzáadni az értesítések beállításához. Legalábbis én nem találtam több opciót, ha valaki igen, léci írja le.

(#199) Ferrata1 válasza Ferrata1 (#194) üzenetére


Ferrata1
lelkes újonc

Sziasztok,
A frissítés után az üzenetek szignifikansan gyorsabban jelennek meg, ami jó hír és az üzenetek tartalma is több, olvashatóbb.

Viszont feltűnt hogy soha nem érzékel szint emelkedést. Pedig sztem mentem lépcsőn is.
Vkinek van ilyen tapasztalata?

(#200) brigore válasza Ferrata1 (#199) üzenetére


brigore
csendes tag

Nekem van. Munkahelyen is lépcsőzöm többször és múlt héten voltunk a Parlamentben, felsétáltunk egész a kupoláig és semmi. Csak a lépéseket mérte, de az is gyanúsan kevés volt, alig több, mint egy átlagos napon, amikor helyben maradunk a melóhelyen. Pedig a Parlamentig elmenni, ott sétálgatni, visszamenni, az jóval több kellett volna, hogy legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.