Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) AdrianS2K válasza Franco001 (#250) üzenetére


AdrianS2K
csendes tag

A Band 4 legutóbbi frissítésével már elvileg angol az alapértelmezett nyelv, így a Kínából rendelt karkötők is angolul működnek magyar nyelven használt telefonnal.
GPS pozíciót akkor rögzít a tevékenységhez, ha a telefon bluetooth hatótávon belül van, a helyzetmeghatározást a telefon végzi.

iPhone X - ios 12.1.4

(#252) Franco001 válasza AdrianS2K (#251) üzenetére


Franco001
újonc

Köszi a választ.
A HUAWEI Color Band A2-nél az árukeresőn ez olvasható:
"professzionális mozgálsérzékelő algorítmust használ, hogy a viselője tudományos módszerekkel végezze a testedzést."
Ezt tudja a Honor Band 4 is, és a többi hasonló áru karkötő csak nincs odaírva?
Ez mit is jelent? Pl.: futás technika javításához ad tanácsot?

(#253) AdrianS2K válasza Franco001 (#252) üzenetére


AdrianS2K
csendes tag

Szerintem a gyártó oldalán lévő leírásokat hasonlítsd össze, mert a boltok meg egy árukereső azt ír leírásnak, amit akar, kis túlzással.
Egyébként a beltartalmi tudása kb ugyanaz akár Honor, akár Huawei néven fut. Sőt, ugye a Band 4 újabb is, tehát papíron újabb is. Futáshoz meg érdemes inkább a running editiont választani a Band 4-ből, mert az kifejezetten arra találták ki. :)

iPhone X - ios 12.1.4

(#254) Kenguru29


Kenguru29
újonc

Sziasztok!

Egy laikus kérdés.
Az üzenetek fogadására/megjelenítésére képes. Ez mit jelent pontosan? Csak az SMS-eket, vagy pl. a gmail-es üzeneteket is megjeleníti, ami megjelenik a telefonom „zárolt” kijelzőjén is.

Köszi a választ előre is.

(#255) Janaboy válasza Kenguru29 (#254) üzenetére


Janaboy
veterán

Ha jol emlékszem kiválaszthatod melyik progik adjanak at uzit.

Janaboy

(#256) Ferrata1 válasza Kenguru29 (#254) üzenetére


Ferrata1
lelkes újonc

Gyakorlatilag Te döntod el H melyik alkalmazástol akarsz üzenetet. Nekem az időkép reggeli üzenetét is korrektül kijelzi. 😊

(#257) Dwatti


Dwatti
addikt

Sziasztok! Futás - Gps nyomvonal rőgzités a telefonos alkalmazásban automatikussan indul a karperecen lehet indítani?
Másik kérdésem hogy Mate 20 pro kompatibilis? Olvastam hogy nem minden Huawei készülékkel az...

[ Szerkesztve ]

(#258) Kzohun


Kzohun
tag

Tud nekem valaki abban segíteni, hogy a mentett Workout adatokat, hogyan tudom visszanézni?
Minden edzés utáén megkérdi mikor befejezem, hogy mentem-e. Rámegyek hogy igen (pipa), de hogy tudom visszanézni ?
THX

(#259) Janaboy válasza Kzohun (#258) üzenetére


Janaboy
veterán

Gondolom az appjában meg tudod nézni, nem?

Janaboy

(#260) Janaboy válasza Dwatti (#257) üzenetére


Janaboy
veterán

Azért a saját termékével már csak működik :D

A GPS dolgot nem tudom.

Janaboy

(#261) Zola007 válasza Janaboy (#260) üzenetére


Zola007
veterán

pl. Huawei/Honor Band Zero nem működik Honor 4C-vel és sok P8 lite-tal

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Szerintetek mit produkálna, ha ugyanarra a telefonra felraknám a Band 4 dolgait, amit jelenleg egy AndroidWear (Ticwatch) okosórával használok?
összeütközne a kettő vagy csak simán mindkettőn megjelennének az értesítések?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#262) Ferrata1 válasza Dwatti (#257) üzenetére


Ferrata1
lelkes újonc

Szia, igen, működik a bandrol indítva is.

(#263) Dwatti válasza Ferrata1 (#262) üzenetére


Dwatti
addikt

Köszönöm !

(#264) Dwatti válasza Janaboy (#260) üzenetére


Dwatti
addikt

Elsőre nem ismerte fel az órát de jött egy frissítés az alkalmazásra utána jó lett.

(#265) szaboknak


szaboknak
aktív tag

Megint jött egy frissítés 1.0.10.40

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#266) Cavsfan


Cavsfan
tag

Csináltam ma egy összehasonlítást kerékpározásról.Lemértem a telóval is(P20 lite) és a Honor Band 4 -el is egyszerre.Nagyon hasonlóak az eredmények,kivéve az elégetett kalória.

[ Szerkesztve ]

(#267) Dwatti válasza Cavsfan (#266) üzenetére


Dwatti
addikt

(#268) sirokko87


sirokko87
újonc

Sziasztok!
Most vettem nemrég egy honor band 4et és amikor telepítem a huawei health appot azt a hibát kapom a belépésnél hogy "nem lehet csatalkozni a szerverhez. próbálja újra később". Próbáltam androidon és iosen is, ugyanez a hiba jön elő. Ti tapasztaltatok hasonló problémát ezzel az appal? Köszi a segítséget!

(#269) Janaboy válasza sirokko87 (#268) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem, nincs gond.

Janaboy

(#270) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Sziasztok! Frissítettem ma a Band 4-et, de telepítés közben valahogy megszakadt a kapcsolat. Azóta nem tudja elérni a telefon az Egészség appban, hogy van-e új frissítés a Band-re. Hálózati hibát ír ki. Aktuális firmware 1.0.10.40. Nektek?

(#271) brigore válasza MeSKA (#270) üzenetére


brigore
csendes tag

Nekem sikerült, de nagyon nehezen, szintén azért, mert folyton félbeszakadt. Vagy egy órát kínlódott vele.

(#272) Janaboy válasza brigore (#271) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem most reggel siman felment.

Janaboy

(#273) -ZeeZee- válasza MeSKA (#270) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Most frissítettem, simán felment. V1.0.10.42 lett. Bár eltartott vagy 10-15 percig, mire felkúszott az "órára".

(#274) MeSKA válasza -ZeeZee- (#273) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Most már nekem is, valószínűleg lehetett valami szerver probléma, mert a Huawei telóm kilökött a Huawei fiókból is. Egyébként hozott valami konkrétat ez a frissítés?

(#275) Janaboy válasza MeSKA (#274) üzenetére


Janaboy
veterán

Gyorsabban töltötte le nekem ma az adatokat a bandből :) az éjszaki fényt nem is néztem :(

Janaboy

(#276) gabber_79


gabber_79
csendes tag

Srácok nekem az lenne a kérdésem, hogy hívásnál miért nem irja ki a hivó fél nevét miért csak incoming call van kiirva? Ötlet?

Kösz
1.0.10.42 van rajta

"élj úgy mint nem akárki és halj meg úgy mint bárki"

(#277) akaratos


akaratos
újonc

Helló,
Gyerekeknek vennék honort 4-et, DE nincs telefonjuk, és NEM is lesz még egy darabig. Nekem iPhonoom van, saját okosórával. A kérdésem az lenne, hogy a honor szoftvere (ios-en) tud-e több karperecet frissíteni, kijelezni? Eseteleg szinkronizáció után webes felületen megjeleníteni az adatokat?
Tehát családbarát-csoport megoldást keresek….

Valakinek tapasztalat?
Köszi,
M.

(#278) Cavsfan


Cavsfan
tag

Sziasztok.Telót cseréltem és nem jelentkeztem ki a Huawei Healtból.Az új telón megnyitom a healt-ot,benne vannak a régi adataim eredményeim,de nem tudom párosítani.Nem is látom a felajánlott karkötők közt a Honor band 4-et.Van ötlete valakinek?

(#279) -ZeeZee- válasza Cavsfan (#278) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Ha jól emlékszem frissíteni kell a listát valahogy, akkor lesz majd a Band 4 kiválasztható.

(#280) Cavsfan válasza -ZeeZee- (#279) üzenetére


Cavsfan
tag

Köszi sikerült

(#281) MeSKA válasza akaratos (#277) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Szerintem nincs rá lehetőség. Tekintve, hogy a Band 4 a használója súlyát és magasságát figyelembe veszi, ebből számít kalóriát, megtett távolságot és pulzust. Tehát telefon nélkül felesleges ilyen órát venni, főleg egy gyereknek.

(#282) akaratos válasza MeSKA (#281) üzenetére


akaratos
újonc

OK, köszönöm!

(#283) DomToretto


DomToretto
tag

Hi.
Valakinek van ötlete, hogy miért kell 6-os Androidtól fölfelé bekapcsolni a GPS-t ahhoz, hogy párosítani lehessen a Band 4-et a telóval? Amennyiben megszakad a BT kapcsolat az óra és a teló között, android 6 vagy fölötte csak akkor csatlakozik vissza automatikusan ha a GPS be van kapcsolva?

Lehet ezzel kezdeni valamit?

(#284) Zafi


Zafi
tag

Sziasztok!
Honor 4-et nem tudom párosítani p8 lite telefonnal! Huawei Health programot el indítom, rámegyek a párosításra az órát látja kiválasztom és nem csatlakozik!! Egy másik telefonnal frissítettem de úgy sem megy! Valakinek van rá ötlete???

(#285) DomToretto válasza DomToretto (#283) üzenetére


DomToretto
tag

Erre a megoldás egy régebbi verziójú Health program használata a telefonon.
A régebbivel automatikusan visszacsatlakozik BT-n a Band 4...

(#286) sby75 válasza Zafi (#284) üzenetére


sby75
tag

Erre én is ötletet várok. Ugyanez a helyzet nálam is.

Gigabyte EP45-DS3R, C2Q Q6600 G0, Nanya 4x2Gb 800Mhz, Chieftec GPS-450AA-101 A, HIS 5570 1Gb, Adata SU800 SSD 256Gb, Hitachi 500Gb, WD Blue 1Tb, Pioneer DVR-111D, Samsung SyncMaster940N.

(#287) klaco


klaco
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha kapok egy üzenetet magyar szépséges ékezetekkel az órára, akkor azt tökéletesen meg tudja jeleníteni?
Esetleg valaki lefotózna 1 ilyen üzenetet, hogy hogyan jelenik meg az órán?
Nagyon gondolkodóba estem, hogy vegyek 1 ilyet, csak nem találtam választ ezzel kapcsolatban.
Ha sok üzenet jön, akkor továbbra is belassul tőle az óra?

(#288) csbalu83


csbalu83
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, ma vettem egy Honor Band 4-et, feltettem töltőre, viszont 90% töltöttségen megáll a töltés, két óra alatt sem töltötte tovább. Valaki találkozott már ezzel a jelenséggel? Szerintetek mi lehet a gond?

(#289) gabber_79


gabber_79
csendes tag

továbbra sincs tippetek esetleg hogy mi miatt nem jelenik meg a hivó fél a band-en csak hogy incoming call? nagyon zavaró mi lehet a gond?

"élj úgy mint nem akárki és halj meg úgy mint bárki"

(#290) Cavsfan


Cavsfan
tag

Valaki próbálta már tenger vízben?Bírja?

(#291) oszy


oszy
veterán

Srácok! Nővéremnek rendeltem aliról egy Band 4-et. Hol találok hozzá magyar nyelvű leírást. Ő nem fog megbirkózni vele. :D Mivel nincs közel, így ez lenne a járható út. :) Weben csak leírást találtam az eszközről. https://www.hihonor.com/hu/products/accessories/honorband4/

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#292) tom_87


tom_87
tag

Februárban vettem a karkötőt és azóta ha jól emlékszem egyszer volt rá egy frissítés. Lehet, hogy én vagyok ennyi pénzért "nagyravágyó", de azért csak lehetne néha egy frissítést eszközölni (új számlap, esetleg patch, stb.).

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#293) Janaboy válasza tom_87 (#292) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem Karácsony után jött meg és azóta 3 frissítés jött, de valóban az utolsó óta picit mintha megállt volna, remélem nem tekintik késznek.

Janaboy

(#294) oszy válasza oszy (#291) üzenetére


oszy
veterán

Megoldódott.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#295) Cavsfan


Cavsfan
tag

Hali.Az miért van hogy a Bluetooth a karkötőn önálló szította magát. Hol bekapcsolhol kikapcsol attól függetlenül hogy a telefonon nincs bekapcsolva a Bluetooth?

(#296) Janaboy válasza Cavsfan (#295) üzenetére


Janaboy
veterán

Marmint a kijelzo felvillan?

Janaboy

(#297) Cavsfan válasza Janaboy (#296) üzenetére


Cavsfan
tag

Nem felvillan,hanem órákig ott marad,majd eltűnik aztán újra megjelenik,anélkül,hogy a telón bekapcsolnám

(#298) Janaboy válasza Cavsfan (#297) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem, semmi ilyen, arra gondoltam h a kezmozdulat bekapcsolas esetleg, de azert nem hinnem h az ezt csinálná, szerintem a tied hibas.

Janaboy

(#299) Cavsfan válasza Janaboy (#298) üzenetére


Cavsfan
tag

A telefon újra indítás megoldotta.

(#300) Johnny.B válasza klaco (#287) üzenetére


Johnny.B
újonc

Szia,

Nekem ma jött meg a cucc.
Háát igen. 10 utolsó üzenetet tárolja, ha sok van benne, 3-4 mp mire reagál...
Az üzenet része, olyan mint ha lefagyna. A többi funkció megy rendesen, visszalépni éppen lehet a menüben.
Az ékezetes karakterek hibátlanul megjelennek, ezzel nem lesz gondod...

[ Szerkesztve ]

(#301) Johnny.B válasza gabber_79 (#289) üzenetére


Johnny.B
újonc

A Health program telepítésekor fel kell tenni a Huawei Mobile Services programot is (ezt menet közben fel is kínálja). Ennek a programnak is külön be kell állítani a hozzáféréseket a névjegyekhez, telefonhoz).
Miután beállítottam, nekem is megjelenítette ki hív és milyen számon...

(#302) feri19


feri19
csendes tag

Sziasztok! Van egy Huawei p9 lite telefonom (nem a 2017- es), és egy honor band 4 karkötőm. Csatlakozás után, ha kilépek a "healt" alkalmazásból elveszti a kapcsolatot, minden engedélyezés ok, mitől lehet?

(#303) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Sziasztok.
Arról tud valaki nyilatkozni, hogy nagyon vékony (kb gyerek méret) női csuklón hogy mutat? Be lehet elég szűkre csatolni, nem áll el, nem fityeg? Esetleg fotóval illusztrálva még jobb lenne.
Köszönöm

(#304) Henry05 válasza badxgirl (#303) üzenetére


Henry05
újonc

Nagyon szűkre lehet csatolni, és sűrűn vannak a lyukak, így jól szabályozható. Maga a karkötő szélessége pedig 6cm, tehát ha ennél vékonyabb a csuklód, akkor annyit fog kilógni.

(#305) Cavsfan válasza Cavsfan (#290) üzenetére


Cavsfan
tag

Meg válaszolom magamnak.Igen bírja.7 napot töltöttem az Adrián.

(#306) Janaboy válasza Cavsfan (#305) üzenetére


Janaboy
veterán

Jó tudni, általában a sós vizet egy ilyen eszköz se bírja :)

Janaboy

(#307) Krealma87


Krealma87
friss újonc

Sziasztok!

Ma érkezett meg a Honor Band 4-em, viszont akárhányszor beállítom a Folyamatos pulzusszám megfigyelésnél, hogy engedélyezem, ahogy visszalépek a menübe, mintha mi sem történt volna, továbbra is Letilva marad. A TruSleepet tudtam engedélyezni, de ezt már nem. Újratelepíytettem a Huaweiemre a Health-et, újraindítottam a telót, a karkötőt, és még mindig nem engedi. Van valakinek ötlete, miért, és mit kéne ezzel csinálnom? Mert így a pulzusgrafika is full üres a mai napon, hiába volt már aktivizálva egy intenzív sétára a karkötő.

(#308) energomatt


energomatt
senior tag

Rendeltem egy új szíjat Kínából, de Honor Band 3-hoz más fajta kellene. Csak a kép alapján gondoltam, hogy azonos a rögzítése. Árban átadom. 1200Ft. Sötétkék.

(#309) Hotom válasza Krealma87 (#307) üzenetére


Hotom
friss újonc

Szia !
Nekem is ez a problémám,felhívtam őket. Állítólag "globális problémáról van szó a fejlesztők már dolgoznak rajta és a következő frissítéssel javítva lesz" türelmetlenül várom !

(#310) brigore


brigore
csendes tag

Nem tudok frissíteni. Régebben is volt ilyen, de sokadszori próbálkozásra azért mindig sikerült. Hónapok óta nem próbáltam, most meg egyáltalán nem megy. Már leválasztottam a perecet, újraindítottam a telefont, aztán megint párosítottam és semmi. Pedig él a kapcsolat.

(#311) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! A kijelző időtúllépését lehet valahogy állítani? Keresgéltem itt a topikban, de nem találtam a megoldást. A másik kérdésem, hogy menüpontokat nem tudok eltüntetni, pl.az Alipayt szeretném, de nem lehet "kiikszelni". Előre is köszönöm! :R

(#312) honor4


honor4
friss újonc

Sziasztok, Huawei Honor 4 Running órát használok Június óta sikeresen. 2 napja nem szinkronizál az Iphone 8-on futó Huawei Health progival. nem küldi át a mozgás és alvási adatokat. A telefon látja az órát, és az óra is mér magában. Más talált erre megoldást? (Legújabb progim van fent) Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.