Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) velizare válasza oriic (#100) üzenetére


velizare
nagyúr

hát még ha azt írtad volna, hogy törölték a pc-s portot, mert nem tudják megcsinálni. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#102) Vincent_ válasza csibe1 (#98) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Az, hogy feltörik az új játékokat, nem egyenlő azzal, hogy hányan használják azokat. De ha mindenképp torrentekkel jössz, nézd már meg, hányan osztják/töltik le a PC vs konzol verziókat bármelyik multiplatform játékból... :P

Én sem dobtam hátast tőle, de anno jól elszórakoztam az x360-as verzióval, így ennyivel "jöttem" a kiadónak. Az V optimalizálásától (ill. annak hiányától) előre fázom... De könyörgöm, amíg ilyen ellentáborok/rivalizálások vannak ma is AMD vs Nvidia fronton, addig a kiadók/fejlesztők sem tudnak értelmesen portolni úgy, hogy mindenki elégedett legyen. Ráadásul a PC-s eladások mindig nagyon elmaradnak a konzolos verzióktól. Emiatt ezt sajnos én úgy-ahogy elfogadom, és örülni fogok, ha kijön bármilyen verzió az V-ből, amivel fél-1 év múlva (ha meglesz hozzá a kellő vas, és kijön addig néhány patch) majd jól el fogok tudni szórakozni.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#103) wjbhbdux válasza Vincent_ (#102) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Egy ilyen AAA játék portját kb 4 fős csapat el tudja végezni negyed év alatt, nem egy nagy kiadás vagy pénzveszteség, pár ezer eladott példány behozza a fizetésüket meg a marketing költségét.

/s

(#104) Prosector


Prosector
addikt

[link]

60 FPS trailer.

[ Szerkesztve ]

(#105) velizare válasza wjbhbdux (#103) üzenetére


velizare
nagyúr

:F

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#106) Vincent_ válasza wjbhbdux (#103) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Sok ilyet csináltál már, hogy ebben ennyire biztos vagy? :)

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#107) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na most már megnyugodhatunk, 14-én itt a játék :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#108) Prosector válasza Scholes9 (#107) üzenetére


Prosector
addikt

Evet nem irtak... ;]

(#109) oriic válasza Prosector (#108) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Touché. :DDD

Live-Die-Respawn

(#110) Scholes9 válasza Prosector (#108) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jogos, bár már csaknem merik megtenni a további halasztást :DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#111) Vincent_ válasza Scholes9 (#110) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Vagy legalább kijön egy csak 640x480-ban futó verzió. :P

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#112) Tanisz válasza wjbhbdux (#103) üzenetére


Tanisz
senior tag

Azért ez így kicsit erős, talán az a 4 fő inkább 40, de legyen inkább 400 :) A negyed év pedig még a tesztelésre sem elég, nemhogy az átportoláshoz :)

Ha ez 4 fővel megoldható lenne, akkor minden AAA-s konzolon megjelent játékot 2-3 évvel a megjelenés után agyba-főbe portolnák át PC-re :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#113) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nemár!!! :(((

(#114) tomazin válasza Ruuwa (#16) üzenetére


tomazin
veterán

legjobb hsz :C

(#116) Sz_Imre válasza #46410240 (#115) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Poén volt, természetesen április 14-én fog megjelenni a játék.

(#117) oriic válasza #46410240 (#115) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítettem még aznap a hírt, meg hozzászólást is írtam róla. :D

Live-Die-Respawn

(#118) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Amíg meg nem jelent, addig szerintem korai volt április 1. tréfának minősíteni az álhírt. :D

(#119) kona005


kona005
senior tag

Jólvan hagyjuk már, vallja be mindenki hogy besz##pta rendesen, vagyis a "közbe leesett" kommentek 90%-a biztos :) Annyira kiélezett a várakozás, meg akkora a hype körülötte hogy pont nem a bolondok napja van az emberek eszében, amikor egy ilyet meglát... Én bevallom engem sikerült átverni teljesen elhittem :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.