Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) big-J


big-J
őstag

Ez nem ápr. 1 ez igazi, nézzetek utána.

(#52) Prosector


Prosector
addikt

1.-je ide vagy oda, a Rockstart ismerve siman hiheto :D

(#53) Scholes9 válasza big-J (#51) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Linkelj forrást. Amúgy még ha a Rockstar írta is volna, nagy valószínűséggel az is csak tréfa lenne.
kovy29: Igaz 😅

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#54) CtiveR


CtiveR
tag

Mikor elsőnek olvastam totál elhittem... gondoltam ez nem lehet igaz :((( majd ránéztem a dátumra és okéééé reménykedünk, hogy csak ti viccelődtök ezzel :D Akkor kezdhetünk aggódni, ha a Rockstar írja ezt ki :DDD

Aláírás.

(#55) Bjørgersson válasza Scholes9 (#53) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem linkel, megmondta, nezz utana! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#56) nubreed


nubreed
veterán

Uhh én is majdnem elhittem, de reménykedtem, hogy csak április 1 -i hír, gyorsan meg is néztem a honlapját, ott még mindig április 14 a megjelenés. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#57) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

FRISSÍTVE: Természetesen a játék a tervek szerint megjelenik április 14-én PC-re, sőt április 2-án egy új PC-s trailer is napvilágot lát, valamikor délután 4 óra fele. Örülünk, hogy néhány embernek vidám perceket tudtunk okozni.

:))

#58) gyuribácsi88

Ha bejelentik a késést valójában, fizetek egy sört neked. :D Legyen kettő.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#58) gyuribácsi88

Ma még csak április tréfa, holnap meg már ... :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#59) Scholes9 válasza oriic (#57) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A célt elértetek vele és ez a lényeg 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60) nubreed válasza gyuribácsi88 (#58) üzenetére


nubreed
veterán

Hát ja, ez alatt a 2 hét alatt még bármi lehet! :D
De remélem nem lesz már...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#61) kiszi07


kiszi07
senior tag

Rossz poén, már egy jó ideje várom ;]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#62) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Hehe. Jó. ;]

Nem minden vándorút céltalan...

(#63) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

:Y :O

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#64) oriic válasza Scholes9 (#59) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C :R

Live-Die-Respawn

(#65) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Viszont az új trailer már kiszivárgott: [link]

(#66) GrmnShepherd válasza r3dsnake (#65) üzenetére


GrmnShepherd
tag

Uhhh, nagyon durva lett, várom már.

(#67) v!ct0y válasza r3dsnake (#65) üzenetére


v!ct0y
veterán

Most már még jobban várom.
;] ;]

(#68) Devilhun_HUN


Devilhun_HUN
aktív tag

Én is nézem, mondom mivaaaaaa má megint késik? Közben leesett hogy BN van. :-)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#69) Tanisz


Tanisz
senior tag

Április 1 :)

Hát lehet jobb lenne, ha már meg sem jelenne PC-re, felesleges így utólag megjelentetni :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#70) GrmnShepherd


GrmnShepherd
tag

Jött az első PC-s gameplay IGN, nagyon feelingnek ígérkezik, remélem földi halandók gépén is fut majd elviselhetően.

(#71) Scholes9 válasza Tanisz (#69) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Miért is? Ne feledd, h a legjobb minőséget fogja a PC-s verzió képviselni.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#72) gyuribácsi88 válasza Scholes9 (#71) üzenetére

De annak meg is lesz az ára, mindig is megvolt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#73) Garada


Garada
őstag

Nem lehet komoly hangvétellel elolvasni az egészet, végig röhögve tudtam csak olvasni. :DDD

(#74) Daffchy


Daffchy
őstag

Fél másodperc volt csupán míg leesett, hogy BN van, de az életem lepergett... :( :DDD

(#75) Televan74 válasza gyuribácsi88 (#72) üzenetére


Televan74
nagyúr

A francba!Tudtam hogy vehetek még egy GTX980 -at a fullhd felbontáshoz. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#76) Scholes9 válasza gyuribácsi88 (#72) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Valamit valamiért 😉 Amúgy meg megeszem a képzeletbeli kalapom, ha a konfigomon 1080p-ben nem fog kultúrált beállításokkal/sebességel futni.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#77) Daffchy válasza Scholes9 (#76) üzenetére


Daffchy
őstag

1280x720, 30fps, minimális látótávolság... ;]

Viccet félretéve, bennem van egy kis félelem, hogy FULL HD-ban nem tudok majd max-ra állítani mindent. :(

De azért bízom benne, hogy nem véletlenül volt elhalasztva többször is. :))

(#78) Chapel


Chapel
addikt

Ugyan teljesen felesleges találgatni "nálam hogy fog futni", de van egy olyan érzésem hogy ez lesz az első játék ami már nem fog minden maxon, 1200p-ben szaladni...de ne legyen igazam :N
i7 3770
8gb 1333
r9 290 gaming
250 samu evo ssd

Már csak két hét...akarom mondani 3 hónap ;]

orichalcos: Bátor ember vagy Te, hogy pont a pc-s gta v társaság bajszát húzogatod... ;] :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#79) Ryder62


Ryder62
őstag

Gyengeee... :DDD

(#80) oriic válasza Chapel (#78) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elobb elertem vele szerintem a celomat, mint egy Half-Life 3 hirrel, vagy mondjuk egy GTA VI bejelentessel. :D

Live-Die-Respawn

(#81) Micsurin válasza Ryder62 (#79) üzenetére


Micsurin
nagyúr

mint Joker csontjai :DDD

szrk.: Oric teljesen jó volt , ha nem 1-je lenne akkor híhető is lenne :) bár én helyedben ma késő este tettem volna ki , mert akkor holnap 2.-a és hamarabb hiszik el :DDD akkor többet kell rajta agyalni

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#82) sagem válasza oriic (#80) üzenetére


sagem
addikt

Az igaz de pl. akkor is lett volna felhördülés ha olyasmit írsz hogy: a Rockstar kifejezetten tiltja, s üldöz majd mindennemű moddolást ..vagy ilyesmi ;) :))

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#83) Gyula84 válasza oriic (#57) üzenetére


Gyula84
veterán

majdnem felkötöttem magam :((

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#84) Scholes9 válasza Daffchy (#77) üzenetére


Scholes9
nagyúr

De miért is kellene mindent maxra tenni? Én sem tudok majd mindent de nem is zavar 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#85) RyanGiggs válasza oriic (#80) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Nem vettem beee, de kikerekedett a szemem.
Jövőre jöhet egy olyan, hogy folytatást kap, sőt már a kanyarban van a
Duke Nukem Forever folytatása! :D

(#86) Tanisz válasza Scholes9 (#71) üzenetére


Tanisz
senior tag

Számomra az kiabrándító, hogy egy franchise/márka (esetünkben a GTA) ami a PCnek köszönheti népszerűségét csak konzolra jön ki(igen tudom PSre is megjelentetik már ősidők óta, nem csak PCre fejlesztették kezdetektől), aztán majd később "talán", ez esetben valóban PCre is.

Igaz annyira nem is zavar, mert már IV. 4éaz se kötött le túlságosan :)

Azért jó, hogy megjelenik, PCs brigád is tud játszani vele, na de akkor is, valahogy ez így nem kerek :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#87) Scholes9 válasza Tanisz (#86) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nyilván én is azt a platformot favorizálnám elsősorban ahol nagyobb a bevételem 😉

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#88) oriic válasza RyanGiggs (#85) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Siman el tudom kepzelni hogy jovore mar a folytatasrol hallunk.

Live-Die-Respawn

(#89) Vincent_ válasza Tanisz (#86) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Talán mert konzolokon 10+-szeres az eladás minden egyes alkalommal, mint PC-n? Ráadásul a 3 óta (ugye nem az 1-2re gondolsz, mint nagy durranás) a konzol lett az elsődleges platform, ergo inkább a konzolon vált igazi franchise-szá. A warez szót pl. a tengeren túlon konzolokra szinte nem is ismerik, míg PC-re ez az arány 80-90%-os ideát... De ez igaz szinte minden multiplatform játékra.

Tessék megvenni eredetiben a játékokat PC-re (is), és akkor lesz rá fejlesztés is. :)

Steam-en egész sok igazán jó játékom (pl. GTA4 is) összegyűlt már az évek alatt teljesen elfogadható áron.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#90) Steeve84


Steeve84
csendes tag

Kicsit felforrt az agyvizem.... de a cikk elolvasása után megnyugodtam.

May the Schwartz be with you! :-)

(#91) Tanisz


Tanisz
senior tag

Tudom én azt, hogy pénz beszél, kutya ugat :)

Ezért is mondom, hogy minek jelentetik meg most már :) Ja tudom, pénz, minimális befektetéssel viszonylag sok pénz, a warez ellenére is :)

Na nem akarok károgni, félre ne értsetek, jó hogy jön és lesz :)
Remélem azért nem lesz horror ára, hogy minél többen megvegyék :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#92) Bjørgersson válasza Vincent_ (#89) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az a baj, hogy ez egy ordogi kor. Az egyre szarabb PC portok miatt nem vesznek az emberek eredeti jatekot PC-re, viszont emiatt meg ugye a fejlesztok, kiadok szarjak le a PC portokat, s igy tovabb szepen. Teccikerteni? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#93) nubreed válasza Tanisz (#86) üzenetére


nubreed
veterán

Tehát azért ne is jelenjen meg PC-re, mert előszőr megjelent konzolra egy olyan játék legújabb része amit az ősidőkben eredetileg PC-re fejlesztettek. WTF? Ezt az érvelést nem értem.
Még jó, hogy nem ilyen emberek ülnek a Rockstar döntéshozatali testületében.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#94) csibe1 válasza Vincent_ (#89) üzenetére


csibe1
addikt

"A warez szót pl. a tengeren túlon konzolokra szinte nem is ismerik"

Köszi, ezzel feldobtam a napom, nagyon jót nevettem rajta. :)
Amúgy ezt mire alapozod?

Egyébként, mint előzőleg említették nem ártana normális PC portokat csinálni, és akkor hátha többen vennék meg PC-re is a játékokat.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#95) Vincent_ válasza csibe1 (#94) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Mi ebben a nevetséges? :F Egyrészt fizikailag évekig nem lehetséges az új konzolokon másoltakkal játszani (PS3, PS4). Amikorra feltörik őket, eltelik 2-3-4 év, és az alatt bőven kitermeli a játékokon a gép az árát. X360-at törők közt meg a RROD szedte az "áldozatait", akik mehettek új gépért (a nem warez-olókét az MS ugye cserélte ingyen).

Amerikai ismerőseim nem is hallottak arról, hogy lehet másolt játékokat lejátszatni a konzollal. Ráadásul ott a használt-játék piac sokkal jobban pörög, így értelme sincs másolt játékkal bohóckodni. Beviszed a megunt címet, előre meghatározott fix áron (tehát nem lehúzósan!) beszámítják, és viszed az újat pár dollárt rádobva. Arról nem beszélve, hogy a fizetésük hány százalékába (ezrelékébe) kerül 1-1 játék így. :)

Vagy neked milyen viszonyítási alapod van, ami ennek ellent mond? :F

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#96) Vincent_ válasza Bjørgersson (#92) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Ahányszor ezt hallom, hogy "addig nem veszek játékot, amíg nincs normálisan megírva", mindig elgondolkozom, hogy az ilyen emberek eddig vajon hány eredeti játékot vettek, amivel támogatták a fejlesztőket. Van ismerősöm hazai játékfejlesztőnél, mindig rá gondolok, amikor felmerül a warezolás. Merthogy ilyenkor ellopja a warezoló a fejlesztő munkájának a gyümölcsét, de persze lehet emögé mindenféle ideológiát gyártani, hogy ez mennyire jogos meg Robin Hood-os, etc. :DDD :P

A Steam/Origin/GOG/stb. mind olyan portál, ahol még itthoni pénzben kifejezve is fillérekért lehet beszerezni a korábbi nagy neveket. Én ennyit megteszek, hogy ilyenkor megveszem a jónak ítélt játékokat, még ha a többségével (ekkor már) nem is nagyon játszom. Ha a többség ugyanígy tenne (pl. utólag megvenné a GTA IV-et is eredetiben), úgy talán az V portolására is több pénzt fordítana a fejlesztő.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#97) RyanGiggs válasza oriic (#88) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Igen, ami már 2030-ban publikus Bétát is kaphat.
Ha ez sikeresen zajlik, akkor a fejlesztőknek némi finomítás után a végleges verzió kiadása 2040-ben lesz elérhető a Steam-en! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98) csibe1 válasza Vincent_ (#95) üzenetére


csibe1
addikt

Akkor gondolom a külföldi-itthoni torrent oldalakra teljesen feleslegesen kerülnek fel a konzolos játékok;
biztos sok a ráérő ember, csak amiatt lehet.

(#96) Felhő

"Ha a többség ugyanígy tenne (pl. utólag megvenné a GTA IV-et is eredetiben), úgy talán az V portolására is több pénzt fordítana a fejlesztő."

Erre azért ne vegyél mérget. (Meg egy kissé elkésett a dolog.)
Megvan eredetiben mielőtt kérdeznéd, de nem dobtam magam hanyatt tőle, főleg az optimalizálás miatt.
Az meg külön idegesítő volt, hogy valamiért nem akart összejönni a moddolás.
Az előző részekben nem volt ilyen gond.

Másrészt az a baj, hogy portolás, ami általában optimalizálatlan.Jó példa rá a GTA 4.
Valószínű drága lehet PC-re is megírni, de ezt valamelyik PR-es csákó úgyis megmagyarázná a cégtől, éppúgy mint a vacak portolást.Indokot meg talál kismilliót, akár a Hold állását is.
Max bedobják reklámnak, hogy külön PC verzió, mint a BF-nél, de utólag ott lebuktak a kamuzással.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#99) Tanisz válasza nubreed (#93) üzenetére


Tanisz
senior tag

Ez csak a saját szubjektív véleményem, nyugi :) Nem kell leharapni a fejem :)
Nincs itt semmilyen érvelés, csak egy kicsit inkorrekt a hozzáállás, legalábbis úgy érzem, de simán lehet, hogy tévedek :) Nem fontos...

Azért az elgondolkodtató,hogy ha eddig csak azért nem adták ki PC-re, mert a konzolban van a pénz, akkor most hirtelen lett pénz a PC-s kiadásban? :) Hmmm...fura. Nem hiszem, technikai demonstráció? Minek? :)

Mármint milyen ember vagyok? Milyen az az ilyen?
Ne személyeskedjünk, ha kérhetem...köszönöm.

Nekem amúgy az nagyon fura, hogy mennyire személyes sértésként tudják az emberek kezelni, ha valaki másként áll ahhoz, amihez Ők ragaszkodnak :) Adott esetben is olyan ez, mintha a GTA enni adna nekik és az életük függnek tőle és ha valaki csak rosszul néz a táplálójára, már torkát szegnék :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#100) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem elfelejteni, ma jön az új trailer. (60FPS trailer várható elvileg)

szerk:

100. hsz, plusz az elmúlt napok legolvasottabb bejegyzése. :D

Live-Die-Respawn

(#101) velizare válasza oriic (#100) üzenetére


velizare
nagyúr

hát még ha azt írtad volna, hogy törölték a pc-s portot, mert nem tudják megcsinálni. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#102) Vincent_ válasza csibe1 (#98) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Az, hogy feltörik az új játékokat, nem egyenlő azzal, hogy hányan használják azokat. De ha mindenképp torrentekkel jössz, nézd már meg, hányan osztják/töltik le a PC vs konzol verziókat bármelyik multiplatform játékból... :P

Én sem dobtam hátast tőle, de anno jól elszórakoztam az x360-as verzióval, így ennyivel "jöttem" a kiadónak. Az V optimalizálásától (ill. annak hiányától) előre fázom... De könyörgöm, amíg ilyen ellentáborok/rivalizálások vannak ma is AMD vs Nvidia fronton, addig a kiadók/fejlesztők sem tudnak értelmesen portolni úgy, hogy mindenki elégedett legyen. Ráadásul a PC-s eladások mindig nagyon elmaradnak a konzolos verzióktól. Emiatt ezt sajnos én úgy-ahogy elfogadom, és örülni fogok, ha kijön bármilyen verzió az V-ből, amivel fél-1 év múlva (ha meglesz hozzá a kellő vas, és kijön addig néhány patch) majd jól el fogok tudni szórakozni.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#103) wjbhbdux válasza Vincent_ (#102) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Egy ilyen AAA játék portját kb 4 fős csapat el tudja végezni negyed év alatt, nem egy nagy kiadás vagy pénzveszteség, pár ezer eladott példány behozza a fizetésüket meg a marketing költségét.

/s

(#104) Prosector


Prosector
addikt

[link]

60 FPS trailer.

[ Szerkesztve ]

(#105) velizare válasza wjbhbdux (#103) üzenetére


velizare
nagyúr

:F

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#106) Vincent_ válasza wjbhbdux (#103) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Sok ilyet csináltál már, hogy ebben ennyire biztos vagy? :)

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#107) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na most már megnyugodhatunk, 14-én itt a játék :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#108) Prosector válasza Scholes9 (#107) üzenetére


Prosector
addikt

Evet nem irtak... ;]

(#109) oriic válasza Prosector (#108) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Touché. :DDD

Live-Die-Respawn

(#110) Scholes9 válasza Prosector (#108) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jogos, bár már csaknem merik megtenni a további halasztást :DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#111) Vincent_ válasza Scholes9 (#110) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Vagy legalább kijön egy csak 640x480-ban futó verzió. :P

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#112) Tanisz válasza wjbhbdux (#103) üzenetére


Tanisz
senior tag

Azért ez így kicsit erős, talán az a 4 fő inkább 40, de legyen inkább 400 :) A negyed év pedig még a tesztelésre sem elég, nemhogy az átportoláshoz :)

Ha ez 4 fővel megoldható lenne, akkor minden AAA-s konzolon megjelent játékot 2-3 évvel a megjelenés után agyba-főbe portolnák át PC-re :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#113) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nemár!!! :(((

(#114) tomazin válasza Ruuwa (#16) üzenetére


tomazin
veterán

legjobb hsz :C

(#116) Sz_Imre válasza #46410240 (#115) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Poén volt, természetesen április 14-én fog megjelenni a játék.

(#117) oriic válasza #46410240 (#115) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítettem még aznap a hírt, meg hozzászólást is írtam róla. :D

Live-Die-Respawn

(#118) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Amíg meg nem jelent, addig szerintem korai volt április 1. tréfának minősíteni az álhírt. :D

(#119) kona005


kona005
senior tag

Jólvan hagyjuk már, vallja be mindenki hogy besz##pta rendesen, vagyis a "közbe leesett" kommentek 90%-a biztos :) Annyira kiélezett a várakozás, meg akkora a hype körülötte hogy pont nem a bolondok napja van az emberek eszében, amikor egy ilyet meglát... Én bevallom engem sikerült átverni teljesen elhittem :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.