Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) VR6-Fan válasza bruati (#9) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hát 615 már nem bírta a GPUd én úgy érzem......
soft:finoman gyengén keveset könyedén(ez én szótáramban, most ne kérdez hogy pontosan mi..)
van az a szép nagy zöld nyák részlet és azon van a két kis bekarikázot ellenállás na azok köré grafit port kel felvinni így csökken az ellenállás érték ezáltal nő a GPU feszültség értéke, tehát ez egy fordítot arányoság!(úgyan ez van a ramoknál is) és így több feszt kap a Gpu/Ram és így nagyobb mhz-t képes stabilan elindulni (ez addig müködik amég el nem érjük a mag/ram fizikia teljesítő képeségének a határát) de mivel a feszültséget növeljük ez által a hő is növekszik(ez meg egy egyenes arányoság :D ) ezért fontos a jó hütő, bár ehez már tényleg a vízhütő kéne. A soft még azért is soft mert normális teljesítményt érsz elvele kis hő többlettel.
pl.: 800/2000 1.7/2.09 GPU/MEMO (egyébb ként ez a ma esti program :) ) és ez már a HC OC (Hard Core Over Clocked) eredmények is nagyon brutális(csak a gpunál)
ezzel szemben a soft ''csak'' 1.4/2.05(remélem érzed a külömbséget a két érték közt)
(A cikkben meg benne van csak nem tudod hogy mit kell keresni :D , jól látom hogy még nem csináltál ilyet?)
(azért néha én is igen bonyolultan fogalmazok :DDD )

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.