Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) SLYM válasza VladimirR (#95) üzenetére


SLYM
veterán

őőő... nem. bár most, hogy itt a a logout...

(#102) bigbee82 válasza dragonfx (#97) üzenetére


bigbee82
csendes tag

Vagyis a történet nem is igaz akkor?

hm... ennek mi értelme lenne?

És te meg éppen pasit szerezni jöttél ide?

na jó, bevallom igen, lebuktam... van egy ilyen kényszerképzetem, hogy a pasik a nyűgös, problémás csajokra buknak, gondoltam, itt százával lesznek értem epekedők... :) :) :)

Szegényke jól eltávolódtunk a témádtól.

nem baj, szerintem már teljesen kibeszéltük. köszönöm mindenkinek az észrevételeket, tanácsokat!

(#103) bigbee82 válasza SLYM (#100) üzenetére


bigbee82
csendes tag

ja, gugának jó kis történetei vannak

igen, neki nagyon jók. az elején néha elvesztettem a fonalat, de megtanultam, hogyan kell őt olvasni :)

(#104) SLYM válasza bigbee82 (#103) üzenetére


SLYM
veterán

élettapasztalt ember. a legjobb a cigánylányos(nagyon megható és közbe dühítő), meg a beszarásos története(nagy poén) :D

(#105) bigbee82


bigbee82
csendes tag

Nos srácok, be kell vallanom valamit. A történetnek van egy hatalmas része, ami nem igaz. Mégpedig én nem ''Bea'', hanem ''Péter'' vagyok.

Elhagyott a szerelmem, a fenti indokokkal. Láttam rajta, hogy szeret, de mennie kellett. Azért született ez az írás, hogy megértsem a döntését, próbáltam az ő fejével gondolkozni. Aztán, amikor megirtam, arra gondoltam, kirakom a logoutra egy új azonosítóval (egyébként már jópár írásom megjelent a saját nick-emmel, attól tartottam is kicsit, hogy a stilusomról páran felismernek), hátha több szem többet lát alapon valaki felhívja a figyelmemet olyasmikre, amik felett elsiklottam, de nem jutottam közelebb a megoldáshoz.

Ezúton szeretnék mindenkitől elnézést kérni, aki segíteni szeretett volna, nem gondoltam volna, hogy ennyi és ilyen komoly tanácsot fogok kapni nőként, és ennyire sokat és sokan fogtok foglalkozni az üggyel. Sajnálom ha esetleg valakit ezzel megbántottam, nyugodtan leszidhattok a sárga földig, mert megérdemlem, bár valószínű a kedélyállapotomon sokat rombolni nem tudtok.

maradok tisztelettel:
szerk: titokban

[Szerkesztve]

(#106) napos2600 válasza bigbee82 (#105) üzenetére


napos2600
tag

ez aztán a fordulat! én azért szorítottam, ahogy szerintem mindenki - mint most már kiderült -, érted.
néha szomorú az élet. ahogy nekem is az volt ma. de jön a holnap!;)

(#107) tomazin


tomazin
veterán

Nos nem olvasok végig egy hsz.-t sem,mert gondolom az mind neked szól.
So először is meglepődtem,h ide fordultál a problámáddal.Azaz,hogy ezt nem a barátaiddal beszélted meg.Miért is?Az,h 6 éve együtt vagy az illetővel feltételez bizonyos mértékű összecsiszolódást mind közötetek és mind a barátaid és Péter között.Ergo jobban ismerik a szitut,átlátnak olyan dolgokat,amiket esetleg nem veszel észre,vagy nem fogod fel tudatosan,de érzed,emiatt azt itt nem is tudod érzékeltetni,azaz homályos képre még homályosabb választ fogsz kapni.De ez az én egyéni véleményem.

A dologhoz pedig csak annyit fűznék hozzá,h ez egy olyan helyzet szvsz,amit nagyon komolyan át kell gondolni.És az államvizsgaidőszak nem éppen a legideálisabb időpont.Ez én kedves exbarátnőmön látom,h mennyire szét van csúszva,egyáltalán nem tud koncentrálni,hülyeségeket csinál.És több barátnőjét/barátját ismerem akik hasonló módon nem teljesen önmaguk.So most csináld meg a diplomát.Aztán majd utána rágod magad.Mert tényleg van min.

hát most olvastam el az utolsó előtti hsz.t mind1 ez itt hagyom. :(

[Szerkesztve]

(#108) celeron


celeron
senior tag

Ha ez megnyugtat...én is így lennék, a helyedben...nem akarok olyat irni amit megbánhatok, hiszen 18 éves taknyos vagyok hozzátok képest...
Ez a lehetetlen helyzet..próbálj meg valahogy belezúgni, ugy könnyebb lessz...
Itt jön ki, hogy elmaradt a fiatalságod, és még élni akarsz, nem akarod lekötni magad...ez a helyzet.
Fiatal a szíved, habzsolnád az életet, de szerintem a Péterhez fqződő szereteted erősebb lessz...és legyőzöd önmagad...gondolj arra, hogy később majd családot alapítassz vele, lesznek szép gyermekeitek, és boldogan éltek míg megnem haltok...
És amit az élet elvett tőled néhány évvel ezelőtt, azt most kamatostúl visszafizeti neked..
Üdv, és ne törj le:)

Most látom kedves Péter, hogy te vagy itt inkognitóban....akkor meg lécives küld el ezt az üzit Beának, és gondolkodjon el rajta...

[Szerkesztve]

(#109) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Igazából egyáltalán, nagyon de nagyon nem irigyellek, ez most egy olyan döntés ami akár egész hátralévő életedet is megváltoztathatja.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, menj hozzá feleségül.
Rengeteg minden fog történni a közeljövőben, felpezsdíti az egész kapcsolatot.
És még egy dolog: Véleményem szerint Nincs olyan hogy jobb, legjobb esetben is olyan mint az előző, csak más.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#110) tildy válasza celeron (#108) üzenetére


tildy
nagyúr

Hacsak 5 év múlva megint rá nem jön a ''mehetnék''.
Szerintem ne menjen feleségül hozzá, sőt, talán jobb lenne ideiglenes egyedüllét is, hogy letisztázza, valójában mit is akar.

Hm, most látom ,hogy valójában mi is történt, és hogy képletesen szólva ''f.sza van a mennyasszonynak'' :DDD :U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#111) celeron válasza tildy (#110) üzenetére


celeron
senior tag

Akkor már nem fog...
Majd benö a feje lágya, egy családot meg az egymás iránti szeretet tart össze...szal akkor már csak nem jönne rá a ''mehetnék'' :D

(#112) tildy válasza celeron (#111) üzenetére


tildy
nagyúr

Azert van ennyi valas , mert ez tenyleg igy van , ahogyan irod, ugye? :U
MEse amit leirsz . Es fokepp azoknal fordul elo, ahol a kapcsolat mindket tagja egymas irant nagyon elkotelezett, de meg akkor is beuthet a menyku.Csak nagyon kevesen allnak meg, hogy ha a jelenlegi parjuknal ''megfelelobbet'' talalnanak, akkor megis a regivel maradnanak. Minden tiszteletem az ovek, az o oszinte szeretuke.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#113) celeron válasza tildy (#112) üzenetére


celeron
senior tag

Nemtudom hogy ezen mi hat neked meseszerünek :F ..
Melyik része az írásomnak?

(#114) tildy válasza celeron (#113) üzenetére


tildy
nagyúr

Hogy majd ossze tartja oket a szeretet, es nem jon ra a mehetnek. Ez.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#115) celeron válasza tildy (#114) üzenetére


celeron
senior tag

Nem értelek..
Hogy ebben mi a mese :F
E tény..
Am meg nem is a szerelem tartja össze..csak arra akartam kijukadni, hogy ha már gyerekek vannak, meg öregszik az ember, nem fog elmenni csajoni/pasizni..érted..

(#116) robekri válasza celeron (#115) üzenetére


robekri
addikt

csak arra akartam kijukadni, hogy ha már gyerekek vannak, meg öregszik az ember, nem fog elmenni csajoni/pasizni..érted..

Nagyanyáink idejébe lehet, hogy így volt, ott esetleg kocsma szólhatott közbe! :DDD Jelenleg nem így van sajnos, sok f@sz nő bele esik abba a hibába, hogy szülök még gyereket az embernek majd meg változik, miközben már az első gyereknél is hüle volt.

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#117) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Kedves bigbee82,

Elovlastam az írásodat, és nagyon tetszett. Csak gratulálni tudok neked, hogy kilábaltál a nehézségekből. Hidd el, nem mindenkinek sikerül.

Nekem úgy tűnik nagyon szereted a pasidat, és nem is akarsz elszakadni tőle. Ha ez így van, akkor szerintem megtaláltad azt a pasit, akit keresel.
Miaz, ami nem tetszik a kapcsolatban?
Lehet, hogy túl sok mindent csináltok együtt?
Vagy ha együtt vagytok, az mindíg ugyan olyan?

Próbáljátok meg színesebbé tenni a napjaitokat, akár együtt, akár külön-külön.
Megj.: A "külön-külön" tevékenység lehet rém egyszerű dolog is (pl.: séta, elmenni a haverokkal teázni :) vagy kajálni :D ) rád van bízva.

Ja, még valami:
"Péter is sürgeti már az esküvőt, és egyre nehezebben bújok ki alóla"
Hát mond meg annak a Péternek, hogy ne sürgesse... Az esküvő akkor az igazi, ha mindketten akarják. ;)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#118) Brutforsz válasza Honkydoo (#117) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Szerintem hasznos lenne, ha a topik a [Re: Írás] Mit tegyek? Kérünk mindenkit, hogy jóindulattól vezérelve olvassa el a #105-ös hozzászólást is! címet kapná. :)

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#119) Honkydoo válasza bigbee82 (#105) üzenetére


Honkydoo
őstag

Ezért nem szeretek válaszolni a fórumokon, mire megfogalmazom, addigra, történik egy csomó új esemény. :))
Csatlakoznék napos2600 kolléga #106 válaszához.
Az én válaszom, pedíg akkor neked szól, nem a nevén említett hölgynek.

Ajánlom még figyelmedbe a ph! "Nők, nőügyek" topicját, szerintem ott sokan foglalkoznak a témával.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#120) Honkydoo válasza Brutforsz (#118) üzenetére


Honkydoo
őstag

Igen, ez nagyon hasznos lenne. :R

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#121) finest


finest
őstag

Akkor most fiú vagy vagy lány? :DDD

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.