Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #64791808


#64791808
törölt tag

Ha vége a zűrös időszaknak, és letisztul benned egy-két dolog, akkor kérdezd meg önmagadtól: ott tudnám őt hagyni?

Ha erre határozott igen a válasz, akkor tedd meg. Évekig utálni fog, joggal, de itt már egy életről van szó, és hosszú távon jobb neki, ha most vége van, mint hogyha egy boldogtalan házassága lesz.

Máskülönben viszont azt mondom, menj hozzá. 6 év sok idő, és marhanagy tévhit, hogy a szerelem kitart, és nem kell más, csak szerelem. Baromság. Az élet dönti el, hogy milyen csapat vagytok, jóban, rosszban, mert a szerelem elmúlik, aztán szeretet lesz belőle, aztán majd tisztelet. Ha ragaszkodsz hozzá, akkor házasodjatok, de egyet tudni kell:
az ''igen'' az azt jelenti, hogy leéled vele az életed, jóban, rosszban, egészségben és betegségben, nincs balhé, nincs félreprütykölés, stb. NINCSEN. Ha van, akkor gerinctelen ember vagy. Várj egy kicsit, és dönts.

Kérted, hogy ne nézzünk pi*tsának. Most per pillanat szerintem nem vagy az, de ezt őrízd is így meg. P*tsa akkor voltál, mikor nem tudtál magadnak parancsolni és ágyba bújtál az exeddel. Oltári hiba volt. Nem ismerem a barátodat, de a leírtak alapján úgy gondolom, hogy ha megint megcsalod, akkor ha egy kicsit is férfi, akkor vége.

Itt arról van szó, hogy le tudsz mellette horgonyozni, és el tudod vele képzelni az életedet, vagy nem.

[Szerkesztve]

(#2) DArchAngel


DArchAngel
tag

Nem vagyok nőből, tehát bizony problémákat egyáltalán nem úgy látok, mint ők. Csak példának: az én párom is ideges, ha széthagyom a zoknimat. Nekem fel sem tűnik, hiszen ezt szoktam meg, egyébként sem nagy probléma számomra.
Nagyon sajnálom, ami a szüleiddel történt, nem volt fair dolog az élettől, de el kell fogadni. Persze az írásod lényegi kérdése a kapcsolat a barátoddal. Tapasztalataim szerint az a hatalmas, lángoló szerelem egy idő után elkopik, a lángok lelohadnak kicsit. Az érzés ugyanolyan erős marad, de inkább kiterjed, mint lángol. Gondolj bele, hogy tényleg akarod-e a házasságot, de mindattól függetlenül, amit a párod eddig tett érted. Nem kell megijedni attól, hogy elbizonytalanodtál. Az nem baj, csak azt jelenti, hogy felelősségteljesen gondolkozol, nem ugrasz fejest semmibe.
Ne feledd: a végső döntés rajtad múlik. Amit fenn írtam, az csak a véleményem, és egy kevés életbölcsesség egy hozzád hasonló korú embertől.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#3) engusz


engusz
veterán

A legtisztább mindig az, ha őszinte vagy. Le kell ülnötök, és meg kell beszélnetek. Fontos tudnia a párodnak, hogy valójában hányadán álltok.

Tisztában vagyok vele, hogy iszonyú nehéz, és sokszor furcsa/morbid, de csak így lehet komoly döntéseket hozni és/vagy elhatározásra jutni. Különben sokáig bizonytalan leszel, és ez kísérteni fog.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) dragonfx


dragonfx
veterán

szia!

Szerintme csaka streesz teszi hogy kicsit zavarosan látsz a jövőt illetően.
Ha megvana diplomád, utána picit gondolkozz ela dolgokon szépen nyugiba.

Ha kihűlt ami volt, nincs értelme húzni, mert a másik úgyis csak egyre jobban vissza akar majd kapni ugymond ''lelkileg'' is. És ha később mondód oda cska mégnagyobb lesz a seba lelkében.(sajnos hasonlóban volt részem :O )

Ha meg szereted ne hagyd hogy az élet közétek álljon.
Ha bármilyne áron is de az életedet el tudod kzdeni abbóla kesből, igencsak szép lakást lehet kapni még Bp.en is, sőt még kocsira is futja bőven, és tán ha ilyen szálaid vannak egy kisebb vállalkozásba is bele tudsz tán kezdeni.

Picit az elején nagyon úgy láttam nagyon anyagias lenyúlós téma miatt vagy a csávesz mellett, lakás, kocsi, jó állás 23 évesen??..köhöm.....hát nem ő dolgozott meg érte. De az írás végére már nem ezt gondolom.

A lényeg szerintem ha ennyi ideje veled van tudnia kell hogy az életed ilyne fontos időszakában(diplomaszerzés) kicsit ideges vagy netán picit más emberke amíg le nem zajlik , ez teljesne egyértelmű, normális dolog. Utána tedd tisztába az érzéseidet, akár barátnőkkel/haverokkal akik személyesne ismernek téged és a páród, de persze a döntés a tiéd ők csak véleményt mondanak majd. Ha csak tiszteled, de kihűlt a tűz akkor ne hallogasd amit leírtam, ha meg szerelmes vagy bele akkor ''igen''...és légy boldog. Azt hogy szerelmes vagy bele vagy csak szereted ezt csak te látód magadban, ezt neked kell eldönteni.
Az emberek képesek alakulni változni a másikért, ha nagyon szeretik, szerelmesek egymásba.Mindnekinek van dolgai rigójái vagy elviseled(ergo valamilyne szinten, engedsz változól, gondolom ez esetben ő is hajlandó lesz erre ha szerelmes beléd) vagy nem, ez esetben meg felszálltok a villamosra, csak nem 1 irányba.

Lehet kicsit faxul írtam le, egy 6 éves kapcsi már elég komoly ahhoz hogy csa így vége legyen. ..csak azért ilynekor eszembe jutnak nekem is dolgok a múltból a csajokról, és lehet nem tudok 100%osan elfogulatlanul írni, ezt vedd bele

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5) Rive


Rive
veterán

SZVSZ: próbáld ki a kapcsolatotokat úgy is, hogy nem függsz tőle: hogy egyenrangú felek vagytok a kapcsolatban. Iskola után, ha állásba kerülsz, akkor totálisan új helyzetben találjátok majd magatokat. Várd ezt ki, és nézd meg, hogy akkor hogyan működik majd az együttélés, és mire juttok egymással. Addig szerintem ne házasodj.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#6) bigbee82 válasza #64791808 (#1) üzenetére


bigbee82
csendes tag

köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, próbálok reagálni rájuk

Kérted, hogy ne nézzünk pi*tsának.

nem, én azt kértem, hogy őszintén, még akkor is, ha lep*tsáztok.

Nem ismerem a barátodat, de a leírtak alapján úgy gondolom, hogy ha megint megcsalod, akkor ha egy kicsit is férfi, akkor vége.


ebben én is biztos vagyok. van pár fiúbarátom, és hát szoktak ebből lenni viták.

Itt arról van szó, hogy le tudsz mellette horgonyozni, és el tudod vele képzelni az életedet, vagy nem.

el tudom.

(#7) bigbee82 válasza dragonfx (#4) üzenetére


bigbee82
csendes tag

Ha kihűlt ami volt, nincs értelme húzni,

de én nem azt érzem, hogy kihűlt, csak azt, hogy más... ami lehet attól, hogy túl hirtelen kellett felnőjek, lehet attól, ő volt a szüleimtől kezdve mindenkim, nem tudom...

Picit az elején nagyon úgy láttam nagyon anyagias lenyúlós téma miatt vagy a csávesz mellett, lakás, kocsi, jó állás 23 évesen??..

kocsit nem tudom, hol láttad, máig nincs autónk. jó állást ki lehet fogni, a lakást pedig közösen kapta Péter annakidején a bátyjával a szüleitől, aki már összeköltözött (az azóta ex) feleségével, mire én képbe kerültem.

Lehet kicsit faxul írtam le, egy 6 éves kapcsi már elég komoly ahhoz hogy csa így vége legyen. ..

igen, már csak ezért sem akarom így elhagyni. Peti bátyját úgy hagyta el a felesége, hogy egyik nap, mikor hazament a munkából, ki volt pucolva a lakás, se egy levél, se semmi... pedig nem veszekedtek, nagy gondok se voltak, ha lettek volna, arról csak tudtunk volna, akár utólag is... ez is biztos befoláysol engem... ti pasik hogy tudtok mindenről olyan egyszerűen dönteni?

(#8) bigbee82 válasza Rive (#5) üzenetére


bigbee82
csendes tag

SZVSZ: próbáld ki a kapcsolatotokat úgy is, hogy nem függsz tőle: hogy egyenrangú felek vagytok a kapcsolatban.

de hát függök tőle... az ő lakásában élünk, eddig is mindent ő fizetett, valószínű ezután is ő fog... mondjuk akkor ha már keresek is valami pénzt, azt esetleg el lehetne rakni közös nyaralásra, akármire... kb. úgy tudnám elképzelni a ''nemfüggést'', hogy eladjuk a lakását, és veszünk egy közös, nagyobbat. de azt meg ugye ''kipróbálásképp'' nem lehet megcsinálni...

(#9) ollie


ollie
MODERÁTOR

18 évesen már azt gondolja az ember, hogy felnőtt, és felelősségteljesen tud dönteni. 24 évesen is ugyanez a helyzet. Most - 33 évesen - visszatekintve látom, hogy még messze voltam a ''felnőtt'' kortól. És ugyanezt látom a mai 20 körüli fiatalokban.
Ne értsd félre, nem megbántani akarlak és nincs is semmi baj ezzel. A szüleid nem véletlenül óvtak a pasijaidtól annak idején.
Viszont ami a mostani szituációdat illeti, tényleg az a legjobb, ha teljesen őszintén elmondasz neki mindent.
Egyébként nincs klasszabb dolog a házasságnál (persze ha a 2 fél megérti egymást).

***

(#10) Rive válasza bigbee82 (#8) üzenetére


Rive
veterán

Mindegy, hogy hol és 'kinek a pénzéből' éltek, ha keresel, ha van saját kereseted, akkor az már elég nagy függetlenség. Meg függőség is, egyben. Figyelned kell az állásodra, sokkal kötöttebben kell az időddel bánnod, másképpen és máskor leszel fáradt... Más érzés, más életritmus. Ha benne leszel, majd rájössz.

Erre céloztam, hogy ezt várd ki.

Ui.: lakást eladni... eszetekbe se jusson :)

Ui2.: ... és ha ő akar neked állást keresni, rúgd valagba. Legalább képletesen :)

[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#11) bigbee82 válasza ollie (#9) üzenetére


bigbee82
csendes tag

én sose voltam felelősségteljes, sose tudtam dönteni... és mindig volt valaki, aki megtette ezt a szivességet helyettem, akár a szülők, akár Péter. igazából ezt nem is bánom. csak most rossz, hogy muszáj nekem egy nagyon fontos döntést meghozni...

(#12) [CaveMaN]


[CaveMaN]
tag

Cerebellumnak igaza van.

Amit én látok: Először is légy túl az államvizsgán, nagyon fontos lépés abból a szempontból is, hogy tisztán lásd magadat és a saját érzéseidet. Valójában az esküvőtől félsz jobban, illetve attól amit az jelent, vagy vélsz, hogy jelent a számodra. Ezt kell letisztázni, magadban és/vagy a pároddal. Ha ő sürgeti, de te még nem vagy kész rá, beszéljetek. Sok minden tud tisztázódni.

Durva rész:
''Nem akarok kiszúrni vele, elvégre 6 éve tart már a kapcsolat...''

Inkább kiszúrsz mindkettőtőkkel? Ha ez tart vissza, akkor inkább most azonnal csomagolj és hátra se nézz...

Szerintem várj és jöjj tisztába saját magaddal, ahhoz nem kell sem elköltözni, sem szakítani.

(#13) bigbee82 válasza Rive (#10) üzenetére


bigbee82
csendes tag

lakást eladni... eszetekbe se jusson

pedig ha együtt maradunk muszáj lesz... abba a lakásba nem férnénk el többen, meg a környezet sem túl ideális gyerekneveléshez... :)

Mindegy, hogy hol és 'kinek a pénzéből' éltek, ha keresel, ha van saját kereseted, akkor az már elég nagy függetlenség. Meg függőség is, egyben. Figyelned kell az állásodra, sokkal kötöttebben kell az időddel bánnod, másképpen és máskor leszel fáradt... Más érzés, más életritmus. Ha benne leszel, majd rájössz.

hát annak idején benne voltam, még a gyárban... de akkor is ugyanúgy Rá voltam utalva. na mindegy, egyelőre az államvizsga a fontos.

(#14) ollie válasza bigbee82 (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor lehet, hogy az a baj, hogy most végre döntened kell. Végy erőt magadon és döntsél. Előbb-utóbb fel kell nőnöd.

***

(#15) bigbee82 válasza [CaveMaN] (#12) üzenetére


bigbee82
csendes tag

Először is légy túl az államvizsgán, nagyon fontos lépés abból a szempontból is, hogy tisztán lásd magadat és a saját érzéseidet. Valójában az esküvőtől félsz jobban, illetve attól amit az jelent, vagy vélsz, hogy jelent a számodra.

igen, ezt tudom.

Ha ő sürgeti, de te még nem vagy kész rá, beszéljetek

de ez természetes, hogy sürget, már két éve vár rám szegénykém.

(#16) [CaveMaN] válasza ollie (#14) üzenetére


[CaveMaN]
tag

No igen, de ahhoz nem árt előtte egész pontosan tudni, hogy mi az ami döntési helyzetbe kényszeríti, mert könnyen lehet, hogy megoldások széles tárháza nyílik meg abban a pillanatban, amikor az kiderül. És akkor, a döntés is sokkal, de sokkal egyszerűbb.

igen, ezt tudom.
Elárulod, hogy miért ''félsz'' az esküvőtől? Irtál róla persze valamit, de szvsz nem (csak) az van mögötte.

[Szerkesztve]

(#17) #64791808 válasza bigbee82 (#6) üzenetére


#64791808
törölt tag

Itt arról van szó, hogy le tudsz mellette horgonyozni, és el tudod vele képzelni az életedet, vagy nem.

el tudom.


Akkor ennyi lett volna a dolog. Nem kell megijedni az érzésektől, kezd elmúlni a kezdeti szerelem, ennyi. Ha meghívsz a lagziba, ígérem, nem viszek kávéfőzőt :D

Szerk: Caveman részéről elhangzott egy igen fontos, és bölcs momentum. Te félsz. Ahogy a kolléga is írja, fel kell tenni a kérdést: mitől félek? attól, hogy... miért félek attól, hogy...? azért, mert... jogosan félek tőle? ki fog derülni, hogy nem.

[Szerkesztve]

(#18) engusz válasza #64791808 (#17) üzenetére


engusz
veterán

Klasszikus eset: lehorgonyoz, esküvő, gyermek, majd egy új szerelem. A jelenlegi kis bili helyett egy sokkal nagyobb borulhat.

Ezzel szemben, ha őszinte vagy a pároddal, akkor sosem fordulhat elő ilyen. A jelenleg kialakult helyzet is csak rossz álom lenne.

Az a probléma, hogy Bea nem tudja vállalni az érzéseit/érzelmeit. El fog mozdulni a kisebb ellenállás felé.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#19) bigbee82 válasza engusz (#18) üzenetére


bigbee82
csendes tag

Klasszikus eset: lehorgonyoz, esküvő, gyermek, majd egy új szerelem. A jelenlegi kis bili helyett egy sokkal nagyobb borulhat.

igen, ettől félek... Peti bátyjáéknál nem volt gyerek, mégis nagy bili borult...

(#20) dragonfx válasza bigbee82 (#7) üzenetére


dragonfx
veterán

''ami lehet attól, hogy túl hirtelen kellett felnőjek, lehet attól, ő volt a szüleimtől kezdve mindenkim, nem tudom...''

Bocs hogy általánosítók>>>de egy tipikus mai női típus.Nem tudja mit akar.
Szerintme itt a kutya elásva, ha erre a kérdésre magadnak válaszolsz, akkor a próbléma úgymond magától megoldódik.

Ja és 1 fontos, ne kövesd el azt újra hogy másnál vigasztalódsz, mert ha abból ágyas téma lesz, szerintme akkor vége, ha kis tartása is van a pasidnak. Olyantól kérj tanácsót aki írtó jól ismer téged mint ember, netán kiskorod óta, és úgymond ismeri ''milyen vagy''.
egy igazi baráttól(nem ''olyantól'')/barátnőtől. :R

u.i:sry a kocsit benéztem tényleg, én meg azt nem értem mit lehet dolgokon annyit vacilálni, én mindig tudtam melyik nőtől mit szeretnék. ;)







[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21) bigbee82 válasza dragonfx (#20) üzenetére


bigbee82
csendes tag

boldog akarok lenni, és másnak sem akarok fájdalmat okozni, legkevésbbé olyan embereknek, akik sokat jelentenek nekem. tudom, ez is ''tipikus női válasz volt''.

(#22) engusz válasza bigbee82 (#19) üzenetére


engusz
veterán

Az, hogy publikáltad az írást, azt jelenti, hogy a lelked mélyén szeretnéd, ha Peti tudna erről az egészről. Csak még Te magad nem tartasz ott, hogy önerődből felvállald a helyzetet.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#23) [CaveMaN] válasza bigbee82 (#19) üzenetére


[CaveMaN]
tag

Ne a félelem mozgasson, a legrosszabb tanácsadó, nem teszi könnyebbé a dolgodat és legalább meg sem oldja azt. A félelemmel szembe kell menni, akkor is, ha az tűnik a legnehezebbnek, ennek a legkönnyebb módja pedig az, ha nem egyedül megy vele szembe az ember. Beszéljetek a pároddal, beszéljétek meg a félelmeidet (meg az övéit is, le merem fogadni neki is vannak ;))

(#24) dragonfx válasza bigbee82 (#21) üzenetére


dragonfx
veterán

így van, innentől a kérdés egyszerűsődik>>Boldognak érzed-e magad mellette??... a leírásód alapján igen-re tippelek...akkor meg gátlásók, kételyek, csábításók, vacilálások félre, és a próbléma megoldódott.
Ha igazán öszinte vagy vele beszéled meg ezeket.Lehet talán ő ismer legjobban, és ő tud ugymond ''megnyugtatni'' dolgokról.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25) bigbee82 válasza dragonfx (#20) üzenetére


bigbee82
csendes tag

Ja és 1 fontos, ne kövesd el azt újra hogy másnál vigasztalódsz, mert ha abból ágyas téma lesz, szerintme akkor vége, ha kis tartása is van a pasidnak. Olyantól kérj tanácsót aki írtó jól ismer téged mint ember, netán kiskorod óta, és úgymond ismeri ''milyen vagy''.


nem, ilyet soha többet nem csinálok. nagyon jó lecke volt. még sokkal később is előjött a dolog, nagyon nehéz volt visszaszereznem a bizalmát. az a baj, hogy barátnőim nagyon nincsenek, legalábbis ilyen ''mindentmegdumálunk'' nincs. 1-2 fiú van, akivel jól megértem magam (csoporttársak), de velük meg ilyenről nem lehet beszélni. (ja, meg ha ezt eddig nem említettem volna, attól is félek, hogy őket is elveszitem ha végzünk a suliban.)

ti hogy tudjátok szerkeszteni a hozzászólásaitokat?

(#26) Rive válasza bigbee82 (#13) üzenetére


Rive
veterán

ha együtt maradunk muszáj lesz...
Megadtad magadnak a választ: Ha együtt maradtok. Majd akkor, ha ez eldőlt, ráértek ezzel is foglalkozni.

hát annak idején benne voltam, még a gyárban... de akkor is ugyanúgy Rá voltam utalva
Teljesen más lesz. Csak ne McDöncibe menj felszolgálónak, vagy efféle. Legyen súlya a dolognak. Érezd át picit, hogy TE csinálsz valamit.

Ui.: igen, vizsgáztasd le magad. Keress valami valódi kihívást az előtted levő életből, és felelj meg neki.

[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#27) bigbee82 válasza dragonfx (#24) üzenetére


bigbee82
csendes tag

Boldognak érzed-e magad mellette??...

általában igen. de szerintem nincs is olyan, aki mindig boldog.

Ha igazán öszinte vagy vele beszéled meg ezeket.Lehet talán ő ismer legjobban, és ő tud ugymond ''megnyugtatni'' dolgokról.

hát a megnyugtatásomban mindig is profi volt. de komolyan, 5 perc alatt mosolyt tud varázsolni az arcomra, akármilyen bánatos is voltam. egy dolgot kivéve, ha a kapcsolatunkról beszélünk. akkor bemogorvul, mindent egyből támadásnak vesz, olyankor kibírhatatlan. meg mindig hirtelen más dolga lesz, például átmenni a haverokhoz meccset nézni, majd ha visszajön (pedig utálja a sportot, kb. az egyetlen férfipéldány lehet a földön). amint hazaér, meg már fáradt, majd legközelebb...

(#28) dragonfx válasza bigbee82 (#25) üzenetére


dragonfx
veterán

a piros (mod)-dal 5 percig.

Hát igen tipikus eset megint>>hamar ugrottál túl nagyot, korai túl komoly kapcs., mondjuk félig kényszerbe voltál szerintem. Innentől nincsenek haverok, nincsenek barátnők, nincs buli, nincs pia.........szintúgy ismerős téma.

Huhh ez a #27es, felvett pár elég komoly kérdést.... :U
Lehet ő se tudja pontosna mit akar??lehet egy férfi egyed ilyen??? :U
Azért kettőtőkről mindig legyne ideje beszélni szerintem.
Ő vajon emnnyire szeret téged??mit tenne meg érted?

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#29) [CaveMaN] válasza bigbee82 (#27) üzenetére


[CaveMaN]
tag

akkor bemogorvul, mindent egyből támadásnak vesz, olyankor kibírhatatlan. meg mindig hirtelen más dolga lesz, például átmenni a haverokhoz meccset nézni, majd ha visszajön (pedig utálja a sportot, kb. az egyetlen férfipéldány lehet a földön). amint hazaér, meg már fáradt, majd legközelebb...

Meg is van a te problémád, legalábbis egyik nagy része. Pedig ezen túl kell jutnotok, jutnia neki is, nem utolsó sorban érted/miattad, de legalább annyira saját maga miatt is.

dargonfx: Szerintem tudja ő, hogy mit akar, csak fél, hogy nem úgy történik, hárít, amint szóba kerül a dolog (a leírás szerint), ami végeredményben olyasmihez vezethet, ami a testvéréknél történt... (Persze az emberek ismeretének hiányában ez csak találgatás)

[Szerkesztve]

(#30) moma válasza bigbee82 (#21) üzenetére


moma
őstag

Számomra az írásnak és ennek a hsznek is eléggé olyan hangulata van, hogy ha nem érdekelne, hogy mit szólnak az ismerősök, mit szól a párod, akkor már lehet leléptél volna. Kicsit mintha az lenne a kérdés, hogy gyerekek szabad ilyet csinálni, hogy kiszállok egy 6 éves kapcsolatból, ha ráadásul nem is nagyon utálom akivel vagyok? Szerintem az biztos, hogy elég kockázatos. Mindenesetre az talán szerencsés lenne, ha sikerülne úgy eldöntened, hogy a döntés után már tényleg többé kevésbé lelegyen zárva egyik vagy másik irányba a dolog, és ne maradjon meg folyamatosan ez a dilemma. Egyébként meg: ''Házasodj meg, meg fogod bánni; ne házasodj meg, azt is meg fogod bánni; házasodj vagy ne házasodj, mindkettőt meg fogod bánni; vagy megházasodsz, vagy nem, mindkettőt megbánod.'' :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#31) bigbee82 válasza dragonfx (#28) üzenetére


bigbee82
csendes tag

milyen piros mod? nekem csak olyanok vannak, hogy új, válasz, privát meg email.

korai túl komoly kapcs., mondjuk félig kényszerbe voltál szerintem

hát... nemcsak félig volt az kényszer... de amúgy is össze akartunk költözni, és nagyjából pont akkor. szóval ha nem terveztük volna, akkor is muszáj lettem volna valakihez menni.

Lehet ő se tudja pontosna mit akar??lehet egy férfi egyed ilyen???

de, ő tudja, csak utál róla beszélni. ő egyszerűen kezeli a témát, nem agyal annyit, mint én. mindig azt hiszi baj van, ha le kell ülni beszélni magunkról. de eddig minden pasim ilyen volt, ezen nem csodálkozom.

Ő vajon emnnyire szeret téged??mit tenne meg érted?

hát erről van egy kicsit vicces, kicsit ijesztő sztorim. egyszer a szüleinél voltunk, és valamit barkácsoltak a férfiak. én Ildi nénivel (Peti anyukája) jól elvoltam a konyhában, csináltuk a szendvicseket a fiúknak, és vittem ki őket egy tálcán, pont, amikor elkezdtek volna szögelni valamit. én mondtam Petinek, hogy vigyázzon magára, nehogy az ujját találja el. ő mondta, hogy értem még azt is megtenné. én vicceskedve megjegyeztem, hogy had lám. erre rávágott a saját ujjára az az eszement. szerencsére nem tört el, de a körmének búcsút mondott pár hónapra. szóval attól nem félek, hogy nem szeret. előbb hűlne ki a nap, minthogy megcsalna. de komolyan, az utcán nem néz nők után, még lopva sem.


ui: jééé megvan a piros mod! köszi!

[Szerkesztve]

(#32) bigbee82 válasza moma (#30) üzenetére


bigbee82
csendes tag

''Házasodj meg, meg fogod bánni; ne házasodj meg, azt is meg fogod bánni; házasodj vagy ne házasodj, mindkettőt meg fogod bánni; vagy megházasodsz, vagy nem, mindkettőt megbánod

na kösz. :)

Kicsit mintha az lenne a kérdés, hogy gyerekek szabad ilyet csinálni, hogy kiszállok egy 6 éves kapcsolatból, ha ráadásul nem is nagyon utálom akivel vagyok?

igen, kicsit ez is benne van... istenem, de szeretném, ha még csak most költöznénk össze... akkor semmi bajom nem lenne... (szerintem) legszívesebben lelépnék pár hónapra, csak az a baj, hogy ez kb. egyenértékű a szakítással....

(#33) [CaveMaN] válasza bigbee82 (#31) üzenetére


[CaveMaN]
tag

ha le kell ülni beszélni magunkról. de eddig minden pasim ilyen volt, ezen nem csodálkozom.

Változtassatok rajta ;) Lehet, hogy én is ilyen voltam 10 éve, de mostani fejemmel csak nézek mint borjú az újkapura, ha valaki kerüli a témát. Ilyenkor az jut az eszembe, hogy a majdan 10-12 éves gyerekének 2 órán keresztül fog a méhecskék párzásáról beszélni a konkrét téma helyett? :U

[Szerkesztve]

(#34) dragonfx válasza bigbee82 (#31) üzenetére


dragonfx
veterán

Nagyon szerethet téged, ne okozz csalódást.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#35) bigbee82 válasza dragonfx (#34) üzenetére


bigbee82
csendes tag

tudom, és pont az alábbi eset ébresztett rá, hogy esetleg komolyan kárt tesz magában az a nemnormális mackó, ha otthagyom... szóval van félmilliárd okom, hogy miért ne hagyjam ott (már persze amellett, hogy nagyon szeretem), csak azt sem tudom eldönteni, hogy mi bír maradásra, a szeretet, megszokás stb., vagy félek a következményektől (mind rám, mind őrá nézve)

(#36) [CaveMaN] válasza bigbee82 (#35) üzenetére


[CaveMaN]
tag

Beszélni, beszélni beszélni... és újra :)

(#37) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Ejj, donvörri. Mesélek egy példát.
Kisriti x éve élt együtt a barátjával, közös kéró, meg minden, amikor is rájött, hogy hiába a biztonság és az összhang, hiányzik a szenvedély. Megismerkedett egy sráccal, dúlt a love, el is költözött otthonról, hogy ezt az új, izgalmas és szenvedélyes kapcsolatot megélje.

Nos, megélte.

Aztán csendben hazaköltözött az addigra teljesen összetört pasijához, mert rájött, hogy neki az a fontos, hogy tudja, hogy a megfelelő ember mellett lehet, aki szereti, aki vigyáz rá és aki még ezek után is bízik benne és feleségül akarja venni. Akiben Kisriti is megbízhat, akire támaszkodhat, aki hálás minden együtt töltött percért, akivel közösek a gondolatai és gesztusokból értik egymást.

És miután mindezt realizálta, azóta full szerelmes újra.

Esküvő soon.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#38) moma válasza Bog (#37) üzenetére


moma
őstag

Most már csak az a kérdés, hogy ennek a történetnek az a tanulsága, hogy menni kell vagy az, hogy maradni? :D

we all deserve a bit of luck.

(#39) Protezis válasza moma (#38) üzenetére


Protezis
őstag

Az, hogy a foglalt, szenvedelyt kereso nokre kell rahajtani ;]

(#40) dragonfx válasza Protezis (#39) üzenetére


dragonfx
veterán

:C :R
Van benne valami :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#41) becksim válasza Bog (#37) üzenetére


becksim
aktív tag

Bog mester jól beszél! ;)

Egyébiránt úgy érzem, megadtad a kulcsot a döntéshez: azt írod, Ő a legjobb barátod. Ha ez tényleg így van, aranylakodalmatok lesz, ha megéritek! ;)
(nekem is a feleségem a legjobb barátom is egyben, nem kérdés!)

A biglove mindíg elmúlik, és utána szoktak felbukkanni nagy csúnyaságok. Ahogy Titeket nézlek, nyoma sincs csúnyaságnak, és ez nagyon-nagyon nagy kincs ám!

Nindzsák?? Hol?

(#42) SLYM


SLYM
veterán

ez jó. te tök ismeretlen emberektől kérsz tanácsot, hogy mi legyen, összeházasodj-e a barátoddal, vagy ne. ez mókás :D ezt neked kell tudni.
egyébként én a helyedbe várnék addig amíg lemennek a vizsgák, meg még pár hónapot. aztán majd nekiugranék ennek a kérdésnek mégegyszer. 6 év után mondjuk tényleg el szoktak a párok jutni arra a pontra, hogy házasság, vagy gyerek. az meg, hogy 6 év után már alábbhagyott a szenvedély az szerintem tök természetes

(#43) Protezis válasza SLYM (#42) üzenetére


Protezis
őstag

Megis kitol kerjen? Vagy nem olvastad el az egeszet? :U

(#44) SLYM válasza Protezis (#43) üzenetére


SLYM
veterán

barátoktól

(#45) Protezis válasza SLYM (#44) üzenetére


Protezis
őstag

Valahol olvastam, hogy baratnoi nincsenek, ''csak'' fiubaratai, azokkal pedig nem szeretne ezt megbeszelni. De lehet csak kepzelodtem, a mai napom eleg faraszto volt.

Bocs az offokért. Off ez egyaltalan? :F

[Szerkesztve]

(#46) SLYM válasza Protezis (#45) üzenetére


SLYM
veterán

:D nem olvastam el a kommenteket, lehet, hogy valahol ott írták :)

(#47) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

jajtepici....

Nincs az a szerelem ami 6évig tartana.... A fontos, hogy a szeretet meglegyen kettötök közt, hogy igazán szeressétek egymást.

A zokniját az ágy mellett találod meg ez probléma? íííí szvsz te nemtudod mennyi baj lehet egy pasival.....

ígyhirtelen ennyi többet nem merek mondani mert túl kevés az információ és nem akarok mást írni csak ilyen tutifix alapigazságokat.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#48) parandroid válasza Dare2Live (#47) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor én valamit rosszul csinálok, mert lassan 10 éve folymaatosan ugyanolyan szerelmes vagyok, mint akkor voltam. :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49) Dare2Live válasza Bog (#37) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

:C

de vmikor nem ilyen happy end. Van amelyik pasi totál összetörik ettöl. és van olyan aki miután elhagyták hiába akart, szeretett volna már sose tudott újra megbízni a bnőjébe. Söt ismerek olyat is aki ezekután már a nőkbe se bízik csak kurvázik. Meg pszihologushoz jár. :W

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#50) bLaCkDoGoNe válasza Bog (#37) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Eh, inkább megtartom magamnak a véleményem.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.