Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) cousin333


cousin333
addikt

Szerintem meg nem néznek jobban, vagy rosszabbul (nézőpont kérdése) körül mobilvásárlás előtt, mint pl. PC vásárlásakor. Aki az egyiknek utánajár, az a másikat se veszi meg hirtelen felindulásból. Ami számít szinte mindenkinek, az a kiadandó pénzösszeg (a kocsidat jobban megválogatod, mert igen drága), illetve az ''érdeklődési szint''. Ha valakit nem érdekelnek pl. a mobilok, mert csak telefonálni szeretne vele, esetleg még zenét hallgatni, az nem fog sokat kutakodni.

Meg aztán az emberben benne van a lustaság, vagy éppen a hozzá nem értés, és úgy gondolja, hogy egy nála tapasztaltabb elvégzi (el tudja végezni) a feladatot, a sok információ összegyűjtését, a szükséges infók kiválogatását, illetve a lehetőségek leszűkítését. Mindezt pedig úgy, hogy nem tévesztik meg a marketingszövegek, vagy a tájékozatlanabb emberek mindenféle hiedelmei. A megkérdezett ''guru'' pedig vagy segít, vagy nem, de általában az előbbi, ami csak erősíti a fenti jelenséget (''Én megkértem a Józsit, hogy ajánljon egy készüléket, és bevált, amit javasolt. Kérd meg te is!'').

"We spared no expense"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.