Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Peet válasza ollie (#19) üzenetére


Peet
senior tag

Szerintem pedig kivitelezhető.
Gondolj bele, ott a Developer tools ami működik úgy ahogy, majd miután befejezted a szerkesztését az oldalnak nyomsz a toolbaron egy upload gombot és az a módosított állományt egy ftp kapcsolaton belül felnyomja neked és onnantól kezdve már az van fent.
Miután felment a toolbar autómatikusan nyom egy refresh-t az oldalon és nálad a végleges változat látszik már. Onnantól kezdve aki felmegy az oldalra vagy refresht nyom már az újat látja. Simán kivitelezhető, csak egy beépített ftp kliens kell a toolbarba ami felteszi az általa módosított fájl a régi helyére és kész is. Ha tudnék programozni már Én megcsináltam volna, de szerintem már más megcsinálta, csak nem tudom honnan tudnám beszerezni. Kotorászok kicsit a pluginok között hátha....

(#22) gLes válasza Peet (#21) üzenetére


gLes
őstag

Szerintem meg fejlesztési szempontból nem praktikus. Ezt inkább a másik irányból közelítsd meg és keress olyan szerkesztőt, aminek van beépített nézegetője (ismerek olyat, amelyik tud IE és Firefox motort is használni), valamint FTP-ről is meg tud nyitni fájlokat.

A böngésző egy URL-ről tölti le a lapokat, amely lap lehet persze statikus, de dinamikus is, és akkor még nem volt szó a maszkolt URL-ekről, ebből gyakorlatilag sehogy nem következik, hogy te milyen FTP vagy SFTP vagy akármilyen kapcsolaton keresztül éred el a tárhelyet, szóval amire te gondolsz, az nemhiszem hogy létezik és értelmesen kivitelezhető.

(#23) Obi-1


Obi-1
őstag

FlashBlock, AdBlock aktiválva, netezés jóval gördülékenyebb, nagyon örülök!

Only a Sith deals in absolutes.

(#24) gLes válasza cousin333 (#17) üzenetére


gLes
őstag

Hmmm, most nézem hogy ez eddig valahogy elkerülte a figyelmemet :DDD

De nagyon tetszik, még kicsit tesztelgetem, aztán lehet hogy beveszem az írásba, természetesen téged is megemlítelek ;)

(#25) ALI_G válasza Obi-1 (#23) üzenetére


ALI_G
veterán

váljék egészségedre :)

Gmail Manager nekem is fent van, 3 acc-ot kezelni így egyszerűbb, de nem írtam fel, mert azt hittem hogy a Gmail Notifier is tud többet. na mind1.

(#26) Shim


Shim
őstag

Go gLes, go! :)

Download Statusbar – Az idegesítő letöltőablak helyett a lenti állapotsoron mutatja a letöltéseket. [link]

[kép]


Foxytunes – Firefoxból vezérelhetjük médialejátszónkat (WinAmp, iTunes, foobar2000, Windows Media Player és még rengeteg mást támogat). [link]

[kép]


AdBlock-ból az AdBlock Plus 0,5-ös verzióját ajánlom. Van bár benne jó pár hasznos dolog, amit a későbbi verziókból kiszedtek (pl. DIV blokkolás, Reklámrejtés). [link]


Extra off:
Én is gyakran kijelölöm a szöveget mikor olvasom :)
/off

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#27) moma


moma
őstag

Most kezdtem el használni Sil listájáról a Personal menu-t és nagyon tetszik.
Nálam most így néz ki a felső sor:
[kép]
Nálam a második ikon a favorits. A mellette lévő meg egy lenyíló mappa egy fajta ideiglenes ömlesztő amibe csak bedobálok cikkeket amiket még olvasnék. ja és a kis ikonok még fojtatódnak fönn tovább, néha meg csak ide húzok fel egy linket és e miatt valami iszonyat kupi van már ott fönn, rendet kéne már rakni törölni ami már nem kell :D

we all deserve a bit of luck.

(#28) cousin333 válasza gLes (#24) üzenetére


cousin333
addikt

Inkább az Operát említsd meg ;] :))

Egyébként az az őrült is, aki feltett próbaképpen 200 kiterjesztést, azt írta a topikjában, hogy ezt az extet megtartotta később is...

"We spared no expense"

(#29) VladimirR válasza cousin333 (#28) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Egyébként az az őrült is, aki feltett próbaképpen 200 kiterjesztést

remember kids....the more extension you have, the bigger your penis is

mas:

egyebkent egy ropke kerdes: letezik olyan bugroka ext, ami mar elerte, vagy legalabb megkozelitette az 1.0-as verziot

jah, meg annyi, hogy sosem ertettem, ezeket az ide-oda beepulo level ertesitoket - vannak erre nagyon jo levelezo kliensek, pl ms outlook (tudom, hogy merek ilyet irni, pfujj, pfujj), akarom mondani thunderbird (vagymi)

(#30) gLes válasza VladimirR (#29) üzenetére


gLes
őstag

Épp a napokban: [link]

(#31) Winner_hun válasza VladimirR (#29) üzenetére


Winner_hun
félisten

van, nekem több is:

URL Fixer
Copy Link Name
Redirect remover
Fasterfox


meg még van egy rakás másik, majd ha eljutok odáig hogy befejezem a ff kiterjesztések cikkem akkor kint lesz LO-n.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#32) VladimirR válasza Winner_hun (#31) üzenetére


VladimirR
nagyúr

lol, mindenki bugrokas ext-ekrol ir cikket?

(#33) Winner_hun válasza VladimirR (#32) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja, mert az jóóóó:D
talán írjak a denevérekről?:D:P

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34) gLes válasza Winner_hun (#31) üzenetére


gLes
őstag

Fasterfox helyett olvasd el Shim cikkét [link] ;)

(#35) Sil


Sil
senior tag

Nem maradt ki a faviconok kezelése, nagyon is jól működik (és egész sokféle formátumot tud kezelni, pl gif-et és png-t is). Csak azoknál az oldalaknál nem látsz favicont, ahol az oldal készítője nem adott meg ilyet az oldal forrásában. Az ilyenekhez lehet hozzáadni saját favicont a Favicon Pickerrel, vagy a meglevőeket lecserélni.

(#36) gLes válasza Sil (#35) üzenetére


gLes
őstag

Nem maradt ki egészen, de nem működik kifogástalanul még ott sem ahol kéne. És a könyvjelzők tulajdonságainál nem adhatsz meg saját ikonokat. Szóval ez igencsak kimaradt. Igaz, ilyet alapból Operában se lehet.

(#37) Sil válasza gLes (#36) üzenetére


Sil
senior tag

Mutass egy olyan oldalat, aminek a forrásában van megadva favicon, és a Firefox nem ismeri fel.

(#38) supercow3


supercow3
csendes tag

Nekem Fasterfox, Developer Toolbar, ColorZilla, Dummy Lipsum, Download Statusbar van telepítve, ezen kívül nagyon bejött a Colorful Tabs kiegészítő.

(#39) VladimirR válasza Winner_hun (#33) üzenetére


VladimirR
nagyúr

te is fijam bluetooth?
mi tortent a mozilla-val?

(#40) moma válasza Sil (#35) üzenetére


moma
őstag

Azt nem tudod, meg lehet csinálni valahogy, hogy kiteresztések ikonjait kissebbre venni? Arról lenne szó, hogy pl az adblockplusz ikonját és hasonlókat szívesebben raknék a menüsorba felülre, de jelen méretében azt túlságosan szétnyomja. Azt viszont nem akarom, hogy minden ikon kicsi legyen a címsorban.

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.