Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akheron


Akheron
senior tag

Jellemző - én sosem nyerek semmit :O

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#2) róland válasza Akheron (#1) üzenetére


róland
veterán

Mert mindig sírsz. (Mondjuk én könnyen beszélek, mert pár évvel ezelőtt nyertem egy ABIT-os egérpadot az akkori PH!-s nyereményjátékon.) :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Maradok az evszazadok ota jol bevalt terkepeknel.

Ahhoz nem kell elem, nem romlik el.

(#4) Lars


Lars
őstag

Gratulálok a nyereményhez, használd sokáig megelégedéssel.
Nem vagyok irígy, mert egy nagy mancsú a körmét tövig vágó férfi ember vagyok ;)
Térkép és útvonalterv alapján relative jól tájékozódom, és ha idegen helyre megyek, viszek magammal valakit, aki már járt arra :)
Ha ez nem megoldható, akkor hagyatkozom az ösztöneimre, és mivel otthonról írok, úgy néz ki hogy soha nem tévedtem el végzetesen :D
Azért elfogadnék egy ilyen kütyüt, ezzel biztos nehezebb eltévedni.
Tehát én is vallom amit a cikk írója után idéznék is.
''szeretem a kütyüket. Soha nem lehet belőlük túl sok ''
:)

(#5) Hiperbola válasza Lars (#4) üzenetére


Hiperbola
csendes tag

Köszi:)
Igazán eltévedni érdkes módon második úton szoktunk - először ugyebár marhára figyel az ember (lánya), másodszor viszont ''ó itt már jártam, tudom én'' alapon simán lemegyek a térképről... Vagy más nem szokott így járni?:)

(#6) Lars válasza Hiperbola (#5) üzenetére


Lars
őstag

Nem csak te vagy ezzel így.
Legutóbb igen csúnyán sikerült eltévednem pesten. Éppen a Ráday klubba igyekeztem volna második alkalommal :D
Pedig én tudtam hova kell menni :U
Ez van amikor merész az ember.

(#7) Hiperbola válasza Lars (#6) üzenetére


Hiperbola
csendes tag

A legdurvább eltévedés mondjuk Németországban volt, egy Germersheim nevű kisvárosban voltam pár hetet és Karlsureba mentünk. Nagyobb város irányába prímán ki volt táblázva, mivel csak egy délutánra ugrottunk el a közeli városba se útvonalterv se semmi - aztán este hazafele sikerált az autópályára rossz irányba felmenni. na akkor nagyon jó lett volna egy gps, tán nem járjuk be fél Németo-t már sötétben :)

(#8) #53246592 válasza Hiperbola (#5) üzenetére


#53246592
törölt tag

Eltevedni?? Soha!

Viszont idöröl-idöre talalok rövidebb utakat, amelyek vegul mind idöben, mind tavolsagban hosszabbak. Ki erti ezt? :D

(#9) Salmi


Salmi
tag

Gratulálok a nyereményhez.
Egyszer én is használtam navigációs rendszert. Miután turkáltam egy kicsit a program beállításaiban, különböző, 10 lélekszámú falucskákon és szántóföldeken keresztül hajtottam keresztül autóval, félig pánikba esve, hogy beragadok a sárba. Kalandos út volt. Az eset után visszaadtam kollégámnak a pda-t és visszatértem a jó öreg papírtérképhez. :C .

(#10) Hiperbola válasza #53246592 (#8) üzenetére


Hiperbola
csendes tag

... hát a tér-idő-kontinuum furcsaságai, ugyebár... :)

(#11) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

ööö... izé... nem tudtok véletlenül olya gps-kütyüt, ami elnavigál engem a lágymányosi campus északi épületében? :DDD belső tereken meg aluljárókban abszolút nem tudok tájékozódni, szabad ég alatt meg el nem tudom képzelni, hogy valaha is eltévednék... :)

in asm we trust

(#12) Alg válasza sghc_toma (#11) üzenetére


Alg
veterán

Heh, az Északi tényleg cseles, első évemben nekem is gondjaim voltak a tájékozódással:) Alagsorban még sztem most is el tudnék tévedni:)

[Szerkesztve]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13) sghc_toma válasza Alg (#12) üzenetére


sghc_toma
senior tag

jepp... az alagsor gonosz :D
és azért az emeleteken is elég trükkösen vannak lepakolva a szobák.. sztem..

in asm we trust

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.