Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Traptor


Traptor
tag

Akkor most álljon itt egy ellenvélemény:
Bizonyára az itt forgolódó emberek nagy többsége technoguru. Pontosan vágja, mit mivel kell összedugni, ki-kivel kompatibilis, hány megahertz, mennyi giga, és milyen raid, stb...

Könyörgöm: gondoljunk már bele, hogy nem csak ilyen emberek vannak. Nagyon sokan vannak akiket baromira nem érdekelnek ezek az infók. Sőt, inkább megzavarja őket...
Vannak akik azért vesznek laptopot, hogy használják. Megveszik, interneteznek, szöveget szerkesztenek és kész. Nem néznek bele, nem nyitogatják és eszükbe sem jut az Everest, 3DMark, stb.
Nekik talán nagyon is jó egy komplett csomag: bemegy, megveszi, beállítják neki, hazamegy és internetezik (mondjuk Budapesten ez nem gond).
Eddig mobil technológiával soha nem tapasztalt sebességgel internezhet.
(Sokaknak gondot okoz, hogy a városban járkálva rácsatlakozzanak egy-egy nyílt vagy éppen nem nyílt de nem is védett WIFI kapcsolatra)

Lehet, hogy nem sokan vannak azok, akikről én írok. De vannak, ismerek is néhányat.
Említette itt valaki, hogy csak a kezébe adják a dobozt és mehet haza. Akiket én ismerek, azoknak előtelepítették és beállították a rendszerét. Mindössze a felhasználónevet és jelszót kellett beírniuk.

Ezért szerintem, igenis jó kezdeményezés ez a laptop + 3G csomag.


.: Aláírás helye :.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.