Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Andie válasza #53246592 (#3) üzenetére


Andie
őstag

Ugyan nem nekem cimezted, de gondolom énis érintve vagyok a kérdésben, tehát válaszolok. Attól, mert valakinek 10 millás autója van (egyébként 3,5M volt, 4 évesen), még nem jelenti azt evidensen, hogy jól le lehet/kell húzni, főleg olyan dolgokért, amiböl semmit nem lát viszont. Speciel elég nagy ugrás volt a 3 olcsó, és a következő ''neves'' cég között, 110ezer volt asszem az Uniqa. 70 és 110 között meg van épp 40ezer ft, évente. Nemmondom, hogy belerokkanok, mer nyilván akkor trabival járnék. De azért van ám hova tenni, pl 1 heti költöpénznek pont megfelel Krétán.
Ugyanigy, hamár felhoztad, a téligumi. Igen, épp emiatt vacilláltam, hogy amilyen telünk volt tavalyelött is, meg most is, sajnáltam 200ezer ft-ot kidobni 4 gumira, aminek aztán semmi értelme nem lett volna. Speciel most télen egy kicsit ki is lett centizve a pénz, bizonyos okokból. Szóval attól mer ekkora kocsim van, még nem szórom ám mindenfele százával az ezreseket. Söt, sztem ha sokvan, annál jobban meggondolja az ember, hogy akkor azért mit és milyet vesz.
És tarts szemét rohadéknak, de én nem fizetek dupla biztositási dijat, hogy egyszer, valamikor másnak hüde jó legyen. (13 éve alatt 1 balesetet sem csináltam). Tudom, ez 22-es csapdája, mer ha holnap belémjönnek, akkor énis igy fogok szivni a köbés kollegával, dehát ilyen az élet.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.