Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Iiiiiiiiiiiiiiiiigen. Vazz már 10 éve. Viszont csak a testem öregszik. :DDD
Hmm. Protoss anyahajó, de finom volt. :O


[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Artwork képek, videó: [link]

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

Valahogy sejtettem, hogy nem újabb WoW kieg lesz belőle. :DDD
Eh, már alig várom!

***

(#4) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

azér elég sok nagyágyú folytatása jön ki idén bakker... =)
starcraft 2, unreal 3, volt ugye a wow bc, splinter cell double agent (bár az lehet tavaj évvégén már kintvolt, nememléxem...)
és akkor az új csúcsgémekről ne is beszéljünk mint a crysis és alanwake

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#5) Oliverda


Oliverda
félisten

:C

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6) BloodRay


BloodRay
veterán

Nah végre valami! Kiváncsi leszek mikor jelenik meg!
Good shit! :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7) burgatshow


burgatshow
veterán

Azt hiszem kezdek spórolni. Nagyon üt... :) DDD

(#8) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Szégyeld magad Blizzard, Diablo III-mat akarok:(

(#9) Vamp


Vamp
senior tag

Bár nem játszom sokat, kevés játék volt ami nagyon lekötött, az SC az egyik közülük. A Blizzardról annyit, hogy MINDEN egyes játékuk sikerjáték, mindenki tőlük húzza az ötleteket. Bízom benne hogy nem fogunk csalódni, előszedek majd egy kis pénzt gépfejlesztésre:D

(#10) hoyuka


hoyuka
csendes tag

A kepek megnezese kozben nagyot csalodtam. Aranytalan, zsufolt meseszeru grafika, manga rajzfilm. Jo, lehet ez a trendi, de nekem kurvara nem tetszik. Az SC egy a magai idejeben latvanyaval es hangulataval rendesen ravert az addigi RTS-ekre, de ez..... Jon a Shongoku marine, szetrugja a torpe battlecruisert.... Rohamozzak a marcipankatonakat a csotanyok... :O :( :F :W

Kerem kapcsolja ki!

(#11) peterszky


peterszky
őstag

Bárcsak a LucasArts is fellőne egy ilyen oldalt a Monkey Island 5-ről

What else you gonna do on a Saturday?

(#12) Kidus válasza Alvin_ti4200 (#8) üzenetére


Kidus
őstag

Majd lesz az is :D

Jol nez ki a game, ugy tunik, megint sikerult nagyot durrantaniuk.
Blizzard foreva :)

Assuming Control

(#13) mayerlaci válasza Alvin_ti4200 (#8) üzenetére


mayerlaci
senior tag

akkor már 2-en vagyunk több millio emberrel együtt

(#14) Vamp válasza hoyuka (#10) üzenetére


Vamp
senior tag

Azért vedd figyelembe, hogy pl. a Warcraft 3 motorját is többször kidobták a srácok. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy teljes enginecsere lesz, de talán a beta teszt alatt alakítanak még rajta.

(#15) Polacheck válasza mayerlaci (#13) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Várható volt, hogy nem lesz diabló, amíg a wow az egekben figyel, nem csinálnak saját maguknak konkurenciát. Talán 4-5 év múlva, mire a wow láz lecseng.

less qq more pewpew!

(#16) hoyuka válasza Vamp (#14) üzenetére


hoyuka
csendes tag

Jaja, hatha nem lesz toy-story feelingje. LEGO battlecruiser, I love you Barbie marine. Muanyag toyota yaris protos urhajok...

Kerem kapcsolja ki!

(#17) chop


chop
őstag

Yeah!

Huhuhuhuhu, dejolesz!!!

Remelem nem csak grafikai tuning lesz, mert az bizony keves lesz...

(#18) mayerlaci válasza Polacheck (#15) üzenetére


mayerlaci
senior tag

világos ezt már elfogadtam magamba még az sc2 bejelentése elött de azért örültem volna neki.

(#19) chop


chop
őstag

At lehetne javitani a cimet, mert a mindig masodik i-je szinten rovid.

(#20) Pacák


Pacák
senior tag

Aki nem látta a videót, ne olvassa! :D

A regényben nem volt ennyire bonyolult a Marine -ok páncélzatának felvétele, mint a videón. Nem volt varrathegesztés, meg gépi segítség. Kicsi szerencsétlenkedés, meg egyensúlyvesztés az első használatnál az persze igen. ;] Mellesleg elég passzos a cucc felrakáskor, ha a pasas csak egy picit is magára szedett a fagyasztóban, akkor lecsippenti róla a mell és hátpáncél az illesztésnél a bébihájat. :P

Ettől függetlenül csinos darab. :DDD Sokkal funkcionálisabb, mint az Aliens -ben a rakodók exoskeleton targoncája. Bár nem szeretnék az ürge helyében lenni, ha rájön a szapora, mert nem láttam utalást rá, hogy van benne beépített WC...:U

Mégvalami: a zárt sisak alatt szivarozni máig nagyon menő a gyalogságnál. :D


[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#21) tildy


tildy
nagyúr

Hat gyerekek... en nagyon vartam mar az SCII-t, de ami kepek vannak rola... Hat az nagyon tre.
Kb negy evvel ezelotti grafika, immortal korul pl.a ''burok'' valami hihetetlen szogletes , a kepek alapjan leginkabb azt erzem, hogy a 98as valtozat, 2001es 3d verzioja.. .Es ez igy nem jo.
Remelem atdolgozzak meg, mert ezt meg ha tortenetben talan nem is, de grafikaban lazan veri meg cnc3 is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) Polacheck válasza tildy (#21) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

ne a képeket nézd, hanem a főoldalon a gameplay trailert. Az valami brutális... A screenshottok egyelőre tényleg nem sok újítással kecsegtetnek...

less qq more pewpew!

(#23) ollie válasza hoyuka (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az eredeti SC-nek is nagyon hasonló volt a grafikája, csak éppen 2D-ben. Nem értem, hogy mi a gond ezzel...

***

(#24) Alvin_ti4200 válasza ollie (#23) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

talán az, hogy 1996 helyett 2007-et írunk?:)

(#25) ollie válasza Pacák (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a marine páncél eléggé Warhammer 40.000 utánérzés. A legtöbb ötletet onnan lopta a Blizzard, még a fajokat is.

Terran = Space Marines
Zerg = Tyranids
Protoss = Eldar/Tau

[link]

[Szerkesztve]

***

(#26) ollie válasza Alvin_ti4200 (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, de ennek 2007-es szinvonala van. Nem a minőségre értettem, hanem a stílusra. És tuti, hogy mindenkinek leesik majd az ála, ha élőben látjuk a játékot. Eddig minden Blizzard játék pozitív csalódás volt.

***

(#27) czappa


czappa
aktív tag

Akinek nem tetszenek a képek (nekem se), az nézze meg pl itt [link] az artwork múvit, kevés benne az in-game jelenet, de legalább jó felbontású és nagyon szép, teljesen más hangulat jön belőle, mint a képekből.

#25: nem ismerem a 40K világát, így ha (ha!) lopás, akkor lehet alien vs predator is.
(legalábbis pl az sc1 zerg küldetéseknél lévő űrben játszódó filmben az tiszta aliens hangulat)

[Szerkesztve]

(#28) ollie válasza czappa (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Találós kérdés: miért nem jó a hivatalos oldalról letölteni a nagyfelbontású videókat?
[link]

Ja, holnap lesz gameplay video is. :)

[Szerkesztve]

***

(#29) Zamery


Zamery
senior tag

Hát csak azt tudom mondani a mit a szivaros fószer: ''It's about time!''
Király lesz! És nekem a screenshotok, meg a trailer is teteszik, nagyon szép lett.

Gyerekek azt vágjátok hogy 2001-ben még (nemhivatatlos) magyar kiegészitő verzió is volt ebből? A Huncarft?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#30) czappa válasza ollie (#28) üzenetére


czappa
aktív tag

Azért nem jó onnan letölteni, mert ott csak egy ''letöltés vezérlő'' van, amit ha elindítasz, akkor az tölti le a filmet és kiba.. lassan.
Míg, amit én linkeltem ott legalább az artwork movie letölthető értelmesen, gyorsan.

A holnapi videot várjuk már nagyon :) az lesz az igazi.

#29: ja-ja, bár én nem nagyon játszottam azzal

[Szerkesztve]

(#31) Polacheck válasza czappa (#27) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ugyanezt mondtam feljebb. Ha olyan minőségű lesz a játék, akkor már most látatlanban megszavazom neki az év stratégiai játéka címet. Függetlenül attól, hogy melyik évben jön :D

less qq more pewpew!

(#32) Polacheck válasza Zamery (#29) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

''Hell, it's about time.''

less qq more pewpew!

(#33) Zamery válasza czappa (#30) üzenetére


Zamery
senior tag

Na én meg elkezdtem onnan tölteni mind1 93%! :C :DD

MOD: #32 IGAZ! :R

[Szerkesztve]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#34) tildy válasza ollie (#23) üzenetére


tildy
nagyúr

Az, hogy az eredeti SCben 1998t(vagy 96ot? ) irtak, ma meg mar 2007t, nekem csak ennyi. Azota 10 ev telt el, es en speciel keveslem, hogy kvazi detto ugyanaz csak 3dben. Mint irtam , a latvanyvilag kb 2001es szintnek felel meg.

Mondjuk hozzatennem, hogy a mai sc2 grafikajanak es hangulatanak en minimum olyat varnek, mitn az SC1 atvezeto videoinak volt.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35) czappa válasza Pacák (#20) üzenetére


czappa
aktív tag

Na végre lejött a cinematic trailer, háát

SPOILER!

A fószernak, ahogy feladják a páncélzatot az egy vicc.
Az, hogy ezer gép segíti még csak-csak elmegy, de az, hogy hegeszteni kell a sisakját az vicc. Oké, hogy sci-fi, de ez már túlzás.
Oké, ez csak egy video, a játékot attól még várom. :DDD

(#36) ollie


ollie
MODERÁTOR

Havok is lesz benne. :)

***

(#37) ollie válasza tildy (#34) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értelek titeket. Sokkal szebb, mint az eredeti SC. Sokkal szebb, mint a WC3, sőt kevés olyan RTS van, ami ennél szebb. És tuti, hogy még szebb lesz a megjelenésig.

***

(#38) Polacheck válasza ollie (#37) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Sőt, már most szebb a trailer alatti ingame videó, mint amit a c&c nyújt.

less qq more pewpew!

(#39) ollie válasza czappa (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én azért nem vagyok benne biztos, hoyg egy hétköznapi marine-ről van szó. Ez egy elítélt, nem véletlen volt a lábán lánc. Elképezlhető, hogy a rendes marine-ok némileg különböző (levehető) páncélt kapnak. Ez az ürge meg gondolom feláldozható. Adnak neki egy fegyvert, és elküdik meghalni, de addig is írtson ki jó sok zerget.

***

(#40) ollie válasza Polacheck (#38) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ez az, én sem értem ezt a ''denemisszép'' kommenteket.

***

(#41) czappa válasza ollie (#39) üzenetére


czappa
aktív tag

Ez esetben megbocsátok a Blizzardnak. :)
(Én automatikusan arra gondoltam, hogy ez egy ''sima'' marine.)

(#42) tildy válasza Polacheck (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

pontosan melyik trailerre gondoltok? az artworkosre? az mondjuk nem annyira rossz. Bar en inkabb kivarom, hogy mi fog a vegen kijonni, es leginkabb a kepek, es a youtubeos video alapjan irtam amit irtam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) ollie válasza tildy (#42) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

''Bar en inkabb kivarom, hogy mi fog a vegen kijonni''

Ott a pont. :)

***

(#44) VladimirR


VladimirR
nagyúr

''Amire mindig is vártál: Starcraft2''

nem en nem vartam ra egyaltalan
sot, remeltem, hogy inkabb dio3-at csinalnak
a starcraft szamomra A startegiai jatek es tartok tole, hog ezesetben a blizzard nem fogja tudni lekorozni magat
legalabbis nalam nem

(#45) ollie válasza VladimirR (#44) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha ugyanazt az élményt nyújtja majd, mint anno az első rész, akkor én már boldog leszek. :)

***

(#46) kefete


kefete
tag

Szerintem odab*sz az eddig infók, képek alapján.
A grafikája szerintem nem rossz, de a végső változatig még biztos sokat fog csiszolódni, főleg most hogy az emberek aktívan beszélnek a játékról, és a Blizzard kap visszajelzést, hogy a nép szerint mennyire jó grafika az eddigi képek/videók alapján.

A játékmenettel, történettel biztosan nem lesz baj. :)

Én részemről nagyon várom. :D

-= Répahegesztő kisiparos =-

(#47) burgatshow


burgatshow
veterán

Nekem a cinematic az jobban tetszett mint az artworkös, de nem baj... Nagyon állat lesz! :DDD

Official release date? :F

[Szerkesztve]

(#48) kefete válasza Polacheck (#38) üzenetére


kefete
tag

Főleg az a rész, amikor a jó pár csapat zergling/crackling beköszön a Protoss bázisba. :)

-= Répahegesztő kisiparos =-

(#49) Elrood válasza burgatshow (#47) üzenetére


Elrood
őstag

Hardwired 2008Q1-t ír, blizzard oldalon nem találtam semmit.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#50) ollie válasza Elrood (#49) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Blizzard azt írja, hogy korai lenne erről nyilatkozni. Szóval még nincs hivatalos infó, a Hardwired csak találgat. Ezzel le is értékelődött a szememben az oldal megbízhatóság szempontjából.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.