Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) VladimirR válasza VladimirR (#44) üzenetére


VladimirR
nagyúr

meg kell, hogy valtoztassam a velemenyemet - megneztem az ingame videot (annak a teljesebb, normalisabb verziojat, ami a cikkben is van) es akar meg jo is lehet

[Szerkesztve]

(#52) burgatshow válasza Elrood (#49) üzenetére


burgatshow
veterán

Én azért egy 2007 Q4-nek vagy karácsonynak jobban örülnék.

ollie: Szerintem nem kell őket elítélni, amiért nem látnak a jövőbe... :U

(#53) (Kolombusz) válasza burgatshow (#52) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ok, de akkor ne irjanak le semmit, max annyit, hogy egyelőre nem tudható.

(#54) Gyuri27


Gyuri27
félisten

''.... a Blizzard felkérte játékainak disztribútorát, a Vivendit, hogy idén nyáron legyen szíves egy StarCraft Gold kiadásával megörvendeztetni a rajongókat, és újra köztudatba hozni a nevet. Vivendis forrásaink szerint először csodálkoztak a kérésen, hiszen a játék meglehetősen régi, de a Blizzard kiállt amellett, hogy a Gold verziónak idén nyáron meg KELL jelennie.'' /gamestar/

Azért szeretem a Blizzard-os játékokat mert jók és nem kell hozzájuk erőmü. Remélem ez most is igy lesz. Amig játszunk az SCII-vel addig lehet dolgozni a Diablo III-al. A várakozás legjobb formája! :DDD
Nem?

[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#55) burgatshow válasza burgatshow (#52) üzenetére


burgatshow
veterán

A YouTube oldalán valaki azt írta (és szerintem tök jogos), hogy reméli a SC2 nem szakította meg az SC: Ghost projectet. Vagy igen? Vagy most akkor ez hogy is van?

(#56) Muton


Muton
addikt

könnyes szemmel nézve a videót, ez jutott egyből az eszembe: Carrier has arrived :DD

remélem ezévben tényleg kiadják

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#57) VladimirR válasza Alvin_ti4200 (#24) üzenetére


VladimirR
nagyúr

na ezert tartanak ott a jatekgyartok, hogy szar, ket het utan eldobhato, elvezhetetlen, de szep jatekokat adnak ki, mer' erre van igenyetek

(#58) cizoe


cizoe
őstag

waazz-... borsózott a hátam mikor megláttam azt a marine-t... te úristen!!! Meg az a videó amin sikiogatnak a sc logo megjelenéseor, hát énis majdnem felugrottam, pedig tudtm hogy ez lesz belöle, de akkor is.. Wáá!!!

(#59) Polacheck válasza VladimirR (#57) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Na, végre valami, amiben egyetértünk

less qq more pewpew!

(#60) VladimirR válasza Polacheck (#59) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez volna az elso? (vagy csak az sc kapcsan?)

(#61) Alvin_ti4200 válasza VladimirR (#57) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ha ronda, de élvezetes játékkal szeretnék játszani, akkor előveszem a PS2-őt már meg ne haragudj, ellenkező esetben mi a frásznak kell PC egyáltalán? Ha van egy viszonylag drága gépem, akkor elvárom, hogy a játékok a szart is kihajtsák belőle és úgy nézzenek ki, ahogy elvárom. Egyébként meg ha csili-vili grafikája lenne a Starcraft II-nek, akkor sem érdekelne, mert magát, mint játékot gyűlölöm, ennyi.

(#62) Gtxtt


Gtxtt
tag

:C :R



[Szerkesztve]

''Nem az a szabadság,hogy megteheted amit akarsz,hanem az,hogy nem kell megtenned amit nem akarsz.''

(#63) tildy válasza VladimirR (#57) üzenetére


tildy
nagyúr

Remelem nem arra celzol, hogy ami szep az egyben szar is.
Nezd pl a farcryt : lenyugozo grafika, jo jatekelmeny (igaz ott a tortenet hagy nemi kivannivalot maga utan)
Szoval azert en osztom kicsit alvin velemenyet :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#64) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Igeeeen!!!!!!!! :Y

Nem tud valaki SC2-s háttérképet? (1680*1050)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#65) Ősember


Ősember
őstag

engem olyan nagyon nagyon nem fogott meg régebben a starcraft, de egyértelmüen jo volt. meglássuk mi lesz belöle. :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#66) Zamery válasza Motion_Blur (#64) üzenetére


Zamery
senior tag

De itt : [link]
Már ki is raktam! :C :DD

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#67) Kidus válasza tildy (#63) üzenetére


Kidus
őstag

Szerintem arra celzott, hogy ( excuse my french ) baszhatod a szep grafikat, ha a jatek maga szar.
Legyen jo story, legyen elvezheto, kosson le, legyen hangulata, ha ez megvan mind, en elvagyok egy 2001-es grafikaval is.
En nem aggodok, hogy a Starcraft2 szar lenne, biztosan jo lesz a tortenet, biztos meglesz a hangulata is, a tobbi nekem szinte masodlagos.
Persze elvaras a 3D es hogy jol nezzen ki, szep mozgasok, reszletesseg, de azert ennyire nem kell ezt meglovagolni szerintem.

Assuming Control

(#68) dr faustus


dr faustus
senior tag

Én örülök, hogy a Starcraft folytatása a következő. A Diablo 2 is jó játék volt, de az frissebb, mint az SC széria, és démonok szétverésére van lehetőségem a WoW-ban is. :)

Warning: Explicit Content

(#69) Motion_Blur válasza Zamery (#66) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszönöm! [kép]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#70) Flashback válasza ollie (#23) üzenetére


Flashback
addikt

Nem akrlak megsérteni de én a mai napig SC-zem. Mert szeretem :) De Hoyuka amit mondott igaz. Wow-ban, meg W3-ban teljesen oké ez a grafika. Direkt mangás elemekre épít. De az SC az kökemény Sci-fi... nem manga! Nézd csak meg az SC átvezető animációit, grafikáját mégegyszer. A játékélmény biztos odab*sz, de a grafika nekem sem tetszik. Remélem csiszolnak még rajta. Ennek ellenére itt lesz majd nekem is a polcomon, az SC Battlechest, D3, W3, Wow mellett.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#71) VladimirR válasza tildy (#63) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, nem erre celzok
arra, hogy sokan a grafikai megjelenest a jatekelmeny, a hangulat ele helyezik, ezert jatekgyartok nem is torik magukat
semmi bajom nem lenne a szep jatekokkal, ha nem a kinezet lenne az elsodleges
mint kida is irta, legyen jatszaho, legyen elvezetes, legyen kiegyensulyozott multiplayer es ha ezek megvannak, akkor esetleg meg legyen szep is - de csak igy, a vegen

(#72) KrAt


KrAt
veterán

Igen :R

(#73) Akheron válasza Alvin_ti4200 (#8) üzenetére


Akheron
senior tag

Én is... Több évig játszottam vele anno. Egyetlen játék volt csak, ami ugyanennyi időre le tudott kötni: a Carmageddon 2. Ezeknek a folytatását szívesen kipróbálnám, bár azóta már ''kinőttem'' a játékból. :) (Na jó, azért a Starcraft kettőre is rápillantok majd. ;) )

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#74) spyduck


spyduck
nagyúr

Ezt nem hiszem el tényleg kiadták a starcraft 2-t???? :F :F ??
Már a 2002-es PCguru-ban volt róla szó hogy folytatják!!
Már lehet kapni????
Nagyon jó lenne! :D :D
A StarCraft a világ legjobb játéka!

(#75) spyduck válasza Akheron (#73) üzenetére


spyduck
nagyúr

Jól mondod a carmageddon 2 nagyon jó játék volt! Én még a 2000-el is rengeteget játszottam!
Meg ha játszok a flatout-tal akkor mindig az jut eszembe!

(#76) VladimirR válasza spyduck (#74) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, meg csak bejelentettek
Bovebben: [link]

(#77) spyduck válasza VladimirR (#76) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nagyon szívesen megnézném de 3kb/s-el töltök!
Sajna :(((

(#78) Gyuri27 válasza VladimirR (#76) üzenetére


Gyuri27
félisten

Koreában volt valami banzai. Bár korea elég erős SC-ben. Ott a megjelenés napját ünnepnek nyilvánitja az elnök. ;]

Amd - Radeon - Ryzen

(#79) Motion_Blur válasza spyduck (#77) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem 120-140K között mozog.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#80) spyduck válasza Motion_Blur (#79) üzenetére


spyduck
nagyúr

hát persze, de sajna én az erdő közepén lakok és ott csak T-mobile netkártya van! :(((

(#81) Zamery válasza VladimirR (#76) üzenetére


Zamery
senior tag

De hogy lehet ebből gameplay ? Van valami nemhivatalos demo valahol? Vagy csak én nem tudok valamit? :DD

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#82) Akheron válasza VladimirR (#76) üzenetére


Akheron
senior tag

Megnéztem, nem tűnik rossznak. :) Mondjuk az előadás módja miatt volt egy olyan benyomásom, hogy a kő-papír-olló modern változatát készítették el. Ezenkívül az arányok is lehetnének valamivel életszerűbbek.

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#83) VladimirR válasza Akheron (#82) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''... a kő-papír-olló modern változatát készítették el...''
ez lenne a lenyeg
nem az, hogy mint pl sok mas jateknal, az szamit, kinek van tobb egysege (teljesen mindegy melyikbol, mert ugyis szinte mind egyforma), hanem a megfelelo strategia hasznalata, megfelelo egysegvalasztas, ennek megfelelo bazisepites
mar az sc-ben is igy van: mondj tetszoleges egyseget, mindnek van ellenszere, amivel akak kevesebb (mondjuk inkabb, hogy opsszessegeben olcsobb) egyseggel is le lehet nyomni a masik csapatat

(#84) feka007 válasza Sh4rKy (#4) üzenetére


feka007
nagyúr

CryTektől pedig a Crysis, ami majdnem a Far Cry folytatásaként fogható fel. :)) Amúgy DA tavaly év végi. :) Jövőre remélem a Prey 2 is elkészül :R

(#85) Viktor77


Viktor77
titán

Mindenkinek aki a grafikára panaszkodik.

A WoW szép? Nem. Igencsak elavult motorja van? Igen. Két év után is a világ (mindmáig) legjobban fogyó és minden eladási rekordot megdöntő játéka? Igen.

A Blizzardnál (szerencsére) nem a grafika a lényeg.

Nem vagyok RTS fan, de sikerjáték lesz. Csúszni fog, bármi legyen a megjelenéshez írva most, de tarolni fog.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86) Akheron válasza VladimirR (#83) üzenetére


Akheron
senior tag

Az elvvel alapvetően nekem sincs gondom, csak az egyszerűséggel, ahogyan bemutatták. :) A másik dolog, ami zavarni szokott: az egységek, miután lőtávba értek, egyszerűen állnak és lőnek, közben viselik mozdulatlanul a találatokat, majd idővel kidőlnek. Ez még manapság is minden stratégiai játékban így van?

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#87) VladimirR válasza Akheron (#86) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azert tunhetett egyszerunek, mert egyreszt nem kombinaltak az egysegeket, masreszt csak kis szamu egyseget mutattak be
a masik pedig: reszemrol kevesbe dijaznek olyan megoldast, hogy talalatra az egyseg elkezd dulongelni, vagy hasonlo, mert akkor az joesellyel a hasznalhatosag karara menne

Viktor77: mmorpg-nek az eletben nem lesz olyan grafikaja, mint mas jatekoknak (mondjuk nem is hianyzik, igy is iszonyatos mennyisegu memoriat felzabal - gondolj bele, mi lenne magasabb poligonszam, jobb textruak eseten)

(#88) Alvin_ti4200 válasza Viktor77 (#85) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A WoW-nak nem azért olyan elavult a grafikája, mert Blizzardék nem tudtak jobbat írni (mellesleg a játék már ~2 éves), hanem mert MMO game-ről van szó. Ha telepakolták volna shaderekkel meg minden egyéb nyalánksággal, akkor 4 GB RAM-ot zabálna és játszhatatlanul lassú lenne egy csúcsgépen is, arról nem is beszélve, hogy milyeneket laggolna.

[Szerkesztve]

(#89) Huma válasza VladimirR (#76) üzenetére


Huma
addikt

Az a Protoss anyahajó elég erősnek tűnik. Valszeg annyiba fog kerülni mint egy fél Terran sereg. Vagy pedig lesz egy viszonylag olcsó ellenszere.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#90) tildy válasza VladimirR (#71) üzenetére


tildy
nagyúr

Na akkor azt hiszem , végülis egyetértünk. (A Játékélmény a régi starcraft nagy erőssége volt, ha az megmarad már túl nagy gond nincs).
Csak mivel eddig a starcraftban az első 3 (játszható, élvezetes, kiegyensúlyozott) megvolt(és remélhetőleg nem is b.sszák el ), azt hiszem nem nagy kérés végre a 4.-ket is teljesíteni:U

na csak kijött végre, amit ki akartam hozni az egészből.

Ja és az ScI-hez adott manualban benne van, hogy a marineok rabok voltak, akiket átagymosták, hogy a zergek ellen harcoljanak.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#91) Muton válasza VladimirR (#87) üzenetére


Muton
addikt

akkor neked a S.W.I.N.E. megoldása jönne be. ott szépen be lehet állítani, h mit csináljon egy egység, ha ellenséget lát (elmenekül, visszatámad, üldöz). emellett különösen vigyázni kell az egységekre, mert alig van lóvé újat venni, ha kilövik.vagy az első 5-6 pályán egyet sem szabad veszíteni, nem az van, h kóddal legyártok 40000 unitot és 'kijelölöm nekik a ellenséges édzskjút, oszt megyek cigizni' :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#92) cizoe válasza Muton (#91) üzenetére


cizoe
őstag

a tiberium warsban is megvan ez a dolog hogy a hari reakciókat állítsd. Mondjuk csak a bázisnál érdemes defenzívre nyomni.

(#93) cizoe válasza Huma (#89) üzenetére


cizoe
őstag

nekem is nagyon tetszik! Bá szerintem arányosan lesznek dűrágák. Mármint hogy nem lesz sokkal drágább mint az ellen ugyanannak megfelelő egysége

(#94) chop válasza Muton (#91) üzenetére


chop
őstag

Ezt mar az Age of Empires is tudta (azt nem tudom, hogy az egy is, de a ketto biztosan). Marmint a viselkedesi modok allitasat.

(#95) Muton válasza cizoe (#92) üzenetére


Muton
addikt

azt nem ismerem. legközelebb a tiberian sun állhat hozzá, de az szar volt és mindig kifagyott (persze eredeti volt) a capture the tv station pályán :(

#94: nyomtam az ageof 1-eal egy ideig, de nem rémlik ez az opció. mondjuk volt már ennek jó pár éve :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#96) Huma válasza cizoe (#93) üzenetére


Huma
addikt

Nem biztos, hogy lesz neki megfelelő ellenséges egység. Lehet hogy több kisebb egység kell a legyőzéséhez ami árban nagyjából egálban van vele. Bárhogy is lesz biztos megoldják hogy egyensúly legyen a fajok közt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#97) chop válasza Huma (#96) üzenetére


chop
őstag

Muszaj, mert maskulonben olyan lesz a jatek, mitn a Fifa, amiben egy bizonyos szogbol, egy bizonyos erosseggel ellove a labdat, minden gol...magyarul elveszti varazsat a jatek.

(#98) fLeSs válasza Alvin_ti4200 (#61) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nem a buták játéka, az tuti. :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#99) feka007 válasza VladimirR (#87) üzenetére


feka007
nagyúr

De lesz olyan mmorpg, mégpedig az UE3-ra épülő Huxley. A képek alapján nagyon ütős külseje lesz, csak jelenne már meg :o

(#100) cskamacska válasza burgatshow (#55) üzenetére


cskamacska
addikt

Hivatalosan csak jegelték, szvsz törölve lett a StarCraft Ghost.[link] Mondjuk a PC-seket nem boldogította volna, ha meg is jelenik, mert konzolra fejlesztették.(esetleges konzol port meg.. háát)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.